Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
406

İstanbul(Avr.) Depo Sorumlusu İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Depo Sorumlusu cancel
İstanbul(Avr.) cancel
ELLE SHOES
Depo Sorumlusu
ELLE SHOES
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
D.ream (Doğuş Restaurant Entertainment&Management)
Depo Sorumlusu -Akm
D.ream (Doğuş Restaurant Entertainment&Management)
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün

İlanları konuma göre filtrele!

Benetton Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İstinyepark Depo Sorumlusu
Benetton Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 9 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İstanbul Avrupa Yakası Depo Sorumlusu İş İlanları

İstanbul, gelişmiş ve farklı iş olanaklarına sahip şehirler arasında yer alır. Güncel İstanbul Avrupa depo sorumlusu iş ilanları arasından kendine uygun bir görev seçmek için öncelikle nasıl bir sorumluluk alanları olduğunu bilmek gerekir. Sorumluluklar arasında ürünleri teslim almak, sevkiyatını sağlamak, depo giriş işlemlerini kontrol etmek, verilen siparişleri göre ürünleri hazırlamak yer alır. Tercihen tecrübeli ve B veya E sınıfı ehliyete sahip adaylar aranır. Depo sayımı yapabilecek takip ve düzenini sağlayabilecek barkod sistemleri ve el terminali kullanımı deneyimi bulunan ürünlerin ilgili depoya yerleştirmesinden sorumlu İstanbul Avrupa depo sorumlusu iş ilanları bay ve bayan adaylar başvuru yapabilir.

Depo Sorumlusu İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

İstanbul Avrupa depo sorumlusu iş ilanları başvururken dikkat etmen gereken detaylar şunlardır:

  • İş tanımını ve işverenin sende aradığı genel nitelikleri bilmek önemlidir. Eğer bu aranan niteliklere uygunsan iş ilanına başvurabilirsin. 
  • Çalışma şartları ve sana sunulan olanaklar hakkında bilgi sahibi olman gerekir. Başvuru sürecinde bu detaylara dikkat etmen daha rahat bir şekilde iletişim kurmanı sağlar. 
  • Çalışma ortamı ve koşulları hakkında bilgi sahibi olmak için iş ilanı dikkatle okuman gerekir.
  • Aylık çalışma süresi, yol ve yemek gibi bilgiler hakkında genel de olsa da bilgi sahibi olmak fayda sağlar. 

İstanbul Avrupa Yakası’nda Depo Sorumlusu Olmak İçin Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

İstanbul avrupa depo sorumlusu iş ilanları bayan ve bay mal kabul, depolama stok sayımı gibi işlemleri tamamlayabilecek, depo işleyişi konusunda yeterli donanıma sahip adaylar aranır. Takım çalışmasına yatkın planlama ve organizasyon yönü kuvvetli çalıştığı alanın genel düzenini koruyabilecek ve bu sürekli sağlayabilecek adaylar aranır. İrsaliye hazırlamak, Microsoft Office programlarına hakim olmak gerekir. Fiziksel ve sistemsel işlemleri gerçekleştirebilecek adaylar aranır. İstanbul Avrupa depo sorumlusu eleman ilanları vasıflı veya vasıfsız, tecrübeli veya tecrübesiz adaylar aranır. Psikoteknik belgesi ne sahiplerin başvuruları da kabul edilir. Depo kontrolünü sağlamak, tedarik süreçleri hakkında bilgi sahibi olmak gerekli sorumlulukları yerine getirebilecek operasyon görevlisi iş ilanları vardır. 

Depo sorumlusu arayan firmaların adaylardan beklediği nitelikler nelerdir?

Bütün ürünlerin giriş ve çıkışına kontrol edilmesi gerekli kontrollerin yapılması sorunsuz bir şekilde teslimatının gerçekleştirilmesi gerekir. İstanbul avrupa depo sorumlusu iş ilanları yeni atölyeden çıkan ürünlerin paketlenmesi raf düzeninin yapılması gerektiği zaman satış departmanına destek verecek uyumlu, düzenli ve disiplinli bir şekilde çalışabilecek güler yüzlü aday arayışı bulunur.

Depo sorumlusu çalışma ortamı ve koşulları nasıldır?

İstanbul avrupa depo sorumlusu eleman arayan firmalar farklı alanlarda çalışmak üzere depo operasyon görevlisi iş ilanları vardır. Lise ve önlisans mezunu adaylar aranır. Sorumluluk sahibi olması önemlidir, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek el terminali kullanabilen adaylar aranır. İstanbul avrupa yakası iş ilanları dağıtım aracının gerekli trafik kurallarına göre kullanabilen, depodan teslim alınan ürünlerin belirlenen rotaya göre teslim edebilecek adaylar aranır. 

Depo Sorumlusu sevkiyat şoförlüğü iş ilanlarında aranan nitelikler nelerdir?

Sevkiyat şoförlüğü yapabilecek depo elemanı sorumluları aranır. İstanbul avrupa depo sorumlusu iş başvurusu iş tanımı; sevki hazır ürünleri kontrol ederek sevkiyatını gerçekleştirmek, eksiksiz yüklemek ürün teslimatının markaya uygun bir şekilde zamanında ve problemsiz bir şekilde gerçekleştirmek, malzeme yükleme ve indirmeye yardımcı olabilmek, panelvan tipi araç kullanabilen adaylar, başvurularda öne çıkabilir.. 

Depo Sorumlusu iş tanımı nedir?

Perakende sektöründe deneyim sahibi takım çalışmasına uyumlu adaylar tercih sebebidir. Depoda yer alan malzemelerin düzenli temizliğe oldukça önemlidir. Depodaki bütün ürünlerin sorumlulu depo elemanına aittir bu sorumluluğu alabilecek adayların başvuruları aranır. 

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Avrupa depo sorumlusu part time iş ilanları var mıdır?

Depo sorumlusu, hizmet verdiği firmanın sevkiyat işlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesinden sorumludur. Sen de depo sorumlusu olarak görev alacaksan siparişlerin hazırlanması, faturaların oluşturulması ve müşteriye iletilmesi kısmından sorumlu olursun. İstanbul Avrupa kısmında part time depo sorumlusu iş ilanlarına rastlaman mümkündür. Çeşitli firmalar, depo genel işleyişini ve düzenini sağlamak adına farklı zamanlarda depo sorumlusu elemanı aramaktadır. İstanbul Avrupa, firmaların ve şirketlerin yoğunlaştığı bir bölge olduğundan depo işleyişinden sorumlu elemanlar sık sık aranmaktadır.

İstanbul Avrupa depo sorumlusu iş ilanlarına kimler başvurabilir?

İstanbul Avrupa depo sorumlusu iş ilanlarına başvuru şartları firmadan firmaya değişiklik gösterir. Depo sorumlusu iş ilanlarına; ilkokul, lise ve üniversite mezunu kişiler başvuru yapabilir. Planlı ve organize çalışabilen, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, depo süreçleri konusunda bilgili herkes depo sorumlusu iş ilanına başvuru gerçekleştirebilir. İş ilanlarındaki deneyim şartı firmadan firmaya değişiklik gösterir. Depo sorumlusu olmak için herhangi bir eğitim şartı bulunmamaktadır.

İstanbul Avrupa depo sorumlusu iş ilanlarının en yoğun yayınlandığı bölgeler hangileridir?

İstanbul Avrupa depo sorumlusu iş ilanlarının yoğun olarak verildiği yerlerdendir. Tekstil ve sanayi gibi alanların gelişmiş olmasıyla artan fabrika ve şirketlerde depo sorumlusu eleman ihtiyacı da artar. Başakşehir, Esenyurt, Avcılar, Şişli, Kağıthane ve Beşiktaş depo sorumlusu iş ilanlarının yoğun olarak bulunduğu bölgelerdendir. Bu bölgelerde yoğunluk yaşanmasının nedeni; fabrika, şirket ve firmaların yoğunluklu olarak bu ilçelerde yer almasıdır.

İstanbul Avrupa depo sorumlusu iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

İstanbul Avrupa Yakası'nda bulunan depo sorumlusu iş ilanlarına ulaşmak için Kariyer.net'i ziyaret edebilirsin. Mesleki bilgilerine, yeteneklerine ve tecrübelerine en uygun iş ilanlarına ulaşmak için filtreleme sistemini kullanabilirsin. Filtreleme kısmında; pozisyon seviyesi, çalışma şekli, sektör, şehir gibi alanlar yer alır. Bu kısımları sana uygun şekilde doldurup spesifik bir arama yapabilirsin. İş ilanlarında bulunan genel nitelikler ve iş tanımı kısmından ise işle tanımıyla ilgili ve adaylarda aranan kriterler hakkında bilgi edinebilirsin. Tüm bu adımlardan sonra sana uygun iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsin.