30

İzmir E-ticaret İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

E-ticaret cancel
İzmir cancel
ebebek
Bebekolog /Part Satış Danışmanı -İzmir Menemen
ebebek
İzmir İş Yerinde
Part Time
6 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
DOGO TASARIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Business Development Manager
DOGO TASARIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
HepsiJet
Kargo Şube Sorumlusu (İzmir/Kemalpaşa)
HepsiJet
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
14 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

İzmir E-Ticaret Sektörü İş İlanları

İzmir ili farklı sektörlerin geliştiği bir ildir. Özellikle ticaretin her alanda dijital ortama taşınması, e-ticaret sektörünün büyümesini ve iş imkanlarının artmasını sağlar. İzmir’de üretim ve satışın da gelişmiş olması ile e-ticaret sektöründe iş imkanı oldukça fazladır. Farklı meslek gruplarından çalışanların bulunduğu e-ticaret sektöründe çeşitli sorumluluklara sahip olan işlerde çalışmak için ilanlarda belirtilen niteliklere uygun olman gerekir. Sen de ilanları incelemenin ardından sana uygun olduğunu düşündüğün İzmir e-ticaret iş ilanları için başvuru yapabilir ve İzmir ilindeki e-ticaret sektörü çalışanlarından birisi olma fırsatını yakalayabilirsin.

İzmir E-Ticaret Sektöründe Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

İzmir e-ticaret sektöründe çalışma ortamı ve koşulları çalışacağın departman, pozisyon ve işyeri bağlamında farklılık gösterir. Genellikle tam zamanlı olarak çalışılan sektörde çalışma ortamı genellikle ofisler veya iş merkezleri olur. E-ticaret sektöründe işler uzaktan yürütülebileceği için bazı işyerleri çalışanlarına freelancer olarak uzaktan çalışma koşulları da sunulabilir. E-ticaret sektöründe çalışan kişiler işlerini genellikle bilgisayardan yürütmenin yanında bağlı oldukları işyerlerine giderek kontroller ve satışını gerçekleştirdikleri ürünlerin sayımlarını da gerçekleştirebilir. E-ticaret sektöründe tam zamanlı çalışmanın yanında proje bazlı iş imkanları da oldukça geniştir. Tüm bu detaylara İzmir e-ticaret eleman arayan firmalar tarafından yayınlanan ilanların açıklamalarına göz atarak ulaşabilirsin.

İzmir E-Ticaret Sektörü İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Ege bölgesinin en kalabalık ili olan İzmir, e-ticaret sektöründe geniş iş imkanı sağlayan bir sektördür. Bu sektörde bulunan iş ilanlarını incelerken bazı detaylara dikkat etmen doğru ilanı bulman için önem taşır. Bu detaylar, İzmir e-ticaret iş ilanları bayan ve erkek kategorisi olmak üzere de farklılık gösterebilir. Detaylar arasında;

  • İlanlarda istenen nitelikleri taşıyıp taşımaman önemlidir. E- ticaret sektörü için istenen nitelikler arasında özellikle bazı bölümlerden mezun olma şartı,
  • bazı program ve yazılım dillerine hakimlik ve kullanabilme becerisine sahip olman,
  • İzmir ilinde ikamet etme, seyahat edebilme, çalışma şekli, yabancı dil ve deneyim şartını sağlaman,
  • İzmir e-ticaret iş ilanları bay için askerlik tamamlamış olma şartı,
  • İlan detaylarındaki diğer özellikleri taşıyor olman gibi gereklilikler bulunabilir. 

Bu detayları incelemen sonrasında aklında hala soru işareti kalırsa ilan detaylarını inceleyebilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsin.

İzmir e-ticaret sektöründe nasıl iş bulurum?

İzmir e-ticaret sektöründe iş bulmak için Kariyer.net’te yer alan güncel İzmir e-ticaret iş ilanları için araştırma yapabilir ve ilanları istediğin iş özellikleri kapsamında filtreleyebilirsin. Tüm bunları gerçekleştirdikten sonra ilanları tarihe göre sıralayabilir ve detaylarını inceleyebilirsin. İstediğin gibi bir ilan bulamadıysan istediğin özellikleri girerek alarm kurabilir ve ilan geldiğinde direkt olarak haberdar olabilirsin.

İzmir e-ticaret sektörü iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

İzmir e-ticaret sektörü iş ilanlarını incelemenin ardından istediğin ilana başvuru yapabilirsin. Başvuru için ilanın üzerinde bulunan başvur seçeneğini tıklaman yeterlidir. Başvuru esnasında özgeçmişin işveren firma ile paylaşılır ve başvuru esnasında oluşturduğun ön yazıyı da seçerek başvurunu gerçekleştirebilirsin. Başvurunun tamamlanması için bazı iş ilanlarında firmanın özel soruları olabilir ve senden bu soruları yanıtlaman beklenebilir.

İzmir e-ticaret sektöründe çalışanlar ne kadar maaş alır?

İzmir e-ticaret sektöründe çalışanların aldıkları maaşlar bazı noktalara bağlı olarak farklılık gösterir. Bu noktalar arasında özellikle işyerinde çalışacağın departman ve pozisyon öne çıkar. Bunun yanı sıra çalışma şekli, iş yoğunluğu ve iş deneyiminin etkili olur. Bazı işyerlerinde normal çalışma saatleri dışındaki çalışmalar ek ücretler ile ödenebilir. İlan açıklamalarında maaş aralığını belirten firmaların ilanlarına göz atarak maaş skalası hakkında fikir alabilirsin.

İzmir e-ticaret sektöründe hangi mesleklerde iş bulurum?

İzmir’de e-ticaret sektöründe farklı meslek grupları görev alır ve bu meslekler farklı yetkinlikler gerektirir. Sen de öğrenim düzeyin veya ilgi alanlarında doğrultusunda uygun olduğunu düşündüğün mesleklerin ilanlarına başvuruda bulunarak iş bulma fırsatı yakalayabilirsin. Sektördeki meslekler arasında, satış temsilcisi, müşteri hizmetleri temsilcisi, bölge yöneticisi ve yönetici asistanı gibi meslekler öne çıkar. 

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir'de E-ticaret sektöründe part-time işler nelerdir?

İzmir ilinde e ticaret sektöründe part-time çalışabileceğin birçok farklı iş olanağı bulunur. İşte bu işlerden bir tanesi part-time çalışabileceğin satış danışmanlığı işidir. Bu işte senden istenen; satış, kasa işlemleri, mal kabul işlemleri, mağaza içi ürün yerleşimi, etiketleme gibi mağaza içindeki tüm işlerde görev alman ve bunları mağaza içerisinde yarı zamanlı çalışacağın vakitte yapmandır. Bununla birlikte e-ticaret veri giriş stajyeri yarı zamanlı çalışabileceğin bir diğer iş pozisyonudur. Bu işler hakkında detaylı bilgi ve diğer part-time işler hakkında detaylı bilgi almak istersen kariyer.net sayfasını ziyaret edebilirsin.

İzmir'de E-ticaret sektöründe öğrenciler için iş olanakları nelerdir?

E-ticaret veya tam adıyla elektronik ticaret internetin yaygın kullanılması ile ortaya çıkan ve belli platformlar üzerinden ticaretin elektronik ortamda yapılması kavramıdır. İzmir ilinde e-ticaret sektöründe iş arayan adaylar için farklı pozisyonlarda istihdam sağlanır. Öğrenciler içinde bu sektörde imkânı bulunur. Sen de öğrenci isen ve bu sektörde çalışmak istiyorsan yazılım geliştirme uzmanı, showroom satış temsilcisi, takım lideri, satış danışmanı, bahçe bakım elemanı, müşteri temsilcisi, motorlu kurye bu sektörde tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışabileceğin işlerden sadece bazılarıdır.

İzmir'de E-ticaret sektöründe hangi pozisyonlarda çalışılabilir?

Elektronik ticaret ile mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, sigorta, dağıtım ve ödeme işlemleri gibi tüm ticaret adımları bilgisayar ağları üzerinden yapılır. İzmir ilinde e-ticaret sektöründe birçok iş olanağı bulunur. Farklı mesleki tecrübe ve eğitim kriteri aranan bu işlerde firmanın çalışma prensibine göre de farklı nitelikler istenebilir. Bu sektörde mutfak elemanı, müşteri ilişkileri uzmanı, filo destek personeli, kurye elemanı, yazılım test mühendisi bu iş pozisyonlarından sadece bazılarıdır. Bu pozisyonlar hakkında detaylı bilgi istersen kariyer.net sayfasını ziyaret edebilirsin.

İzmir'de E-ticaret sektöründe vasıfsız eleman iş ilanları nelerdir?

İzmir ilinde e-ticaret sektöründe iş arayan adaylar için çalışılabilecek birçok iş imkânı bulunur. Bu iş imkanlarında vasıflı veya vasıfsız eleman ihtiyacı olabilir. E-ticaret sektöründe vasıfsız eleman pozisyonunda temizlik personeli, mutfak personeli, bahçe bakım personeli, depo elemanı gibi işlerde görev alabilirsin. Bu işlerde e-ticaret yapan firmaların mağazalarında veya ofislerinde görev alman istenir. Bu işlerde tam zamanlı, part-time veya dönemsel çalışabilirsin.

notifications İş Alarmı kur