Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
224

İzmir Torbalı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İzmir cancel
Torbalı cancel
Günmak Mühendislik Mim. İklimlendirme San.Tic.Ltd.Şti.

Cnc Torna Freze Operatörü

Günmak Mühendislik Mim. İklimlendirme San.Tic.Ltd.Şti.
İzmir
Tam zamanlı
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Özerdem Mensucat San ve Tic A.Ş

Makine Enerji Mühendisi

Özerdem Mensucat San ve Tic A.Ş
İzmir
Tam zamanlı
5 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 9 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
İzmir Torbalı İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Mersin Tarsus İş İlanları , Balıkesir Edremit İş İlanları , Ankara Güvenlik Görevlisi İş İlanları , Aydın Söke İş İlanları , Turizm İş İlanları

Torbalı İş İlanları

Torbalı, İzmir’in sanayi merkezi haline gelmiş bir ilçesidir. Küçük Menderes Havzası üzerine kurulmuş ve antik kent unvanıyla pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. İzmir il merkezine 45 kilometre uzaklıkta olan Torbalı, oldukça hareketli bir ekonomiye sahiptir. İzmir’in hatta Ege bölgesinin en büyük sanayi merkezlerinden birisidir.

En çok ilan Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe

Torbalı’nın ekonomik ve sanayileşmiş yapısı, üretim ve endüstriyel ürünler sektöründe pek çok iş imkanı oluşmasına sebebiyet vermiştir. 1989 yılından itibaren büyüyen ekonomisiyle sanayi merkezine dönüşen Torbalı, pek çok büyük markanın fabrikasına ev sahipliği yapmaktadır. Dünyaca ünlü markalar, fabrika açmanın dışında merkez binalarını da Torbalı’ya taşımışlardır. Bu durum da üretim ve endüstriyel sektörünün büyümesine ve iş gücü ihtiyacına neden olmuştur.

Kimya sektörü için de iş fırsatları var

Torbalı, turizm şehri olarak bilinen İzmir’in turizm dışındaki sektörlerle ayakta duran ilçelerinden birisidir. Torbalı ilçesi, Ege’nin 100 büyük sanayi kuruluşundan 15, Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşundan da 5 tanesinin merkezidir. Torbalı iş ilanları veren çeşitli sektörlerden firmalar vardır. Yeni iş fırsatlarının bulunduğu ilçede kimya sektöründe elektrik bakımı, operatör, üretim elemanı, kimya teknikeri, AR-GE ve mühendislik departmanlarında sıklıkla personel ihtiyacı duyulmaktadır.

Hem yönetim hem de üretimde iş gücü ihtiyacı var

Torbalı iş ilanları 2018 yılında da yönetim ve üretim ilanlarından oluşur. Üst düzey yöneticilik pozisyonlarında çalışmak isteyenler için yönetici, üretim mühendisi, CNC operatörü, muhasebe sorumlusu, AR-GE mühendisi, makine mühendisi, teknik ressam gibi üst kademedeki pozisyonlarda iş fırsatları vardır. Fiziksel güce ihtiyaç duyulan işler için de özellikle fabrikaların üretim bölümleri personel alımı yapmaktadır. Bu kapsamda plastik ürünleri, hızlı tüketim malları, yapı, makine ekipmanları, maden ve metal sanayi sektörleri yoğun bir şekilde personel alımı gerçekleştirmektedir.