73

İzmir Sekreter İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Sekreter cancel
İzmir cancel
TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası
Sekreter
TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
9 gün
5brand
Yönetici Asistanı
5brand
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
24 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

B

Türkiye Geneli Doktor Asistanı
Blt bilişim hizmetleri
İstanbul (Tümü) +4 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
4 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İzmir Sekreter İş İlanları

İzmir, Ege Bölgesi’nin en gelişmiş şehirlerinden biri olma özelliğiyle ön plana çıkar. Ekonomisi; ticaret, turizm ve sanayi gibi farklı alanlara dayanır. Şehirde bulunan hastaneler, okullar ve çeşitli iş yerleri çalışmak isteyen kişilere istihdam sağlar. İzmir iş ilanları geniş bir yelpazeye sahip olduğu için kentte farklı meslek gruplarından kişiler çalışma fırsatı bulur. Şehirde verilen iş ilanları incelendiğinde öne çıkan meslek gruplarından birisi de sekreterliktir. Çünkü her iş yerinde en az bir sekretere ihtiyaç duyulur. Bu yüzden İzmir sekreter arayan firmalar sıklıkla iş ilanları yayınlar. Sekreter olarak çalışmayı planlıyorsan İzmir sekreter iş ilanları kısmını inceleyip niteliklerin ve beklentilerin ile eşleşen seçenekleri belirleyebilirsin. İzmir sekreter arayan firmalar kariyer.net’te yayınladığı ilanlarında, elemanlarına sunduğu koşullara da yer verdiği için başvuru yapacağın firmanın senin beklentilerini karşılayıp karşılamadığına karar vermen kolay olur.

İzmir’de Sekreterler Ne İş Yapar?

İzmir sekreter iş ilanı veren firmalar, sekreter olarak birtakım sorumlulukları yerine getirmeni bekler. Sekreter olarak, şirkette yapılması gereken işleri organize edip müşteriler ile iletişim kurduğun için iş yerinde önemli bir yere sahip olduğunu unutmamalısın. Firmanın hizmet verdiği sektöre göre farklı sorumluluklar üstlenmen gerekebilir. Temelde sekreter olarak görevlerin ise şunlardır:

 • Gelen telefonları cevaplayıp müşterilerin istekleri ile ilgilenmek.
 • Müşterilere randevu vermek ve randevu saatlerini ilgili kişilere iletmek.
 • Toplantı günlerini ve saatlerini ayarlayıp not almak.
 • Yapılması planlanan toplantıları en az bir gün öncesinden ilgili kişiye iletmek.
 • Gelir ve giderlere dair tablolar hazırlayıp yöneticilere sunmak.
 • Gerektiğinde seyehat planlamalarını ve izin günlerini ayarlayıp ilgili kişilere bildirmek.

İzmir’de Sekreter Olmak için Hangi Niteliklere Sahip Olmak Gerekir?

Sekreterlerin sahip olmaları gereken nitelikler, firmaların istekleri doğrultusunda şekillenir. Bir sekreterin barındırması gereken en önemli nitelik, insanlarla etkili bir şekilde iletişim kurabilmesidir. Bunun dışında İzmir’de sekreter iş ilanlarını inceleyerek senden beklenen diğer özellikleri de öğrenebilirsin. Öte yandan sekreter olarak sahip olman gereken başlıca nitelikler şunlardır:

 • Tercihen sekreterlik veya büro yönetimi gibi bölümlerden mezun olmak.
 • MS Office programları hakkında ileri seviyede bilgiye sahip olmak.
 • Resmi yazışma diline ve protokol diline hâkim olmak.
 • Tercihen erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması.
 • Düzgün bir diksiyona sahip olmak.
 • Tercihen ileri seviyede İngilizce dil bilgisi yeterliliğinin olması.
 • Dikkatli ve düzenli bir çalışma tarzına sahip olman gibi şartlar gerekir.

Bu niteliklere sahip olduğunu düşünüyorsan kariyer.net’ten başvurularını tamamlayarak İzmir’de sekreter olarak görev yapmaya hemen başlayabilirsin.

İzmir’deki en yeni sekreterlik iş ilanlarına nasıl ulaşırım?

En yeni sekreterlik iş ilanlarına ulaşmak istiyorsan kariyer.net’i dilediğin zaman ziyaret edebilirsin. İlgili ilanların yer aldığı sayfada sıralama kısmına gelip tarihe göre listeleme yapman, en yeni alternatiflere erişmeni sağlar. Bunun yanı sıra bazı kelimeleri kullanarak da güncelliğini koruyan ilanlara göz atma şansı elde edebilirsin. Örneğin; güncel İzmir sekreter iş ilanları gibi aramalar yaparak senin için ideal seçeneğe başvuru yapabilirsin.

Kendim için en uygun İzmir sekreterlik iş ilanını nasıl bulurum?

İzmir sekreter ilanları seçenekleri arasından senin için en uygun olanına ulaşmak istiyorsan niteliklerin doğrultusunda arama yapmalısın. Örneğin; herhangi bir hastanede tıbbi sekreter olarak çalışmak istiyorsan o alana yönelik aramalarını yönlendirebilirsin. Ya da İzmir iş ilanları bayan sekreter gibi kategorileri kontrol ederek bu kentte kadın sekreter alımı yapan firmalara özgeçmişini gönderebilirsin.

İzmir’de sekreter maaşları ne kadardır?

Sekreter maaşları kişinin çalıştığı yere ve çalışma saatlerine göre değişkenlik gösterir. Deneyimlerin ve eğitim düzeyinde ücretlendirmeye etki eden faktörler arasında yer alır. Kariyer.net’te İzmir’deki sekreterlik iş ilanlarının detaylarını inceleyerek sekreter maaşları hakkında ortalama bir fikir sahibi olabilirsin. Bu anlamda senin beklentilerini karşılayan ilanları listeleyerek başvurularını gerçekleştirebilirsin.

İzmir’de sekreter olarak nasıl iş bulurum?

İzmir’de sekreter olarak iş bulmak istiyorsan öncelikle kariyer.net’te sekreter ilanları İzmir gibi aramalar yaparak firmaların verdiği iş ilanlarına ulaşmalısın. Daha sonrasında ise ilanlar arasında gezinip niteliklerine uygun olanlara başvuru yapmalısın. Başvuru yaparken firmaya eksiksiz hazırlanmış etkili bir özgeçmiş yollaman oldukça önemlidir. Bu yüzden özgeçmişini firmaya yollamadan önce son bir kez gözden geçirmen faydalı olur. Bu sayede İzmir sekreter arayanlara sahip olduğun yetenekleri gösterme şansı bulabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir sekreter iş ilanlarına nasıl başvurabilirim?

İzmir sekreter iş ilanlarına başvurabilmek için öncelikli olarak sitemize üye olman gerekir. Bunun için Kariyer.net sitemize giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede konumlanan üye ol butonuna tıklamalı ve ardından üyelik işlemlerini tamamlamalısın. Kendinle ilgili bilgileri eksiksiz ve ayrıntılı bir şekilde doldurduğundan emin olmalısın. Ardından sana uygun olduğunu düşündüğün ve gerekliliklerini sağlamış olduğun İzmir sekreter iş ilanlarına kolayca başvurabilirsin.

İzmir sekreter iş ilanları en çok hangi sektördedir?

İzmir sekreter iş ilanları en çok turizm sektöründe yer alır. Turizm sektörünü ise güncel olarak yapı sektörü izler. Yapı sektörünün ardından da üretim / endüstriyel ürünler ve sağlık sektörleri gelir. Bu tip veriler, dönemsel olarak değişebilmektedir.

İzmir sekreter iş ilanları en çok hangi ilçededir?

İzmir sekreter iş ilanları en çok şehrin merkezinde yer alan Konak ilçesinde mevcuttur. Sıralamada Konak’ı; Bayraklı ve Çeşme ilçeleri izler. Bu ilçelerin ardından Torbalı ilçesi gelir. Torbalı ilçesinden sonra da Bornova ve Çiğli ilçelerini sıralamak mümkündür.

?Popüler İzmir sekreter iş ilanları nelerdir?

İzmir sekreter iş ilanları tıklandığında ilanın en alttaki sütununda kaç gündür yayında olduğu, görüntülenme ve başvuru sayıları net bir şekilde görülebilecektir. Buradaki sayıların diğer İzmir sekreter iş ilanları arasındaki kıyaslanması sonucu popüler İzmir sekreter iş ilanları rahatlıkla bulunabilir. Böylece popüler İzmir sekreter iş ilanları ortaya çıkar.

notifications İş Alarmı kur