keyboard_arrow_down
223

İstanbul(Asya) Makam Şoförü İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Makam Şoförü cancel
İstanbul(Asya) cancel
Polat Yol Yapı San. ve Tic. A.Ş.
Makam Şoförü
Polat Yol Yapı San. ve Tic. A.Ş.
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Bin Ulaşım ve Akıllı Şehir Teknolojileri A.Ş
Makam Şoförü
Bin Ulaşım ve Akıllı Şehir Teknolojileri A.Ş
İstanbul (Tümü) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
NWG Servis Hizmetleri
Makam Şoförü
NWG Servis Hizmetleri
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün

İlanları konuma göre filtrele!

Gizli Firma
Makam Şoförü
Gizli Firma
İstanbul (Tümü) İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
ARKAS HOLDİNG A.Ş.
Şoför / Sürücü
ARKAS HOLDİNG A.Ş.
İstanbul(Asya), Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 5 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İstanbul Anadolu Yakası Makam Şoförü İş İlanları

Çalıştığı kurumun makam aracını kullanan ve kişi veya kişileri istedikleri yere istedikleri zaman güvenle götüren makam şoförleri, birçok önemli özel kuruluşun bulunduğu İstanbul Anadolu Yakası’nda yoğun şekilde aranır. Anadolu Yakası makam şoförü ilanları özel işletmeler ve ekonomik açıdan iyi durumda olan kişiler tarafından yayınlanır ve işe alımda çok büyük titizlik gösterilir. İstanbul Anadolu Yakası makam şoförü iş ilanları yayınlarına sen de başvurmak istiyorsan şoförlük konusunda tecrübeli ve gerekli belgelere sahip olman gerekir. Bu bölgede makam şoförleri çalıştıkları kişi veya kurumların prensipleri doğrultusunda hareket ederek şehir içi ve şehir dışı ulaşımı en kolay ve güvenli hale getirmekle görevlidir. Ayrıca kendisine verilen aracın da bakımından ve güvenliğinden sorumlu olan makam şoförlerinin belirli aralıklarla araca bakım yaptırması, sorunları hemen çözmesi beklenir. Bazı kurumlar makam şoförü olarak işe alacakları kişinin sürücü belgesinin yanı sıra psikoteknik belgesi olarak da bilinen psikolojik yeterlilik belgesini almış olmasını isterler.

İstanbul Anadolu Yakası Makam Şoförü Çalışanları Ne İş Yapar?

Güncel İstanbul Anadolu Yakası makam şoförü iş ilanları incelendiğinde görevlerin çoğunun farklı firmalar için ortak olduğu görülebilir. Ancak bazı firma prensiplerine göre yerine getirilmesi gereken ek özelliklerle de karşına çıkabilir. İstanbul Anadolu Yakası makam şoförü iş ilanları yeni kategorisini incelersen bir makam şoförü olarak çalıştığında yapman gereken belli başlı görevlerin aşağıdakiler olduğunu görebilirsin:

 • Üst düzey yöneticilerle çalışılacağı için kılık kıyafete, dış görünüme ve temizliğe önem göstermek
 • Sorumlu olunan aracın genel kontrollerini yapmak ve eksiklerini belirlemek
 • Eksikleri belirledikten sonra bunların giderilmesi ile ilgili olarak gerekli kişilerle iletişime geçmek
 • Aracın yakıtına dikkat etmek ve sorun oluşmadan yakıt ihtiyacını tamamlamak
 • Aynı dikkati yağ, su gibi ihtiyaçlar için de göstermek ve bunları düzenli olarak değiştirmek
 • Sorumlu olunan aracın lastiklerinin havasını kontrol etmek
 • Yola çıkmadan önce yöneticinin zamanını verimli kullanması amacıyla yol hakkında bilgi edinmek, haritayı incelemek, trafiği kontrol etmek
 • Taşıyacağı kişi veya kişileri karşılamak, onları güvenli bir şekilde gidecekleri yere ulaştırmak
 • Yolculuk boyunca trafik kurallarına uyarak herhangi bir sorunun ulaşım halindeyken yaşanmasına engel olmak
 • Taşıdığı kişi veya kişileri götürdüğü noktaya yakın bir alanda park halinde beklemek
 • Araçta bulunması gereken evrakları sürekli kontrol etmek, eksik veya güncellenmesi gereken belgelerin takibini yapmak
 • Aracın periyodik bakımlarının yapılması için harekete geçmek
 • Aracın temiz ve düzenli olmasına özen göstermek

İstanbul Anadolu Yakası’nda Makam Şoförü Olmak İçin Hangi Eğitim ve Belgelere Sahip Olmak Gerekir?

Anadolu Yakası’nda makam şöförü arayanlar, şoförün araç kullanma konusunda tecrübeli olmasına çok önem verirler. İstanbul Anadolu Yakası makam şoförü arayanlar makam şoförlüğü eğitimi veren kurumlardan kişinin eğitim almasını da isterler. Makam şoförlüğü eğitimini almak için ehliyet sahibi olmak gerekir, ardından mesleki eğitim veren kurumlardan bu eğitimi talep edebilirsin. Bu eğitimlerin amacı kişinin şirket kültürüne daha kolay adapte olabilmesi ve makam şoförünün gerekliliklerini yerine getirme becerisine erişmesidir. Makam şoförlüğü görevleri itibariyle ciddiyet isteyen ve şirket içinde oldukça fazla öneme sahip bir meslek olduğu için senin de bu konuda kendini geliştirdikten ve belirli bir şoförlük tecrübesine sahip olduktan sonra ilanlara başvurman daha etkili sonuçlar almana katkı sağlar.

İstanbul Anadolu Yakası Makam Şoförü Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

İstanbul iş ilanları yayınlarında şoförlük oldukça fazla sayıda bulunur ve makam şoförlüğü için de birçok ilan yayınlanır. Makam şoförü olarak bir iş yerinde veya bir kişiye özel olarak çalışacaksan bu işin günün her saatini kaplayabileceğini bilmen gerekir. Görev yaptığın aracın sahibinin farklı saatlerde ulaşması gereken yerlere gitmek için senden talepte bulunması beklenilen bir durumdur. Ancak makam şoförü maaşları farklı şartlara göre değişse de genellikle çalışan adayları için tatminkar seviyedir. Makam şoförü olarak İstanbul Anadolu Yakası’nda çalışmak Avrupa Yakası kadar zor olmasa da yoğun trafikle sürekli karşılaşabileceğini unutmaman önemlidir. Ayrıca görevin gereği olarak protokol ve konvoy takip kuralları, VIP sürüş teknikleri gibi makam şoförlüğüne özel konularda bilgi sahibi olman da önem arz eder.

İstanbul Anadolu Yakası makam şoförü çalışanı olarak hangi alanlarda iş bulabilirim?

İstanbul Anadolu Yakası makam şoförü iş ilanları için başvuracaksan birçok sektörde çalışan kişiler için bu görevi yerine getirebileceğini bilmelisin. Genellikle kurumsal şirketlerde çalışma imkanı bulabilirsin ve üst düzey yöneticiler için makam şoförlüğü yapabilirsin. İstersen kariyer.net sitesindeki makam şoförlüğü ilanlarını incelerken sektör seçerek daha önce tecrübe kazandığın bir alanda çalışabilirsin.

İstanbul Anadolu Yakası makam şoförlüğü iş ilanlarına kimler başvurabilir?

İstanbul Anadolu Yakası makam şoförü arayan firmalar genellikle ilanlarını kariyer.net sitesinde yayınlar. İlanlarda aranan nitelikler arasında en sık karşılaşılan husus çalışan adaylarının eğitim düzeyidir. Özellikle makam şoförlüğü eğitim programı ile pasif güvenlik sistemleri, lastik basınçları kontrolü, öfke kontrolü ve yorgunlukla mücadele, VIP sürüş teknikleri, defansif sürüş teknikleri, protokol ve  konvoy takip kuralları konusunda kişinin bilgi sahibi olması istenir. Ayrıca bu tür kurslarda fren, engelden kaçma, viraj, arkadan kayma, konvoy takip egzersizi konusunda pratik eğitim de alınır.

İstanbul Anadolu Yakası makam şoförü iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Makam şoförü iş ilanları İstanbul Anadolu Yakası çevresindeki firmalar tarafından genellikle kariyer.net sitesinden yayınlanır. Bu nedenle sen de Kariyer.net sitesinde profil açıp tecrübelerini, eğitimlerini, diğer yetkinliklerini ve referanslarını eklediğin bir özgeçmiş hazırlayarak bu ilanlara başvurabilirsin. Dilersen filtreleri beklentilerine göre düzenleyerek sana en uygun iş ilanlarını pratik bir şekilde listeleyebilirsin.

İstanbul Anadolu Yakası makam şoförü iş ilanlarında aranan kriterler nelerdir?

İstanbul Anadolu Yakası iş ilanları makam şoförlüğü alanında çalışan adaylarından farklı kriterler talep eder. İlan açıklamalarında en sık karşılaşılan kriterlerden biri şoförlük deneyimidir. Bunun yanı sıra eğitim seviyen, kişisel özelliklerin, geçmişte çalıştığın sektörler ve referansların da iş bulma sürecinde sana yardımcı olabilecek hususlar arasında sayılabilir. İlan açıklamalarında makam şoförlüğü kriterleri hakkında daha fazla bilgi bulabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul(Asya) makam şoförü iş ilanlarında hangi ehliyet sınıfına sahip olunması gerektiği belirtilir?

İstanbul Asya Yakası'nda yer alan makam şoförü iş ilanlarında bazı belgeler aranır. Öncelikli olarak sürücü belgenin olması bu mesleği yapabilmen için en önemli koşuldur. Temin ettiğin sürücü ehliyetinin sınıfı da önem teşkil eder. Farklı araçları kullanmak için farklı ehliyet tiplerine sahip olmak gerekir. Makam şoförü olabilmek için aranan ehliyet kategorisi B sınıfıdır. B sınıfı ehliyete sahip olman aranan ehliyet koşuluna uygunluk göstermen için yeterlidir.

İstanbul(Asya) makam şoförü iş ilanlarında hangi kriterler aranır?

İstanbul Asya Yakası'nda yer alan makam şoförü iş ilanlarında pek çok kriterin arandığını görebilirsin. Öncelikli olarak sürücü belgesine sahip olman gerekir. B sınıfı ehliyete sahip olmanın gerekmesinin yanı sıra SRC belgesine sahip olman da kriterler arasında yer alan maddelerde biridir. Asgari olarak ilkokul mezunu, tercihen lise veya üniversite mezunu olmanı talep eden ilanlar da bulunabilir. Disiplinli, sorumluluk sahibi, genel anlamda bilinçli ve farklı koşullarda sakinliğini koruyabilen biri olman gerekir.

İstanbul(Asya) makam şoförü iş ilanlarında proje bazlı alımlar var mı?

İstanbul Asya Kıtası’nda yer alan makam şoförü iş ilanlarında bazen dönemsel iş ilanlarına rastlayabilirsin. Bu iş ilanlarında belirlenen tarihler arasında makam şoförü olarak çalışman istenir. Herhangi bir resmi toplantı veya özel organizasyon için bu tür iş ilanlarına rastlaman mümkündür. Çalışma gereklilikleri ilan detaylarında belirtilir. İstanbul Asya Yakası makam şoförü iş ilanları arasından dönemsel zamanlı olanlara başvurarak dönemsel bazlı çalışabilirsin.

İstanbul(Asya) makam şoförü iş ilanlarında adaylardan istenen tecrübe bilgileri nelerdir?

İstanbul Anadolu Yakası makam şoförü iş ilanlarında adayın tecrübeli olması istenebilir. Makam şoförünün sorumluluk bilincinin yüksek olması istenir. Aynı zamanda aktif olarak araç kullanan biri olman da farklı durumlara karşı soğukkanlı bir şekilde tepki verebilmen için sahip olman gereken tecrübelerdendir. Bu meslek özelinde daha önce belli bir süre makam şoförlüğü görevini gerçekleştirmiş olman istenebilir. Bununla birlikte İstanbul’un Anadolu Yakası’nı oldukça iyi biliyor olman da yol bilgisi açısından önemlidir.

notifications İş Alarmı kur