Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
257

İzmir Bornova İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İzmir cancel
Bornova cancel
ERGİNER ELEKTRİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Elektrik Teknikeri

ERGİNER ELEKTRİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İzmir
Tam zamanlı
13 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 11 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
İzmir Bornova İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Konya Muhasebe İş İlanları , İstanbul(Avr.) Bakırköy İş İlanları , İstanbul(Asya) Ataşehir İş İlanları , Ankara Sekreter İş İlanları , İstanbul(Avr.) Gaziosmanpaşa İş İlanları

Bornova İş İlanları

İzmir ilinin Bornova ilçesi, kentsel nüfusun yoğun olduğu, en canlı bölgelerden biridir. Bölgede gezilecek pek çok turistik alan vardır. Çiçekliköy, Yakaköy, Aşık Veysel Rekreasyon Alanı ve Homeros vadisi bunlardan bazılarıdır. Ayrıca, yürüyüş ve bisiklet parkurları da doğa severler için oldukça tercih edilen gezi alanlarıdır. Bornova iş ilanları, Kariyer.net üzerinden takip edilip, başvuru yapılabilir.

Bornova’da ne gibi iş imkanları vardır?

Bornova’da pek çok yetkinlik ve uzmanlık alanına sahip adaylar için uygun iş ilanları mevcuttur. Açık pozisyonları incelediğimizde, dijital pazarlama uzmanı, üretim asistanı, satış ve pazarlama sorumlusu, kasiyer, üretim asistanı, laboratuvar görevlisi, cnc freze operatörü, İngilizce öğretmeni, uzman estetisyen ve üretim koordinatörü gibi açık pozisyonların olduğunu görürüz. Açık pozisyonlar, dönemsel olarak değişebilmektedir.

Bunların yanında, bayanlar tarafından yapılması tercih edilen, iş ilanları da vardır. ‘Bornova iş ilanları, bayan’ olarak baktığımızda, yaşı ve hasta bakım, bebek, çocuk bakım hizmetleri, çay, temizlik, çağrı merkezi personelliği gibi işlerin olduğunu görmekteyiz. Bakıcılık işlerinin bazıları part time olurken, bazılarında yakınlar, özellikle yatılı çalışacak eleman ararlar.

Bornova iş ilanları, part time olarak bulunabilir mi?

Part time, yani yarı zamanlı çalışılan işler, öğrenciler, mevcut işine ek işler yaparak ek gelir elde etmek isteyen kişiler ve ev hanımları tarafından genellikle tercih edilir. Örneğin, Bornova iş ilanları, çay temizlik personelliği olarak incelediğimizde, bazı firmaların part time, bazılarınınsa tam zamanlı çalışacak personel aradıklarını görürüz. Bunların yanında Alışveriş Merkezi Bornova iş ilanları incelendiğinde, mağaza müdürü, reyon görevlisi, kasiyer, güvenlik görevlisi gibi pozisyonlarda da eleman aranmaktadır.

Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, İzmir Bornova için Kariyer.net üzerinde açılan iş ilanlarını takip edebilirsiniz.