keyboard_arrow_down
6196

İstanbul(Avr.) Satış Danışmanı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Satış Danışmanı cancel
İstanbul(Avr.) cancel
Guess Türkiye
Venezia Satış Danışmanı
Guess Türkiye
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Guess Türkiye
Satış Danışmanı / Kasiyer
Guess Türkiye
İstanbul (Tümü) +6 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Şahsuvaroğlu Dış Tic. Kim. Ürü. Oto. Paz.San. ve Tic. Ltd. Şti - Ssangyong Ymy Otomotiv
Satış Danışmanı
Şahsuvaroğlu Dış Tic. Kim. Ürü. Oto. Paz.San. ve Tic. Ltd. Şti - Ssangyong Ymy Otomotiv
İstanbul (Tümü) +9 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün

İlanları konuma göre filtrele!

LOFT
Satış Danışmanı ( Mall Of Avm )
LOFT
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 100 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İstanbul Avrupa Yakası Satış Danışmanı İş İlanları

Satış danışmanları, işe girdikleri kurumun satışlarının artması için etkin bir şekilde görev alır. Eğer İstanbul Avrupa satış danışmanı iş ilanları araştırıyorsanız, çeşitli satış kurumlarında iş bulma imkanına sahip olabilirsiniz. Çeşitli kurumların satış departmanında görev alarak iş yerinizin daha çok müşteri kazanmasını sağlayabilirsiniz. Satış departmanında görev almak isteyen kişilerin, satılacak ürünlerin planlaması hususunda da sorumlulukları bulunur. Satış danışmanı mesleği için yayınlanan mağaza satış danışmanı iş ilanları İstanbul Avrupa yakasında bulunan ilanlar, geniş istihdam olanakları sağlar. İstanbul Avrupa Yakası satış danışmanı iş ilanları istihdamı oldukça fazla olur. İstanbul’da satış danışmanı olarak çalışmak isteyen kişilerin stratejik düşünme becerisine de sahip olması gerekir. Müşterilerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlamak için stratejik düşünce çok önemli bir yere sahip olur. İş ilanlarını değerlendirirken sahip olduğunuz kriterleri göz önünde bulundurarak adaylar arasında ön plana çıkabilirsiniz. Öğrenciyseniz ya da yaşam koşullarınız tam zamanlı çalışmaya müsait değilse part time satış danışmanı iş ilanları İstanbul Avrupa Yakası ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. 

İstanbul Avrupa Yakası’nda Satış Danışmanı Olmak İçin Hangi Yeteneklere Sahip Olunmalı?

Satış danışmanı olmak için adayların etkili bir iletişim becerisine sahip olması gerekir. Güncel satış danışmanı iş ilanları arasından başvurusunda bulunduğunuz ve kabul edildiğiniz zaman, kurumdaki müşterilerin şikâyetlerini dinleyerek onlarla etkili bir iletişim kurmanız oldukça önemli olur. Bir mobilya firmasında görev alabilmek için mobilya satış danışmanı iş ilanları İstanbul Avrupa Yakası sayfasına göz gezdirebilirsiniz. İşyerinizde müşteri bazında daha çok kitleye ulaşabilmek için mobilyaların tanıtımını yapmanız önemli olur. Satış danışmanlarının diksiyon açısından da gerekli becerilere sahip olması gerekir. Bu sebeple diksiyon ve üslubunuza dikkat ederek tanıtım yapma yeteneğine sahip olmanız da istenen yetenekler arasında bulunur. Ayrıca satış danışmanı arayan firmalar müşterilerinin sıkıntılarını dinleyen ve onlara verimli bir şekilde yardımcı olabilen kişilerin iş başvurusunu kabul etmeyi tercih edebilir. Yardımsever bir yapınız varsa insanlarla daha iyi iletişim kurabilir ve satış danışmanlığı kariyerinizde daha başarılı olabilirsiniz. Müşterilere güler yüzlü bir şekilde yardımcı olarak kurumun tercih edilebilirliği yükseltilebilir.

İstanbul Avrupa Yakası Satış Danışmanı İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

İş ilanlarında dikkat edilmesi gereken belli başlı şartlar bulunur. Bunlardan birisi tam zamanlı veya part time çalışma düzeni olur. Tam zamanlı çalışma düzeninde belirli bir mesai saatiniz bulunur ve o saatlerde çalışmanız gerekir. Part time çalışma düzeninde ise günün sadece belirli saatlerinde çalışılır. Part time çalışma düzeni genel olarak öğrenciler tarafından tercih edilir. Siz de yaşam koşullarınıza göre tam zamanlı ya da part time olarak çalışabilirsiniz. İş ilanlarında dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi de eğitim durumu olur. Bazı kurumlar eğitim şartı aramazken bazıları da meslekle alakalı bir bölümden mezun adayların başvurusunu kabul etmeyi tercih edebilir. Satış danışmanı olmak için iş ilanlarını incelerken meslek kriterlerinin de gözden geçirilmesi önemli olur. İlan metninde yazan kriterlere uygun yapıda bulunup bulunmadığınıza da dikkat etmeniz oldukça önemli olur. Bu sebeple iş ilanlarını dikkatli okuyarak başvuruda bulunmak önemli bir husus olur. Mağaza satış danışmanı iş ilanları İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan ilanlara başvuruda bulunurken bu hususlara dikkat edilmesi oldukça önemli olur. 

İstanbul Avrupa Yakası’nda Satış Danışmanı Olmak İçin Hangi Eğitim ve Belgeler Gereklidir?

Satış danışmanlığı için şart koşulan eğitim, üniversitelerin Pazarlama, İktisat ve İşletm Bölümlerinin lisans eğitimleri olur. Bu bölümlerden mezun olmanız sonucunda başvurunuz daha kolay kabul edilebilir.  İlgili bölümlerin lisans eğitimini tamamlamanıza rağmen kendinizi satış danışmanlığı için yeterli bulmuyorsanız çeşitli sertifika programlarına katılabilirsiniz. Lisans diplomanıza ek olarak sertifika sahibi olmanız, sizi diğer adayların önüne geçirebilir. İş başvurusu esnasında satış danışmanlığı için yaptığınız çalışmaları iletirseniz daha kısa sürede iş bulabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Özellikle kariyer hayatını satış danışmanı olarak sürdürmek isteyen kişilerin eğitimlere katılması oldukça önemli olur. İlanlarda yer alan koşullara uyuyorsanız, satış danışmanlığı için iş başvurusu yapmanız doğru olur. Satış danışmanlığı için kişilerin daha önce bu meslek alanında çalışmış olmaları da oldukça önemli olur. Bu olanağa sahip olan kişiler, satış danışmanlığı için yayınlanan ilanlara başvuruda bulunabilir. Güncel satış danışmanı iş ilanları sayesinde gerekli eğitim ve belgeler hakkında oldukça kolay bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası’nda Satış Danışmanının Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

Satış danışmanlığında insanlarla sürekli iletişim hâlinde bulunursunuz. Onların satış yerinde rahat olmasını, isteklerinin yerine getirilmesini ve onlara yardımcı olunmasını sağlarsınız. Satış danışmanları mesai saatleri içerisinde genellikle kapalı alanlarda çalışma ortamına sahip olur. Bunun yanı sıra işletmelere göre farklı çalışma koşulları da bulunabilir. Kurumsal mağazalarda görev almak isteyen satış danışmanları genellikle belirli mesai saatlerine sahip olur. Bunun yanı sıra kişilerin çalışma koşulları zaman zaman ekstra mesai şeklinde de düzenlenebilir. Satış danışmanları için kurumsal olmayan iş alanları da bulunur. Satış danışmanlığı alanında faaliyet göstermek isteyen kişilerin çalışma standartları, kişinin isteklerine göre de değişiklik gösterebilir. Güncel olarak yayınlanan ilanlara göz gezdirerek ilan metinlerinde yer alan çalışma koşulları ve ortamları hakkında da detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Satış danışmanı arayan firmalar ile iletişime geçerek detaylı bilgiye ulaşabilir çalışma koşulları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası’nda Mağaza Satış Danışmanlığı İçin Eğitim Şartı Bulunur Mu?

Mağaza satış danışmanlığı için belirli bir eğitim şartı bulunmaz. Ek olarak satış danışmanı olmak isteyen kişiler için gerekli seminerler ve eğitimler de bulunabilir. Dilerseniz bu eğitimlere katılım göstererek satış danışmanlığı alanında gerekli yeteneklere sahip olabilirsiniz. 

İstanbul Avrupa Yakası’nda Satış Danışmanının Sorumlulukları Nedir?

Satış danışmanı olduğunuz zaman müşterilerle ilgilenmek haricinde kurumda bulunan satış sorumlularıyla da toplantı yapabilirsiniz. Kurumun mevcut durumunu ve nasıl daha iyi olabileceğini inceleyerek çalışmalar yürütülmesi de önemli görevler arasında bulunur. Kurumda çalışan diğer görevliler de müşterilere daha iyi yardımcı olmayı hedefler. Aynı zamanda müşterilerin almak istediği ürünlerin gecikmeden teslim edilmesini sağlamak ve kontrolleri gerçekleştirmek de satış danışmanlarının görevleri arasında yer alır.

İstanbul Avrupa Yakası’nda Mağaza Satış Danışmanının Üstlenmesi Gereken Görevler Nedir?

Mağaza satış danışmanı olduğunuz zaman, çalıştığınız mağazadaki bütün ürünler hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Müşterilere ürünler hakkında yardımcı olunması en önemli sorumluluklar arasında yer alır. Mağazanın daha iyi bir satış yapabilmesi için izlenecek stratejilere aktif bir şekilde katkı sağlanması önemli görevler arasında bulunur. 

İstanbul Avrupa Yakası’nda Çalışacak Olan Satış Danışmanı Adayları Hangi Kriterlere Sahip Olmalıdır?

Bir şirkette ya da mağazada satış danışmanı olunsa da iletişim yeteneğinizin olması değişmeyen şartlar arasında bulunur. Satış danışmanlarının işi gereğince, sahip oldukları pozisyonlarda takım halinde çalışabilmeye yatkın olmaları gerekir. Ekip hâlinde çalışma yeteneğine sahip olan kişiler, mağazada etkin bir şekilde faaliyet gösterebilir. Planlama yapma becerisine sahip olunması da önemli kriterler arasında bulunur. Müşterilerinize ve iş arkadaşlarınıza karşı pozitif davranmanız kariyerinizi de oldukça olumlu etkiler.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul(Avr.) Satış Danışmanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

İstanbul(Avr.) Satış Danışmanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

İstanbul(Avr.) Satış Danışmanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel İstanbul(Avr.) Satış Danışmanı güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel İstanbul(Avr.) Satış Danışmanı iş ilanlarına erişebilirsin.

Bana en yakın İstanbul(Avr.) Satış Danışmanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın İstanbul(Avr.) iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!

İstanbul(Avr.) Satış Danışmanı iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

İstanbul(Avr.) Satış Danışmanı iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; pozisyonun iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur