Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
63

İzmir Satınalma İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search

Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Satınalma cancel
İzmir cancel
Elmaslar Mimarlık A.Ş.
Satın Alma Sorumlusu
Elmaslar Mimarlık A.Ş.
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
Yeni
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
ARKAS HOLDİNG A.Ş.
Satın Alma Uzmanı
accessible
ARKAS HOLDİNG A.Ş.
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İzmir Satınalma İş İlanları

Ege Bölgesi’nin en gözde şehirleri arasında yer alan İzmir, sosyo-ekonomik bakımdan büyük bir önem teşkil eder. Nüfus bakımından da oldukça kalabalık olan kent, hem ticari hem de doğal zenginlikleri ile göze çarpar. İzmir’deki başlıca iş kolları arasında; turizm, yazılım, sanayi ve eğitim sektörleri öne çıkar. Öte yandan İzmir’de satın alma ile alakalı iş kollarının sağladığı istihdam oranı da epey fazladır. İzmir satın alma iş ilanları özellikle pazarlama sektöründe kariyer hedefleyen kişiler için büyük kolaylık sağlar. Satış ve pazarlama alanlarında oldukça geniş bir iş tanımı bulunan satın alma sektöründe oldukça farklı meslekler icra etmen mümkündür. Eğitim düzeyinin ve tecrübelerinin bu alana uygunsa sen de İzmir’de satın alma sektöründe farklı departmanlarda görev yapabilirsin. Kariyer.net’te güncel İzmir satın alma iş ilanlarına ulaşarak başvurularını yapabilir, hedeflediğin kariyere ulaşabilirsin. 

İzmir’de Satınalma Elemanı Olarak Çalışmak için Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

İzmir şehrinde satın alma elemanı olarak çalışmak istiyorsan, şirketlerin senden hangi yetkinlikleri beklediğini bilmen gerekir. Çalışmak istediğin pozisyona ve firmanın faaliyet alanına göre senden talep edilen özellikler değişiklik gösterir:

  • Bu pozisyonda çalışmak isteyen kişilerin işletme, pazarlama ya da ekonomi gibi üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun olması avantajlı bir durum yaratır.
  • Satın alma dinamikleri ile ilgili analizleri yapabilen adaylar da ön plana çıkar.
  • Fiyat ve pazar analizi konusunda tecrübeli ya da kendini geliştirmiş adaylar tercih edilir. 

Sen de bu nitelikleri taşıyorsan İzmir satın alma iş ilanları yeni olanlarına başvurularını gerçekleştirebilirsin. Bu özelliklerin yanı sıra şirketlerin senden talep edeceği yabancı dil veya çeşitli program bilgileri gibi bazı spesifik nitelikler de olabilir. İzmir satın alma iş ilanları bay kategorisinde yayınlanan seçeneklere göz atarak bu istekleri öğrenebilirsin. Aynı durum İzmir satın alma iş ilanları bayan eleman arayan firmalar için de geçerlidir. 

İzmir’de Satınalma Elemanı Ne İş Yapar?

Satın alma iş ilanları İzmir şehrinde mevcut olan iş fırsatlarının büyük bir kısmını oluşturur. Bunun başlıca sebebi, şirketlerin pazarlama ve satış departmanlarına verdiği önemden kaynaklanır. En uygun fiyata ürünü ya da hizmeti bularak tüketiciye sunmak, satın alma personellerinin en önemli görevleri arasında yer alır. Bunu yaparken fiyat analizi ya da pazar analizine ek olarak raporlama ve depolama gibi işlerden de sorumlu olabilirsin. Yurt içinde ve yurt dışında faal olan tedarikçilerle sürekli iletişim hâlinde olman beklenir. Tüm bu işleri yaparken sorumluluk sahibi, titiz, dikkatli ve planlı bir çalışma içerisinde olman da seni öne çıkarır. 

İzmir’deki satın alma iş ilanlarına kimler başvuru yapabilir?

İzmir’de satın alma alanındaki ilanlara başvurmak isteyen adayların bazı eğitim düzeyine sahip olmaları beklenir. Üniversitelerin; pazarlama, uluslararası ilişkiler, işletme ve ekonomi bölümlerinden mezun olduysan bu alanda çalışmaya başlayabilirsin. Ek olarak meslek yüksek okullarının muhasebe veya dış ticaret bölümlerinden mezun olan kişiler bu ilanlara kolaylıkla başvuru yapabilir. 

İzmir’deki satın alma iş ilanlarına başvuru yaparken hangi detaylara dikkat edilmelidir?

Satın alma departmanı için personel arayan şirketlerin yayınladığı iş ilanlarına başvuru yapmadan önce ilan detayını dikkatlice okuman gerekir. Firmaların talep ettiği; tecrübe süresini, eğitim seviyesini, varsa yaş kriterini, şirketin konumunu ve çalışma koşullarını inceledikten sonra gerekli başvuru işlemlerini tamamlayabilirsin. Böylece senin için ideal olan işi bulman kolaylaşır. 

İzmir’deki satın alma iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

Kariyer.net’ten ulaşabileceğin iş ilanları sayesinde başvurularını yaparak İzmir’de satın alma alanında görev almaya başlayabilirsin. İlgili sektöre yönelik yayınlanan tüm ilanları listeleyerek senin için uygun olanları belirlemen mümkün olur. Daha sonra tecrübelerini, yeterliliklerini ve eğitim bilgilerini içeren CV’ni, ilgilendiğin ilanı yayınlayan firma ile paylaşarak kariyerine yön verebilirsin. 

İzmir’de satın alma sektöründe part time çalışma imkânı var mı?

Kariyer.net’te yayınlanan İzmir’de satın alma sektörüne yönelik iş ilanları incelendiğinde farklı çalışma biçimlerinin olduğu görülür. Bu ilanlar vasıtasıyla eleman arayan firmaların çoğu tam zamanlı çalışma şekline sahip olsa da, part time veya kısa süreli olarak çalışacak personellere ihtiyaç duyan şirketler de bulunur. 

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir güncel iş ilanları nelerdir?

İzmir güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek görüntüleyebilirsin.

İzmir iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

İzmir iş ilanlarını Kariyer.net'te listeleyebilir ve sana en uygun pozisyonları inceleyebilirsin. Deneyimlerine uygun iş ilanlarına hesabına giriş yaparak hesabına giriş yaparak veya 1 dakika içinde hızlıca hesap oluşturduktan sonra başvurabilirsin.

Aradığım pozisyondaki İzmir iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Aradığın pozisyondaki İzmir iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Pozisyon'' kategorisinde bulunan pozisyonları seçerek kolayca listeleyebilirsin.

Kariyer.net'te bana en yakın İzmir iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın İzmir iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!