Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
74

İzmir Pazarlama İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search

Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Pazarlama cancel
İzmir cancel
Team Guerilla Marketing
Saha Satış Destek Elemanı - Dönemsel
Team Guerilla Marketing
İstanbul (Tümü) +54 il daha İş Yerinde
Proje Bazlı
Bugün
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İzmir Pazarlama İş İlanları

Ege Bölgesi illeri arasında yer alan İzmir; sağlık, teknoloji, turizm, gıda, tekstil, pazarlama ve sanayi sektörlerinin tamamını sınırları içerisinde bulunduran büyük bir şehirdir. Metropol olarak adlandırılan ve Türkiye’nin en büyük kentlerinden olan İzmir’de pek çok sektörde çalışma imkânı bulunur. İzmir’de pazarlama sektöründe de oldukça fazla iş olanağı mevcuttur. Dolayısıyla bu alanda eleman açığı olduğu söylenebilir. İzmir’de pazarlama sektöründe çalışmak istiyor ancak iş imkânının olup olmadığını merak ediyorsan kariyer.net’e giriş yaparak İzmir pazarlama iş ilanları başlığına erişim sağlayabilirsin. İzmir sınırları içerisinde bulunan tüm iş fırsatlarını inceleyebilir, senin için uygun olanlarına başvurularını yapabilirsin. 

İzmir’de Pazarlama Sektöründe Çalışanlar Ne İş Yapar?

İzmir’de pazarlama sektöründe çalışmak isteyen kişiler çalıştığı işyerine göre farklı işlerden sorumlu olabilir. Ancak genel bir değerlendirme yapıldığında ve İzmir’de pazarlama iş ilanları incelendiğinde bu alanda çalışacak olan kişilerin çeşitli ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmekle görevli olduğu görülür. Kimi zaman bir ürünün, kimi zaman da bir hizmetin satışını gerçekleştirecek faaliyetlerde bulunmak pazarlamacıların görev tanımları arasında yer alır. Pazarlama sektöründe herhangi bir pozisyonda çalışman durumunda çalıştığın firmanın verdiği hizmetleri ya da ürünleri tüketiciye pazarlaman gerekir. Ancak pazarlanması gereken ürün çeşitlilik gösterebilir. Pazarlama sektöründe eleman arayan firmaları kariyer.net’te inceleyerek hangi alanlarda hizmet verdiklerini öğrenebilirsin. 

İzmir’de Pazarlama Sektöründe Nerelerde Çalışabilirim?

İzmir’de pazarlama sektöründe çalışmak istiyorsan pek çok alanda çalışman mümkündür. Güncel İzmir pazarlama iş ilanlarını incelediğinde öne çıkan pazarlama sektörü iş olanakları arasında;

  • Hastaneler,
  • Saç ekim merkezleri,
  • Özel poliklinikler,
  • İlaç şirketleri gibi alanlar öne çıkar.

Aynı zamanda üretim firmalarında, özel şirketlerin pazarlama ve satış departmanlarında da bu alanda çalışabilirsin. Tüm bu işyerlerinde, hizmetlerin ya da ürünlerin satışının gerçekleştirilebilmesi için pazarlama departmanında çalışacak kişilere ihtiyaç duyulur. Sen de pazarlama alanında üniversitelerin ilgili bölümlerinden eğitim aldıysan ve talep edilen kriterlere uyum sağlıyorsan İzmir’de pazarlama sektöründe aktif olarak görev alabilirsin. 

İzmir’deki pazarlama sektörüne yönelik iş ilanlarında aranan kriterler nelerdir?

İzmir pazarlama iş ilanları yeni kategorisine giriş yaptığında bu ilanlarda birtakım kriterlerin bulunduğunu görebilirsin.  Pazarlama departmanında çalışabilmen için öncelikle üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş, çeşitli eğitimlere katılarak ek sertifika almış ve alanında deneyim kazanmış olman beklenir. Bu şartlara uyum sağlaman durumunda İzmir sınırları içerisinde yayınlanan pazarlama iş ilanlarına başvuru gerçekleştirebilirsin. 

İzmir’de pazarlama sektöründe part time iş imkânı bulunur mu?

İzmir’de çalışmak isteyen kişilerin merak ettiği bir diğer konu da İzmir’de pazarlama sektöründe part time iş imkânının olup olmadığıdır. İzmir pazarlama iş ilanları bugün kategorisinde yayınlanan seçeneklere baktığında bu pozisyonda pek çok part time iş fırsatının bulunduğunu görebilirsin. İzmir büyük ve kalabalık bir şehir olduğu için pazarlama sektöründe de part time çalışacak kişilere aktif olarak ihtiyaç duyulur. İlgili iş ilanlarını kariyer.net’te görüntüledikten sonra senin için uygun olanına başvurunu hemen yapabilirsin. 

İzmir’de pazarlama sektörünün çalışma koşulları nelerdir?

Pazarlama sektöründe çalışacak olan kişiler genellikle ofis ortamlarında ve bilgisayar başında hizmet verir. Ancak açık alanda çalışan veya firmaları ziyaret etmekle görevli olan pazarlama elemanları da bulunur. Sen de pazarlama alanında kariyer yapmak istiyorsan, gerekli eğitimleri aldıktan sonra başvurularını yaparak sana uygun olan çalışma ortamında görev yapmaya başlayabilirsin.  

İzmir’de pazarlama iş ilanlarında hangi çalışma şekilleri mevcuttur?

İzmir’de pazarlama alanında yayınlanan iş ilanları arasında çoğunlukla full time iş seçeneklerine rastlanır. Her sektörde olduğu gibi pazarlama sektöründe de hem part time hem de full time çalışacak kişilere ihtiyaç duyulur. Dönemsel olarak çalışabilecek pazarlama elemanı ilanlarına da rastlaman mümkün olabilir. Kariyer.net’ten gerekli filtrelemeleri gerçekleştirerek İzmir’de yayınlanan full time pazarlama iş ilanlarına kolaylıkla erişim sağlayabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir güncel iş ilanları nelerdir?

İzmir güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek görüntüleyebilirsin.

İzmir iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

İzmir iş ilanlarını Kariyer.net'te listeleyebilir ve sana en uygun pozisyonları inceleyebilirsin. Deneyimlerine uygun iş ilanlarına hesabına giriş yaparak hesabına giriş yaparak veya 1 dakika içinde hızlıca hesap oluşturduktan sonra başvurabilirsin.

Aradığım pozisyondaki İzmir iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Aradığın pozisyondaki İzmir iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Pozisyon'' kategorisinde bulunan pozisyonları seçerek kolayca listeleyebilirsin.

Kariyer.net'te bana en yakın İzmir iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın İzmir iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!