137

İstanbul(Avr.) Özel Şoför İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

İstanbul(Avr.) cancel
Clinicexpert.net
Şoför
Clinicexpert.net
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
DÜNDAR ÇORAP TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Şoför / Sürücü
DÜNDAR ÇORAP TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün
Shangri-La Bosphorus, Istanbul
Sürücü
Shangri-La Bosphorus, Istanbul
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün

İlanları konuma göre filtrele!

Özden Güneş Enerjisi İnşaat San.ve Tic.A.Ş.
Şoför / Sürücü
Özden Güneş Enerjisi İnşaat San.ve Tic.A.Ş.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
4 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Can Group
Şoför / Sürücü
Can Group
İstanbul (Tümü) İş Yerinde
Tam zamanlı
13 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 3 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İstanbul Avrupa Yakası Özel Şoför

İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık ve en yoğun trafiğe sahip olan şehirleri arasında yer alır. Bu yoğunluk sayesinde İstanbul’da pek çok kurumsal firma faaliyet gösterir. Kurumsal firmalar, bünyesinde görev alan üst düzey yöneticilerin araçlarını kullanabilmesi adına özel şoför alımı yapar. İstanbul şoför iş ilanları Avrupa Yakası içerisinde aranan şoför adaylarından, kişilerin zamanında ve güvenli bir şekilde ulaşımlarını sağlayabilmeleri istenir. Ayrıca trafik kurallarına uygun bir şekilde araç kullanmaları istenir. İstanbul Avrupa Yakası özel şoför iş ilanları arayan adayların İstanbul trafiğine de hakim olması gerekir. 

İstanbul Avrupa Yakası Özel Şoförlük Mesleği İçin Hangi Yeteneklere Sahip Olunmalı?

İstanbul gibi büyük şehirlerde hayatını sürdüren kişilerin birçoğu özel şoförlük hizmetinden faydalanmak ister. İnsanları ev, iş yeri, etkinlik, eğlence yerleri ve restoran gibi çeşitli yerlere götüren eğitimli ve profesyonel sürücülere özel şoför denir. Özel şoförler; özel işletmelerin, limuzin firmalarının ve özel kurumların sürücülüğünü yapar. Özel şoför iş ilanına başvuracak olan adayların öncelikle özel şoför iş ilanları İstanbul Avrupa Yakası B sınıfı ehliyete sahip olması ve araçların motor aksamı hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Türkiye’nin en kalabalık şehrinde ticaretin gelişmesiyle birlikte özel şoför arayışı da giderek artış gösterir. Buna bağlı olarak özel işletmelerin ve üst düzey yöneticilerin özel şoför arayışı bulunur. İstanbul Avrupa Yakası’nda pek çok firma olması sebebiyle özel şoförlerin rahatlıkla iş bulması mümkündür. Fakat İstanbul Avrupa Yakası şoför iş ilanı arasında yer alan bir ilana başvuracak olan adayların ikili ilişkilerde sabırlı ve anlayışlı olduğuna dair psikoteknik raporunun bulunması oldukça önemlidir. İstanbul Avrupa Yakası şoför ilanları çoğunlukla özel şoförlerin İstanbul trafiğinde tecrübeli olmasını ister. Özel şoför arayışı içerisinde olan firmalar arasında eğitim kurumları, sağlık kurumları, özel firmalar ve devlet kurumları bulunur. Üst düzey yöneticilerin özel şoförlüğü yapacak olan adayların lüks araç kullanımına vakıf olması oldukça önemli detaylar arasında yer alır. Pek çok ilan içerisinde görebileceğiniz ehliyet detayı, özel şoför adaylarının sahip olması gereken zorunlu belgeler arasında yer alır. Özel şoförlerin kullandıkları araçların bakım, onarım ve ilgili takiplerini yaparak oluşabilecek sorunlara karşı işverenlerini bilgilendirmesi gerekir. Ayrıca özel şoförlerin kullandıkları araçların muayene, sigorta ve yetkili belgesini zamanında çıkarması önemlidir. Özel şoför arayışı içerisinde olan pek çok firma, adayın daha önceden aile özel şoförlüğü yapmış olmasını ister. İstanbul Avrupa şoför ilanları arayan kişiler, tüm bu kriterlere uyum sağlayan adayları tercih eder.

İstanbul Avrupa Yakası Özel Şoför İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

İstanbul Avrupa şoför ilanları pek çok farklı alanda değişken iş imkanlarına sahiptir. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde pek çok özel şoför ilanı bulunabilir. Kurumsal firmalar ve özel şirketler tarafından yayınlanan iş ilanları arasında farklılık olabilir. Özel şoför olarak görev alacak olan personelin seyahat engelinin olmaması gerekir. Firmalar, özel şoför olarak istihdam edecekleri personelin belirli yaş aralığında olmasını talep eder. Araç kullanmayı bilen ve B sınıfı ehliyete sahip olmasını bilen bir kişi olmasını ister. Bu gibi detaylar, firma tarafından yayınlanan iş ilanları içeriğinde belirtilir. İlana başvuru yapacak olan aday, firmanın talep ettiği şartlara uygun olması durumunda başvuruyu gerçekleştirebilir. Ayrıca bazı firmalar tarafından adayların İngilizce gibi yabancı dil bilgisine sahip olması istenir.

İstanbul Avrupa Yakası Özel Şoför Çalışma Koşulları Nelerdir?

Özel şoförlerin, bünyesinde görev aldığı firmaya göre çalışma ortamı ve şartları değişiklik gösterir. Özel şoför olarak görev alacak olan adayın hiçbir seyahat engelinin olmaması gerekir. Bağlı olduğu firma ya da yöneticiye göre çalışma saatleri değişir. Özel şoförler; işverenin toplantıya, havaalanına ve çeşitli davetlere zamanında yetiştirilmesi ve zamanında alınması ile yükümlüdür. Bu sebeple yol durumunu göz önünde bulundurarak en hızlı ve en rahat yol üzerinden ulaşımı sağlaması gerekir. Özel şoför iş ilanları İstanbul Avrupa bölgesindeki özel şoförlerin işverenin inisiyatifi ile çalışma saatleri ve koşulları esnek bir yapıya sahiptir. Örneğin; özel şoförlüğünü yaptığı yöneticinin aylık seyahatinin fazla olduğu durumlarda özel şoförün de çalışma saati artış gösterebilir. 

İstanbul Avrupa Yakası Özel Şoförler Ne Kadar Maaş Alır?

Özel şoförlerin maaşı görev aldığı kurum ya da yöneticiye bağlı olarak farklılık gösterir. Diğer meslek dallarında olduğu gibi özel şoförler de tecrübe ve yeteneklerine göre maaş alır. Özel şoförler, görev aldığı birimin yoğunluğuna göre de farklı maaş miktarına sahiptir. Örneğin özel şoförlüğünü yaptığı yöneticini yoğun bir seyahat programı olduğu durumlarda özel şoförlerin aldığı maaş da artabilir. 

Özel Şoför Adayları Nasıl İş Bulabilir?

İstanbul Avrupa Yakası’nda pek çok kurumsal firma faaliyet gösterir. İstanbul Anadolu Yakası özel şoför arayanlar üst düzey yöneticilere ya da yönetim kuruluna özel olarak şoför alımı yapmak amacıyla ilan yayınlar. Bu sebeple de özel şoför ilanları yıl içerisinde sıklıkla yayınlanır. Firmaların yayınladığı iş ilanlarına kısa ve öz bir şekilde hazırlanan özgeçmiş ile başvuru yapılabilir. Adayın daha önce görev aldığı işler, İstanbul Avrupa şoför arayanlar tarafından tercih edilme şansını büyük oranda artırır.

Özel Şoför Olmak İçin Hangi Belgelere ve Eğitimlere Sahip Olmak Gerekir?

Özel şoförlük iş ilanlarına başvuracak olan adayların mutlaka psikoteknik belgesine sahip olması gerekir. Bunun yanı sıra pek çok iş ilanında özel şoför adaylarının lise ve daha üst eğitim kurumlarından mezun olması şartı aranır. Özel şoför adaylarının ileri sürüş tekniklerine sahip olması da firma tarafından seçim şansını büyük oranda artırır. 

Özel Şoför Ne İş Yapar?

Özel şoför; şirket yöneticilerinin, araba kullanmaktan hoşlanmayan kişilerin ve çeşitli özel firmaların şoförlüğünü yapar. Yöneticileri ya da şoför kullanmayı tercih eden kişileri toplantıya, etkinliklere, havaalanına ve pek çok farklı destinasyona güvenli ve rahat bir şekilde ulaştırılabilmesi beklenir. Ayrıca özel şoförler; kullandıkları araçların bakım, temizlik, sigorta ve muayene gibi işlemlerinin takibini yapmakla sorumludur.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul(Avr.) Özel Şoför iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

İstanbul(Avr.) Özel Şoför iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

İstanbul(Avr.) Özel Şoför pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel İstanbul(Avr.) Özel Şoför güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel İstanbul(Avr.) Özel Şoför iş ilanlarına erişebilirsin.

Bana en yakın İstanbul(Avr.) Özel Şoför iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın İstanbul(Avr.) iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!

İstanbul(Avr.) Özel Şoför iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

İstanbul(Avr.) Özel Şoför iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; pozisyonun iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur