327

İstanbul(Avr.) Temizlik Görevlisi İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Temizlik Görevlisi cancel
İstanbul(Avr.) cancel
GAZİOSMANPAŞA HASTANESİ - Bileşim Turizm İnşaat San. Ve Tic. A.Ş.
Temizlik Görevlisi
GAZİOSMANPAŞA HASTANESİ - Bileşim Turizm İnşaat San. Ve Tic. A.Ş.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Fraser Place Anthill İstanbul
Otel Temizlik Görevlisi / Kat Görevlisi
Fraser Place Anthill İstanbul
İstanbul (Tümü) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün

İlanları konuma göre filtrele!

Erte Kozmetik San. ve Tic. A.Ş.
Temizlik Görevlisi
Erte Kozmetik San. ve Tic. A.Ş.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 7 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İstanbul Avrupa Yakası Temizlik Görevlisi İş İlanları

İstanbul Avrupa Yakası’nda pek çok farklı firma, şirket ya da fabrikada çalışmak üzere temizlik görevlisine ihtiyaç duyulur. İstanbul Avrupa yakası temizlik elemanı arayanlar oldukça fazladır. Fabrikaların genel temizliğini ya da iş yerlerinde çay, yemek gibi işleri yapacak temizlik görevlilerine ihtiyaç duyulur. İstanbul Avrupa yakası temizlik görevlisi iş ilanları sayfası aracılığıyla başvuru yapacak kişilerin çalıştıkları yerde temizlik yapması, blok ve katların genel temizliği gerçekleştirmesi ve misafirleri ağırlanması, içecek ve yiyecekleri servis etmesi beklenir. Bu gibi görevlerden sorumlu olacak temizlik görevlilerine ihtiyaç duyulur. Bunların yanı sıra özel tekne sahipleri de teknelerinde yaz döneminde çalıştırmak amacıyla temizlik ve servis görevlisine ihtiyaç duyar. Bu kişilerden temizlik işlerini yapması, misafirleri ağırlaması aynı zamanda gün içinde servis yapması beklenir. Kişilerin çalıştıkları ofis ya da ortamlara bağlı olarak sorumlu olduğu bölgenin temizliğini yapması ve aynı zamanda ekip çalışmasına uyumlu olması beklenir. İş tanımlarına ve kriterlere uygun olan kişiler bu şirketlerde çalışmak üzere İstanbul Avrupa Yakası temizlik görevlisi iş ilanları arasında yer alan ilanlara başvuru yapabilir. 

İstanbul Avrupa Yakası Temizlik Görevlisi İş Olanakları

İstanbul nüfus bakımından oldukça kalabalık illerden bir tanesidir. İstanbul’un ticari anlamdaki gelişmişlik düzeyi, iş olanakları bakımından pek çok farklı şirketin var olmasına sebep olmuştur. Bu şirketlerde katlara servisin sağlanması ve temizliğin yapılması gibi işlerde temizlik görevlilerine ihtiyaç duyulur. Aynı zamanda İstanbul’da mağaza, fabrika gibi yerlerin yanı sıra özel tekneleri olan kişiler de tekne temizliğinden ve misafirlerin ağırlanmasından sorumlu olacak temizlik görevlilerine ihtiyaç duyar. İstanbul Avrupa Yakası’nda holdinglerde, tekstil şirketlerinde ya da özel şirketlerde çalışacak olan temizlik görevlileri güvenilir, işini titizlikle yapılabilecek kişiler olmalıdır. Şirketlerin ya da özel kurumların yayınladıkları İstanbul temizlik görevlisi iş ilanları arasından, şartları kendisine uygun bulan kişiler fabrikalarda, şirketlerde çalışmak üzere temizlik görevliliği yapabilir. Bu kişilerden, şirketlerin sahip oldukları özelliklere bağlı olarak farklı görevler beklenir. Restoran gibi yerlerde çalışacak olan temizlik görevlilerinden vardiyalı sistemle çalışabilecek, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek ve hijyen kurallarına özen gösteren kişiler olmaları beklenir. 

İstanbul Avrupa Yakası Temizlik Görevlisi İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

İstanbul Avrupa Yakası’nda temizlik görevlisi olarak çalışacak kişilerin, ilanı yayınlayan şirketler ya da özel işletmelerin kriterlerine ve pozisyon bilgilerine dikkat etmeleri gerekir. Adaylardan istenen tecrübe, eğitim seviyesi ve yabancı dile uygunluk sağlayan kişiler bu ilanlara başvuru yapabilirler. Aynı zamanda ilanlara başvuru yaparken çalışma şekline, pozisyon seviyesine ve çalışılacak olan şehre de dikkat etmeleri gerekir. Bazı ilanlarda kişilerden sabit bir yerde çalışması beklenirken İstanbul Avrupa Yakası temizlik iş ilanları yayınlanan tekne sahibi gibi kişiler, temizlik görevlisi adaylarından seyahat yapabilmelerini bekler. İşverenler, başvuru yapacak kişilerin müşteriye değer veren ve şirketin politikalarına uyum sağlayabilecek kişiler olmalarını bekler. Özel teknelerde çalışacak olan temizlik ve servis görevlilerinden ise yaz dönemlerinde teknenin seyahat edeceği bölgelere gidebilecek kişiler olmaları beklenir. Bunun yanı sıra bu kişiler, teknenin her türlü temizlik işlerini yaparak aynı zamanda gelen misafirleri de ağırlar. Gün içinde gelen misafirlere servis yapabilecek, temiz, titiz ve işini en iyi şekilde yerine getirebilecek kişiler, İstanbul Avrupa Yakası temizlik görevlisi iş ilanlarına başvuru yapabilirler.

Temizlik Görevlisi Sektöründe Çalışan Birisi Ne İş Yapar?

İstanbul Avrupa yakasında temizlik görevlisi olarak çalışacak kişiler, pozisyon ve şirkete bağlı olarak farklı görevlere sahiptir. Restoran gibi yerlerde temizlik görevlisi olarak çalışacak kişiler, genel olarak gelen taleplerin kontrolünü ve takibini yapar. Şirket kaynaklarının kullanımı takip etmek, temizlik için kullanılan demirbaşların verimli kullanmasını sağlamak da temizlik görevlilerinin yapacağı işler arasındadır. Tekstil firmalarında çalışan kişiler ise sorumlu olduğu ofislerin temizliğini yaparak ekip çalışmasına uyumlu olarak çalışır. Fabrikalarda çalışacak olan temizlik görevleri ise sorumlu olduğu fabrikanın alan temizliğini yaparak rutin temizlik işlerinden sorumlu olur. İstanbul temizlik iş ilanları avrupa Yakası’nda bulunan firmalara bağlı olarak bu kişiler çay, kahve gibi servisleri de yapabilirler. Özel tekne ya da yatlarda çalışacak kişiler ise teknenin gideceği farklı bölgeleri seyahat ederek teknenin temizliğinden sorumludur. Aynı zamanda gelen misafirlere çay, kahve, yemek gibi hizmetler yapmaları beklenir. Enerjisi yüksek, hijyen ve kalite standartlarına uyum sağlayabilecek adaylar, İstanbul Avrupa Yakası temizlik görevlisi iş ilanlarına başvuru yapabilirler.

İstanbul Avrupa Yakası Temizlik Görevlisi Çalışma Ortamı ve Koşulları Nelerdir?

İstanbul Avrupa yakasında temizlik eleman olarak çalışacak temizlik görevlilerinin çalışma ortamları ilanı veren şirketlerin ya da özel kuruluşların şartlarına göre değişkenlik gösterir. Sabit şirketlerde ya da ofislerde çalışacak kişiler kapalı ortamda çalışırken özel tekne ve yat sahiplerinin teknelerinde çalışacak kişiler ise seyahat eder. İstanbul Avrupa temizlik iş ilanları yayınlayan kişiler, bu kişilerden tecrübeli olmalarını bekleyebilir. Restaurant gibi yerlerde çalışacak kişilerin beş yıldızlı otel, restoran gibi yerlerde en az üç yıl temizlik görevlisi olarak çalışmış olması beklenir. Aynı zamanda bu kişilerden orta düzey İngilizce bilmesi beklenir. Vardiyalı sistemle çalışabilecek, yoğun iş temposuna ayak uydurabilen ve problem çözme becerilerine sahip kişiler bu ilanlara başvuru yapabilirler. Aynı zamanda ilan koşullarında yer alan sürekli ya da part time çalışma şekli de temizlik görevlilerinin çalışma saatlerini belirler.

Temizlik Görevlisi Olarak Çalışacak Birisinin Görev ve Sorumlulukları Nelerdir?

İstanbul Avrupa Yakası temizlikçi iş ilanları arasından başvuru yapan ve temizlik görevlisi olarak çalışacak kişinin görev ve sorumlulukları arasında misafirlere çay ve kahve servisi yapmak yer alır. Aynı zamanda bu kişiler, çalışacağı yerin çalışma saatlerine uyarak hijyen ve kalite standartları içerisinde temizlik yapar. Çalışacağı alanın temizliğini gerçekleştirip rutin temizlik işlerinden sorumlu olması da bu kişilerin iş tanımları arasında yer alır. Aynı zamanda temizlik görevlileri, çalışacağı yere bağlı olarak gün içinde gelen misafirleri ağırlayarak onlara çay ve kahve servisi yapar.

İstanbul Avrupa Yakasında Temizlik Görevlisi Olarak Nerelerde Çalışabilirim?

İstanbul Avrupa Yakası’nda temizlik görevlisi olarak tekstil firmalarında, sağlık firmalarına ya da holdinglerde çalışabilirsiniz. Aynı zamanda pazarlama şirketlerinde ya da özel kliniklerde yemek ve temizlik yapabilen temizlik görevlilerine ihtiyaç duyulur. Bunların yanı sıra tekne sahibi olan kişiler de güncel istanbul avrupa yakası temizlik görevlisi iş ilanları yayınlayarak teknelerinde çalışmak üzere temizlik görevlilerine ihtiyaç duyar. Üniversiteler, oteller ve özel tesisler de temizlik elemanlarının çalışacağı yerler arasında gelir.

Temizlik Görevlisinin Bir Güvencesi Var Mıdır?

Temizlik görevlilerinin, çalıştığı şirketlere bağlı olarak sigortaları bulunur. Bu kişiler çalışacak yerlerde güvenlik anlamında herhangi bir sorun yaşadıkları takdirde, bu sorundan bünyesinde çalışıyor olduğu özel şirket ya da firma sorumludur. Avrupa temizlik iş ilanları arasından başvuru yapan temizlik görevlilerinin, çalışacağı şirketin inisiyatifi doğrultusunda sigorta, yol ve yemek masraflarını da işveren karşılar.

Temizlik Görevlisinin Çalışma Saatleri Nedir?

İstanbul Avrupa Yakası’nda temizlik görevlisi olarak çalışacak kişilerin çalışma saatleri, işe başvuru yaptıkları firmaların belirlemiş oldukları çalışma şekline bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bazı firmalar işe alacağı kişilerin sürekli olarak çalışmasını talep ederken bazı firmalar ise yarı zamanlı olarak işe alım yapar. Bunun yanı sıra tekne ve yat gibi yerlerde çalışacak olan temizlik görevleri, yaz aylarında yatılı olarak çalışır. Bu kişilerin çalışma şekli ise dönemlik olarak belirlenir. İstanbul Avrupa Yakası temizlik iş ilanları bayan ya da bay olarak yayınlanan ilanların detayları incelenmelidir. Aday, kendi şartlarına uygun bulduğu ilana başvuru yapmalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Avrupa temizlik görevlisi iş ilanlarına nasıl başvurabilirim?

Avrupa yakasındaki temizlik görevliliği iş ilanlarına başvuruda bulunabilmen için öncelikli olarak kariyer.net adresine kayıt olabilir, site üzerinden kendine bir öz geçmiş hazırlayabilirsin. Bu öz geçmişte, yeteneklerinden ve tecrübelerinden bahsetmende fayda vardır. Ardından, ilgili aramaları gerçekleştirerek bu alandaki ilanlara, hazırladığın öz geçmiş ile birlikte site üzerinden başvuruda bulunman mümkün.

İstanbul Avrupa temizlik görevlisi iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Temizlik görevliliği iş ilanlarına, bu alanda çalışmak isteyen herkes başvuruda bulunabilir. İlanlar geniş ölçüde çeşitlilik gösterir. Bu ilanları kariyer.net üzerinden gözlemeyebilir, senin için en uygun ilanı kolayca belirleyebilirsin. Sana uygun bir ilan ile karşılaşmadıysan ilan bildirimlerini açarak bu alandaki gelişmelerden haberdar olabilirsin.

İstanbul Avrupa temizlik görevlisi iş ilanları en çok hangi semtlerdedir?

Temizlik görevliliği geniş bir alanda ihtiyaç duyulan ve kişiler tarafından da sıklıkla talep edilen meslekler arasında yer alır. Bu anlamda, bu mesleğe her semtte ihtiyaç duyulduğunu söylemek mümkün. Hangi semtlerde yoğunluk gösterdiği ise dönemler arasında farklılık gösterebilir. Bu nedenle, kendi tercih ettiğin semtlerdeki iş ilanları senin için uygun değilse, belirli aralıklar ile aramalarını yinelemende fayda vardır.

İstanbul Avrupa temizlik görevlisi ilanlarından güncel olarak nasıl haberdar olabilirim?

Güncel temizlik görevliliği iş ilanlarından hızlı bir şekilde haberdar olabilirsin. Kariyer.net adresinden ilgili aramaları düzenli olarak gerçekleştirebilir, istersen yeni ilanlardan haberdar olabilmek için ilan bildirimlerini açabilirsin.

notifications İş Alarmı kur