Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
830

İstanbul(Avr.) Beşiktaş İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İstanbul(Avr.) cancel
Beşiktaş cancel
Pratik Aday Servisi

Muhasebe Müdür Yardımcısı

Pratik Aday Servisi
İstanbul(Avr.)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Recra Consulting

Accounting & Finance Executive

Recra Consulting
İstanbul(Avr.)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
POLİMEKS HOLDİNG A.Ş.

Cluster Head Of Revenue Management

POLİMEKS HOLDİNG A.Ş.
İstanbul(Avr.)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 17 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Beşiktaş İş İlanları

Beşiktaş ilçesi, İstanbul’un en işlek yerlerinden biridir. Yıldız Teknik Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi bu bölgede bulunur. Anadolu, Avrupa geçiş köprü yoluna olan bağlantısı, vapur iskelesi ve pek çok yerden kolay ulaşım olanaklarıyla Beşiktaş, pek çok iş yerini barındırmaktadır. Restaurantlar, iş merkezleri, plazalar, kafeteryalar gibi yerler, bu ilçede istihdam yaratmaktadır. Beşiktaş iş ilanlarını, iş verenden iş arayana ulaştırılması konusunda online bir platform olarak, yıllardan beri hizmet veren Kariyer.net, pek çok kişinin işe girmesine aracılık etmiştir.

Beşiktaş’da ne gibi iş ilanları vardır?

Beşiktaş iş ilanları, sekreterlik, satış ve pazarlama uzmanı, eğitim danışmanı, erp proje danışmanı, servis personeli ve kasiyer, döner usta yardımcısı, satış yöneticisi, insan kaynakları müdürü, yönetici asistanı, sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı, grafiker, satış mühendisi, seyahat danışmanı, garson, bordro ve özlük işleri sorumlusu, welcome desk agent, grafik tasarımcı, güvenlik görevlisi, iş zekası ve raporlama uzmanı gibi pek çok uzmanlık alanı için mevcuttur.

Beşiktaş iş ilanları, part time olarak da bulunabilir mi?

Beşiktaş’da özellikle öğrenciler için pek çok part time iş olanağı bulunmaktadır. Garsonluk, veri giriş personelliği, host ve hosteslik, çağrı merkezi temsilciliği, organizasyon görevlisi gibi part time işler, okurken ek gelir elde etmek isteyen kişiler, ev hanımları veya mevcut işinin yanında ek iş yapmak isteyenler için oldukça cazip gelmektedir.

Beşiktaş cafe iş ilanları nelerdir?

Beşiktaş, insan kalabalığının olduğu bir ilçedir ve bu nedenle de pek çok cafesi vardır. Garson, komi, karşılama elemanı, temzilik personeli, aşçı, barista, mutfak personeli, aşçı yardımcısı gibi pozisyonlar cafeler için de mevcuttur. Ayrıca, genelinin kahvaltısı ile ünlü olan cafelerden oluştuğu ‘’Kahvaltıcılar Sokağı’’ olarak bilinen yerde iş arayanlar, ‘’Beşiktaş kahvaltıcılar sokağı iş ilanları’’ olarak aratabilirler.

Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyosanız, Kariyer.net iş ilanları sayfalarına göz atabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Beşiktaş'ta nasıl iş bulabilirim?

İstanbul Beşiktaş iş ilanlarına link üzerinden kolayca erişebilirsin. Ya da Kariyer.net web sitesinden filtreleme yaparak bulabilirsin. Bu işlem sırasında "ülke - şehir - ilçe" seçeneğinde; İstanbul Avrupa yakası ve Beşiktaş seçeneklerini tercih etmelisin. Arama sonucu elde ettiğin ekrandan ilgini çeken ilanı açıp "Başvur" tuşu ile işlemini yapabilirsin. Başvuru yapabilmen için Kariyer.net'e üye olman ve platform üzerinden bir özgeçmiş hazırlaman gerekir.

İstanbul Beşiktaş'ta evime yakın işi nasıl bulabilirim?

İstanbul Beşiktaş ilçesinde yaşıyor ve sana yakın bir adreste çalışmak istiyorsan iş ilanlarını ararken, "Ülke - şehir - ilçe" seçeneğinden Beşiktaş'ın yanı sıra; Şişli, Kâğıthane, Beyoğlu ve Sarıyer gibi yakın ilçeleri tercih edebilirsin. Böylece İstanbul trafiğine maruz kalmadan rahat bir şekilde işe gidebilirsin.

İstanbul Beşiktaş iş ilanları en çok hangi sektördedir?

Beşiktaş ilçesi İstanbul'un ticari açıdan yoğun olan Avrupa yakasında bulunur. Bu sebeple de çok sayıda sektöre ev sahipliği yapan bir ilçedir. Beşiktaş bölgesinde en çok; "Bilişim", "Turizm", "Hizmet", "Danışmanlık" ve "Sigortacılık" "Eğitim" sektörleri ilan verir. Bu sektörlerde dönemsel değişiklikler olabilir.

İstanbul Beşiktaş en kazançlı işler nelerdir?

İstanbul Beşiktaş ilçesinde çok sayıda iş pozisyonu bulunur. Bu işlerin kazançları; firmaya, tecrübeye ve yapılan işe göre değişir. Ancak genel olarak; yöneticilik, müdürlük pozisyonları ve uzmanlık sahibi olmayı gerektiren pozisyonlar en kazançlı işler arasında yer alır. İlanlardaki ücret bilgisine göz atarak fikir edinebilirsin.