Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
39

İzmir Demir- Çelik İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Demir- Çelik cancel
İzmir cancel
Vergo Enerji Sistemleri San. Ve Tic. A.Ş.

Şantiye Şefi

Vergo Enerji Sistemleri San. Ve Tic. A.Ş.
Mersin +1 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Vergo Enerji Sistemleri San. Ve Tic. A.Ş.

Genel Başvuru

Vergo Enerji Sistemleri San. Ve Tic. A.Ş.
İstanbul (Tümü) +3 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir demir- çelik sektörü iş ilanlarında uzman pozisyonunda alımlar var mı?

İzmir demir çelik sektörü kapsamında çalışan birçok farklı meslek grubu bulunur. Bu meslek alanları arasından bazıları uzman pozisyonunda çalışana ihtiyaç duyabilir. Firmalar, uzman pozisyonunda aradıkları kişileri bulmak için iş ilanı yayınlar. Özellikle mühendislik alanlarının herhangi birinden mezun olmuş olan adayları uzman pozisyonunda iş sürecine dahil etmek isteyebilirler. İzmir’de demir çelik sektöründe, firmanın belirttiği koşulları sağlayarak uzman pozisyonunda yayınlanmış birçok iş ilanını bulabilirsin.

İzmir demir- çelik sektöründe sekreter-asistan alımı var mı?

İzmir demir çelik sektöründe, sekreter veya asistan arayışında olan çeşitli firmalar bulman mümkündür. Bu iş ilanlarına başvuru gerçekleştirebilmen için üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olman veya lisede ilgili alan üzerine düzenlenen bir programın eğitimini almış olman gereklidir. Mezuniyet durumu haricinde de mesleki yeterliliklerinin bulunması bu iş ilanlarına başvuru yaparken önem kazanır. Yönetim grubunun, demir çelik üretim ve lojistik süreçlerindeki plan ve programlarını düzenlemek üzere bu sektörde yer alan iş ilanlarına başvurabilirsin.

İzmir demir- çelik sektöründe vasıfsız eleman ilanları nelerdir?

İzmir demir çelik sektöründe farklı pozisyonlarda çalışma olanağı bulman mümkündür. Kariyer.net üzerinden vasıfsız eleman iş ilanlarını arayabilirsin. Bu iş ilanlarında kişiden, temel olarak üretime katkıda bulunabilecek, insan gücü odaklı çalışmalar yürütebilecek nitelikere sahip olması istenebilir. Vasıfsız eleman olarak üretim departmanında yetiştirilmek üzere eleman alımı bulunur. Bu iş ilanlarına; depo elemanı, çaycı, temizlik görevlisi, sevkiyat elemanı gibi iş ilanları örnek verilebilir.

İzmir demir- çelik sektöründe yönetici adayı alımı var mı?

İzmir’de yer alan demir ve çelik ürünleri üretim fabrikaları ve küçük ölçekli atölyelerde yönetici adayı alımı için iş ilanları yayınlanır. Bu iş ilanlarındaki temel gereksinim; daha önce bu işi beş veya 10 yıl süreyle yapmış olmaktır. Bununla beraber yönetim alanında eğitim almış olman da çoğu iş ilanında aranan kriterlerden biridir.