Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
35

İzmir Teknik Ressam İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Teknik Ressam cancel
İzmir cancel
SKS MONOSTAR PANJUR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED

Teknik Ressam

SKS MONOSTAR PANJUR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED
İzmir
Tam zamanlı
3 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
PRO-TEK HİJYEN

Teknik Çizim Elemanı

PRO-TEK HİJYEN
İzmir
Tam zamanlı
14 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir teknik ressam uzman pozisyonunda iş ilanları nelerdir?

İzmir ilinde teknik ressam iş ilanlarında işverenler tarafından çeşitli pozisyonlarda ilanlar açılabilir. Bu pozisyonlardan bir tanesi de uzman seviyesinde olan iş ilanlarıdır. Uzman pozisyonunda, iş makineleri sektöründe, tasarım/grafik departmanında mekanik teknik ressam olarak çalışabilirsin. Otomotiv sektöründe araştırma ve geliştirme (AR-GE) departmanında uzman pozisyonunda teknik tasarımcı ve teknik ressam olarak çalışma fırsatı bulabilirsin. Yine uzman seviyesinde üretim, endüstriyel ürünler, makine ve ekipmanları, gıda makineleri ve ekipmanları ve endüstriyel tesis sektöründe de teknik ressam uzman pozisyonunda iş ilanları bulunur.

İzmir teknik ressam çalışma ortamları nasıldır?

İzmir ilinde teknik ressam iş ilanlarında çalışma ortamları, çalışılan sektöre ve departmana göre farklılık gösterebilir. İş makineleri sektöründe çalıştığında birçok farklı sektör için tasarlanan iş makineleri ile karşılaşabilirsin. Aynı zamanda SolidWorks ve Autocad gibi belirli programlarla çalışabilir bunlarla iş makineleri için yeni tasarımlar yapabilirsin. Otomotiv sektöründe çalışma ortamında yine belirli projeleri hazırlaman için programlama dillerini hâkim olman ve iyi derecede excel bilgisine sahip olman istenebilir. Bu nedenle bu sektörlerde bilgisayarlar ve ilgili ekipmanlarla dolu bir ofis çalışma ortamın olabilir.

İzmir teknik ressam iş ilanları hangi departmana girer?

Teknik ressamlar, çalışılan firmaya, kişinin mesleki tecrübe ve yönelimlerine göre farklı departmanlarda çalışma fırsatı bulabilir. Makine Tasarımı, Makine Mühendisliği ve İnşaat Mühendisliği bölümü mezunuysan araştırma ve geliştirme (AR-GE) departmanında çalışma imkânı bulabilirsin. Yine Makine Mühendisliği bölümünden ve benzeri bölümlerden mezunsan teknik ressam olarak imalat ve üretim departmanında da çalışma fırsatı bulunur. Sahip olduğun bilgiye göre iş makineleri sektörlerinde tasarım ve grafik departmanında çalışma imkânına da sahip olursun.

İzmir teknik ressam iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

Kariyer.net üzerinden teknik ressam iş ilanlarına pratik bir şekilde başvuru yapabilirsin. Site üzerinden hazırladığın CV ile sana uygun ilanlar sıralanır. Aynı zamanda çalışmak istediğin şirketin sektörü, özellikleri ve departmanını filtreleyerek aramayı spesifik bir şekilde sürdürebilirsin. Kendine uygun olan ilanlara, başvur butonuna tıklayarak ve eklemek istediğin bir ön yazı varsa yazıyı ekleyerek başvurunu tamamlayabilirsin.