3

KBB (Kulak Burun Boğaz) Uzmanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

KBB (Kulak Burun Boğaz) Uzmanı cancel
GÖZDE YAPI GRUP
Kbb (Kulak Burun Boğaz) Uzmanı
GÖZDE YAPI GRUP
Aydın İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Near East University Hospital
Kbb (Kulak Burun Boğaz) Uzmanı
Near East University Hospital
Lefkoşa İş Yerinde
Tam zamanlı
24 gün

Kulak Burun Boğaz Uzmanı İş İlanları

Son yıllarda diğer sektörlerde olduğu gibi tıp alanında da birçok gelişme yaşanmıştır. Ek olarak devlet hastanelerinin yanı sıra eğitim araştırma hastaneleri, şehir hastaneleri, vakıf hastaneleri ve özel hastanelerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Hastane sayılarının artması ile hastanelerde çalışacak  başta doktor olmak üzere hastanenin her alanında görev yapacak personel ihtiyacı ortaya çıkmıştır. İletişim yönü güçlü, mesleği ile ilgili yenilikleri sürekli takip ederek her daim kendisini geliştiren, hasta ve hasta yakını ile iyi ilişkiler kurabilen kulak burun boğaz uzmanları, kulak burun boğaz uzmanı iş ilanı sayfasında yer alan ilanları inceleyebilirler.

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Mesleği İçin Hangi Yeteneklere Sahip Olunmalı?

Sağlık sisteminde hastanelerin çoğalmasıyla birlikte araştırmacı, yenilikçi, teknolojiyi çok iyi kullanan, işi ile ilgili yöntemleri ve bilimsel gelişmeleri her yönüyle takip eden doktorların sayısı da gün geçtikçe artmaya devam eder. Bu durum hastanelerin kalitesini arttırdığı gibi sağlık sisteminin de her yönüyle gelişmesine neden olur. Kulak burun boğaz uzmanları 6 yıllık tıp eğitimden sonra 5 yıllık uzmanlık eğitimi alarak KBB uzmanı olarak görev yapmaya hak kazanırlar. Kulak burun boğaz doktorları, bu alanla  ile ilgili hastalıkların tedavisinde eğitim almış olup kulak enfeksiyonları, duyma ve denge  sorunları, burun akıntısı, koku alma bozuklukları, burunda şekil bozukluğu, üst solunum yolu ve sindirim borusu hastalıkları olmak üzere birçok konuda çalışmalarını sürdürür. KBB uzmanları, büyük veya küçük yaşta olmak üzere her yaştaki kişilerde görülen   kulak burun boğaz hastalıklarının teşhisi, tedavisi ve operasyonlarını yapar. Kulak burun boğaz uzmanları, ilgili üç organın dışında baş ve boyun ile hastalıkların teşhis ve tedavileriyle de ilgilenir. Güncel kulak burun boğaz uzmanı iş ilanı içerisinde İstanbul, Eskişehir ve Kayseri illerindeki hastanelerde görevlendirilecek deneyimli ve deneyimsiz adaylar aranır. Kulak burun boğaz uzmanı adaylarının kişilerarası iletişiminin iyi olması, alanında bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olması, empati yapabilmesi, kendini sürekli geliştirmesi ve teknolojik gelişmelere hakim olması beklenir.

Kulak Burun Boğaz Uzmanı İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Kulak burun boğaz uzmanı arayanlar içerisinde başta özel hastaneler olmak üzere vakıf üniversiteleri de bulunmaktadır. Kulak burun boğaz uzmanı iş ilanlarının büyük bir çoğunluğu tam zamanlı olarak çalışacak en az 2 yıllık tecrübeli aday ararken bazı ilanlarda tecrübe aranmadığı tespit edilir. Kbb uzmanı iş ilanları sayfasında yer alan ilanların detaylarında belirtilen ilan veren kurumun hangi ilde olduğu, çalışma saatleri ve adayda aradığı özellikler özenle incelenmelidir. Örneğin; İstanbul’da yaşayan adaylar, İstanbul kulak burun boğaz iş ilanları sayfasını dikkate alabilirler. Kulak burun boğaz uzmanı; deneyimli, hasta ve hasta yakını memnuniyetini ilke edinmiş, iletişim yeteneği güçlü, herkese karşı pozitif yaklaşımlı, sürekli kendini geliştiren, araştırmacı olmalıdır. Bu yönde kendini geliştiren adayların iş başvurusunun olumlu sonuçlanması muhtemeldir. 

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Ne İş Yapar?

Kulak burun boğaz uzmanı, tıpta teknolojiyi en fazla kullanan alanların başında gelmesi sayesinde robotik cerrahiler, mikroskobik ve endoskopik cerrahiler, burun estetiği, tiroid cerrahisi, bademcik ve geniz eti cerrahisi gibi birçok cerrahi işlemi rahatlıkla yapar. Bunların yanı sıra kepçe kulak ameliyatları, yüz germe ameliyatları, alın germe, botoks ve dolgu uygulamaları ile göz kapağı ameliyatları da kulak burun boğaz uzmanı tarafından yapılan uygulamalar olarak öne çıkar. Kulak burun boğaz uzmanları ayrıca baş ve boyun bölgesi hastalıkları konusunda da ihtisas yaptığı için belirtilen bölgelerin tedavilerini yine KBB uzmanları yapar. Kbb doktoru arayanlar içerisinde İstanbul, Eskişehir ve Kayseri illerinde bulunan özel hastane ve vakıf üniversiteleri mevcuttur. Yayınlanan ilanlar içerisinde adaylardan beklenen özellikler, çalışma koşulları ve ortamı belirtilmektedir.

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Nerelerde Çalışır?

Kulak burun boğaz uzmanları; devlet hastaneleri, eğitim araştırma hastaneleri, şehir hastaneleri, üniversite hastaneleri, vakıf hastaneleri, tüm özel hastane ve kliniklerde görev yapabilirler. Kulak burun boğaz uzmanı olarak hastanelerde görev yapacak adayların deneyimli yada deneyimsiz olması hastaneler arasında değişiklik gösterir. Bazı hastaneler en az 2 yıl deneyimli uzman ararken bazı hastane ve klinikler deneyim şartı aramazlar.

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Ne Kadar Ücret Alır?

Kulak burun boğaz uzmanları maaşları hastaneler arası değişiklik gösterir. Deneyimsiz kulak burun boğaz uzmanı ile deneyimli uzmanın maaşları farklı olacaktır. Kulak burun boğaz uzmanları maaşa ek olarak prime dayalı sistemle çalışan hastanelerde görev yapabilir. Kariyer.net sitesinde yayınlanan kulak burun boğaz iş ilanlarının detaylarının ayrıntılı bir şekilde incelenmesi oldukça önemlidir.

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Hangi Eğitimleri Alır?

Kulak burun boğaz uzmanı, 6 yıllık tıp eğitimini aldıktan sonra 5 yıllık uzmanlık eğitimi alarak KBB uzmanı olarak görev yapmaya hak kazanır. Uzmanlık için alınan eğitimlerin yanı sıra yan dal yapmak isteyen uzmanlar 2 yıl süren eğitim alırlar. Bununla birlikte kulak burun boğaz uzmanları, çeşitli ilaç firmalarının katkıları ile yapılan kongrelere katılarak eğitim sertifikası alabilirler.

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır?

Kulak burun boğaz uzmanı diğer branşlarda görev yapan uzmanlar gibi hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, güleryüzlü, iletişim becerileri gelişmiş, branşı ile ilgili tanı ve tedaviler konusunda bilgili olan kişidir. Bununla birlikte teknolojiyi etkin kullanan, sürekli eğitimler alarak kendini geliştiren, vizyon sahibi bir kişiliğe sahip olması gerekir. Kbb doktor ilanları incelendiğinde birçok  şehir ve hastanede görev yapacak deneyimli  kulak burun boğaz uzmanı ihtiyacının olduğu görülür.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı KBB (Kulak Burun Boğaz) Uzmanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı KBB (Kulak Burun Boğaz) Uzmanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

KBB (Kulak Burun Boğaz) Uzmanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

KBB (Kulak Burun Boğaz) Uzmanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

KBB (Kulak Burun Boğaz) Uzmanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel KBB (Kulak Burun Boğaz) Uzmanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel KBB (Kulak Burun Boğaz) Uzmanı iş ilanlarına erişebilirsin.

KBB (Kulak Burun Boğaz) Uzmanı iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

KBB (Kulak Burun Boğaz) Uzmanı için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur