Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
106

İzmir Aliağa İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_down



search


search








Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İzmir cancel
Aliağa cancel
Denizciler Dökümcülük San. ve Tic. A.Ş.

Kalite Kontrol Mühendisi

Denizciler Dökümcülük San. ve Tic. A.Ş.
İzmir
Tam zamanlı
12 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 5 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
İzmir Aliağa İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Serbest / Freelancer İş İlanları , Kocaeli İzmit İş İlanları , Manisa Salihli İş İlanları , Bursa Mustafakemalpaşa İş İlanları , Bursa Gemlik İş İlanları

Aliağa İş İlanları

Ege bölgesinin en gelişmiş kenti olan İzmir'in en çok göç alan ilçesi olan Aliağa, sanayi alanındaki atılımlardan sonra iş arayanlar için cazibe merkezi haline gelmiştir.

Sanayi Kenti Aliağa

1960 yılına kadar Ege kıyısında bir balıkçı köyü konumunda olan bölge, çıkarılan kalkınma yasasıyla birlikte petro kimya ve demir çelik sektörü başta olmak üzere pek çok endüstriyel kuruluşa ev sahipliği yapmaya başlamıştır. Kısa sürede sayıları artan üretim tesisleri arasında hem devlete ait hem de özel girişimcilere ait pek çok fabrika vardır. Aliağa iş ilanları sayfasına göz gezdirdiğinizde ilanların daha çok bu yönde verildiğini değerlendirebilirsiniz.

1990 yılına kadarki 30 yıllık dönemde çok hızlı göç alan bölge, 1982 yılında ilçe haline getirilmiş ve halen büyük bir sanayi kenti ve liman şehri konumunu gelişerek sürdürmektedir. 2017 sayımına göre nüfus 94 bini geçmiştir. Çalışan nüfus daha çok üretim sektöründe faaliyet göstermektedir. Bununla birlikte, Aliağa iş ilanları 2018 sezonunda ticaret, satış ve pazarlama alanında boş pozisyonlara rastlanmaktadır. Komşu ilçe Çiğli'deki alışveriş merkezleri de Aliağa'nın ticareti üzerinde etkili olmaktadır.

Her Sektörde İş Bulma İmkanı

Bölgede bulunan çok sayıda fabrika, küçük ve büyük işletme, ticaret merkezleri bankacılık alanında yoğun bir kaynak oluşturmaktadır. İlçede aktif bir sermaye sirkülasyonu yaşanmakta ve hemen her bankanın şubeleri bölgede faaliyet göstermektedir. Nüfusun artmasına paralel olarak eğitim, sağlık, yeme içme, turizm, ulaşım, inşaat, konut yapımı gibi pek çok alanda gelişim ve değişim meydana gelmiş, yeni ihtiyaçlar ortaya çıkmıştır. Aliağa iş ilanları güncel olarak takip edildiğinde, bu alanlarda da istihdam olanaklarının mümkün olduğu gözlenmektedir. Temizlik görevlisi, sevkiyat sorumlusu, müşteri temsilcisi, satış temsilcisi, planlama teknikeri gibi akla gelebilecek her departmanla ilgili açık pozisyonlar için ilan verilmektedir.

Endüstri kuruluşları ve diğer firmaların aradıkları adaylar arasında lisans mezunu, yabancı dil bilen mühendisler, işletmeciler, psikologlar bulunmaktadır. Gemi donanım sorumlusu, sevkiyat memuru, gemi ve yük brokeri, güvenlik amiri arayan firmaların ilanlarını da inceleyebilirsiniz. Aliağa iş ilanları sayfasına bakıldığında vasıfsız veya yetiştirilmek üzere elemanların arandığı, bunun yanı sıra meslek liseleri elektrik, makine bölümleri mezunlarının, meslek yüksek okulu mezunlarının açık pozisyonlara başvuru yapabilecekleri görülmektedir.