265

İzmir Mağaza Satış Danışmanı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Mağaza Satış Danışmanı cancel
İzmir cancel
HOTİÇ AYAKKABI SAN.TİC.AŞ
Satış Danışmanı Agora
HOTİÇ AYAKKABI SAN.TİC.AŞ
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
GI GROUP AND WYSER TURKEY SEÇME VE YERLEŞTİRME A.Ş.
Mağaza Satış Danışmanı
GI GROUP AND WYSER TURKEY SEÇME VE YERLEŞTİRME A.Ş.
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün

İlanları konuma göre filtrele!

CEPAX
Satış Danışmanı
CEPAX
İstanbul (Tümü) +25 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Egemen Elektrikli Ev Aletleri Pazarlama AŞ
Mağaza Satış Danışmanı
Egemen Elektrikli Ev Aletleri Pazarlama AŞ
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
20 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 6 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İzmir Mağaza Satış Danışmanı İş İlanları

Ege’nin incisi olarak bilinen İzmir’de farklı sektörlerden birçok iş kolu bulmak mümkündür. Bunlardan biri olan İzmir mağaza satış danışmanı iş ilanına başvurmak isteyen kişilerin belirli şartları yerine getirmesi gerekir. Bu mesleği yapmak isteyen kişiler İzmir mağaza satış danışmanı iş ilanları kategorisini inceleyerek iş tanımlarını öğrenebilir ve gerekli şartları taşıyan kişiler mağaza satış danışmanı olarak kariyer hayatına başlayabilir. Yoğun tempolu bir iş olması nedeni ile bu alanda çalışacak olan kişilerin yüksek enerjiye sahip olmaları beklenir. Bunun yanı sıra genel olarak müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda onları doğru ürüne ve hizmete yönlendirerek satış yapmak ile sorumlu olan mağaza satış danışmanları bu meslekte kariyer yaparak yükselme imkanına sahip olabilirler. Bu alanda yeterli becerilere sahip olan kişiler İzmir satış danışmanı iş ilanları kategorisini inceleyerek farklı iş olanaklarından yararlanabilirler.

İzmir Mağaza Satış Danışmanı Mesleği İçin Hangi Yeteneklere Sahip Olunmalı?

Her mesleği yapmak için kişilerin belirli şartları taşıması ve bazı konularda deneyim sahibi olması, iş başvurularında dikkat edilen detaylar arasında yer almaktadır. Her bir firma bünyesine dahil edeceği çalışanda farklı özelliklerin bulunması ister. Bu alanda çalışmak isteyen ve kariyer yapmayı düşünen adaylar İzmir satış danışmanı iş ilanı şeklinde arama yaparak kendilerine uygun iş ilanlarına başvuruda bulunabilirler. Mağaza satış danışmanı olarak çalışmak isteyen kişilerin birtakım yeteneklere sahip olması beklenir. İyi bir mağaza satış danışmanı adayının etkili ve doğru iletişim becerilerine sahip olması ve müşterilerin ihtiyacı doğrultusunda olanları doğru ürüne veya hizmete yönlendirebilmeleri oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra mağaza satış danışmanları insan psikolojisinden anlayabilmeli ve ikna kabiliyetine de sahip olmalıdır. Ayrıca organizasyon becerisi yüksek ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilen kişiler mağaza satış danışmanı olarak çalışmak isteyebilir. Yoğun tempolu bir iş olması nedeni ile bu alanda çalışmak isteyen kişilerin yüksek enerjiye sahip olmaları gerekmektedir. Bunların yanı sıra mağazaya ait ürün ve hizmetleri iyi bilmeli ve müşterileri de doğru bir şekilde bilgilendirmelidirler. Mağaza satış danışmanları sorumluluk bilincine sahip olmaları ve yaptıkları işlere dikkatlerini vermeleri son derece önemlidir. Satış danışmanı mesleğini yapmak isteyen kişinin gelişime açık olması ve güncel gelişmeleri yakından takip ederek farklı pazarlama stratejileri geliştirmesi gerekir.

İzmir Mağaza Satış Mesleği İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

İzmir’de birçok farklı iş kolunun olması farklı sektörlerde çalışmak isteyen kişilerin bu alanda kariyer yapmasına da olanak sağlar. Mağaza satış danışmanı olarak kariyer yapmak isteyen adayların birtakım becerilere sahip olması önemlidir. Bu alanda çalışmak isteyen adaylar İzmir mağaza satış elemanı iş ilanları kategorisini araştırarak kendilerine uygun ilanlara başvuru gerçekleştirebilirler. Herhangi bir mağazada satış danışmanı olarak çalışmak isteyen kişinin öncelikle iş ilanlarını detaylı incelemesi ve iş tanımı bölümünü dikkatle okuması gerekir. İş ilanlarında özellikle çalışma saatleri, mesai ücretleri, tatil günleri gibi ayrıntılara dikkat ederek istediğiniz gibi bir satış danışmanı iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. Üstelik İzmir’in ülkenin büyük şehirlerinden biri olması ve birçok iş fırsatına sahip olması sayesinde, birbirinden farklı markalar ve satışa ihtiyaç duyan firmalar için satış danışmanlığı yapabilirsiniz. 

İzmir Mağaza Satış Danışmanı Ne İş Yapar?

Yeterli becerilere sahip olan ve birtakım eğitimleri almış olan adaylar mağaza satış danışmanı olarak çalışabilirler. Bu alanda çalışmak isteyen kişiler İzmir mağaza iş ilanları kategorisini inceleyerek çeşitli sektörlerde çalışma imkanına sahip olabilirler. Mağaza satış danışmanlarının birden fazla iş yükümlülüğü bulunur. Genel olarak mağazaya gelen müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda onları doğru ürüne veya hizmete yönlendirerek satış yapmak ile sorumlu olurlar. Bunun yanı sıra mağaza düzenini sağlamak da mağaza satış danışmanlarının görevleri arasında yer alır. Yeni stratejik pazarlama yöntemleri keşfederek bunları uygulamak ile görevli olurlar. Aynı zamanda ürünlerin giriş çıkış kayıtlarını kontrol altında tutarak depodan ürün getirilmesini sağlamak ile yükümlüdür. Satış bilgilerini yöneticilere raporlayarak satılmış ürünlerin fişlerini düzenlerler. Bu sebeplerden ötürü İzmir mağaza satış danışmanı arayanlar kategorisindeki firmaların sayısı da oldukça fazladır. Mağaza satış danışmanları ürün ile ilgili bir sorun olması halinde müşteriler ile iletişime geçerek sorunu çözüme kavuşturmak ile de sorumlu olur.

Nasıl Mağaza Satış Danışmanı Olunur?

Mağaza satış elemanı olmak isteyen kişiler üniversitelerin ilgili bölümlerinden gerekli olan eğitimleri alarak bu alanda çalışmaya başlayabilirler. Aynı zamanda mağaza satış danışmanı olarak çalışmak isteyen kişiler uygun becerilere sahip olmaları halinde de çeşitli sektörlerdeki iş olanaklarından yararlanabilirler.

Mağaza Satış Danışmanı Maaşları Ne Kadardır?

İş dünyasında kişilerin maaşını etkileyen birden fazla faktör bulunur ve bunlardan bir tanesi de çalışma saatleridir. Full time veya part time çalışan kişilerin maaşları birbirinden farklıdır. Ayrıca ilana başvuran kişilerin tecrübeleri ve yetkinlikleri de maaşa etki ederken faktörler arasında yer alır.

Mağaza Satış Danışmanı Çalışma Koşulları Nasıldır?

Meslek sahibi olmak ve çalışmak isteyen birçok kişi yeterli becerilere hâkim olması halinde mağaza satış elemanı iş ilanlarına başvuru yaparak çalışmaya başlayabilir. Mağaza satış danışmanları genel olarak mağaza içerisinde ayakta çalışırlar. Fakat mağaza satış elemanlarının çalışma koşulları, çalıştıkları iş yerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Neden Mağaza Satış Danışmanına İhtiyaç Duyulur?

Özellikle birçok kurum, şirket, firma ve iş yeri sahip oldukları ürünlerin ve hizmetlerin müşterilerin ihtiyacı doğrultusunda doğru yönlendirilerek satışını gerçekleştirmek adına alanında profesyonel olarak çalışacak mağaza satış danışmanlarına ihtiyaç duyar. Bu alanda yeterli becerilere sahip olan adaylar kendilerine uygun iş ilanlarına başvuruda bulunarak çalışmaya başlayabilirler.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Mağaza Satış Danışmanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

İzmir Mağaza Satış Danışmanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

İzmir Mağaza Satış Danışmanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel İzmir Mağaza Satış Danışmanı güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel İzmir Mağaza Satış Danışmanı iş ilanlarına erişebilirsin.

Bana en yakın İzmir Mağaza Satış Danışmanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın İzmir iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!

İzmir Mağaza Satış Danışmanı iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

İzmir Mağaza Satış Danışmanı iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; pozisyonun iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur