Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
115

Kocaeli Muhasebe İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search

Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Muhasebe cancel
Kocaeli cancel
Uzel Plastik Sanayi ve Tic. A.Ş.

Ön Muhasebe Elemanı

Uzel Plastik Sanayi ve Tic. A.Ş.
Kocaeli
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Bayegan Dış Tic.A.Ş

Muhasebe Sorumlusu

Bayegan Dış Tic.A.Ş
Kocaeli
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Adecco

Mali İşler Sorumlusu

Adecco
Kocaeli
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 3 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
Kocaeli Muhasebe İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
İstanbul(Avr.) Sultangazi İş İlanları , İzmir Bornova İş İlanları , Konya Muhasebe İş İlanları , İstanbul(Avr.) Bakırköy İş İlanları , İstanbul(Asya) Ataşehir İş İlanları

Kocaeli Muhasebe İş İlanları

İstanbul’a yakınlığı ile öne çıkan Kocaeli, kara, deniz, hava ve demir yolu ulaşımları sayesinde Türkiye’nin en önemli geçiş noktalarından biridir. Özellikle sanayi sektörü alanında oldukça gelişmiş bir yapıya sahip olan Kocaeli, oldukça geniş bir iş sahasına sahiptir. Müzeleri, plajları, kayak merkezleri ve doğal güzellikleri sayesinde turizm alanında da gelişmiştir. Kocaeli’de muhasebe elemanı olarak çalışabileceğin birçok farklı iş imkânı bulabilirsin. Kocaeli muhasebe iş ilanları sayfasını ziyaret ederek muhasebe elemanı olarak çalışabileceğin iş imkânları hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Kocaeli iş ilanları muhasebe alanında yayımlanan birçok farklı ilana başvuruda bulunabilir, muhasebe elemanı olarak çalışma fırsatına sahip olabilirsin. 

Kocaeli’de Muhasebeciler Ne İş Yapar?

Kocaeli muhasebe elemanı iş ilanları sayfasında yer alan ilanların iş tanımı kısmında muhasebecilerin yaptığı işler hakkında genel bilgi verilir. Eğer sen de Kocaeli’de muhasebe elemanı olarak çalışmak istiyorsan bahsedilen işler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmalısın. Muhasebeci olarak görev ve sorumlulukların arasında aylık finansal raporlar hazırlama, bütçe ve tahmin hazırlama sırasında muhasebe departmanına yardımcı olma, iç ve dış mali tabloları hazırlama ve genel muhasebe görevlerini gerçekleştirme işlemleri bulunur. Kocaeli muhasebe iş ilanları yeni ve güncel ilanlara başvuru yapacak kişilerin görev ve sorumluluklarından biri de muhasebe kayıtlarının hazırlanmasına yardımcı olmaktır. Kocaeli bayan muhasebe iş ilanlarının yanı sıra erkek adaylar için de yayınlanan birçok farklı ilana göz atabilir, muhasebeci olarak çalışma imkânı yakalayabilirsin. 

Kocaeli’de Muhasebeci Olmak İçin Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

Kocaeli’de muhasebe iş ilanlarına başvuracak adayların sahip olması gereken bazı özellikler bulunur. Bu özellikler şu şekilde özetlenebilir; 

  • Güncel Kocaeli muhasebe iş ilanlarına başvuracak olan kişilerin sözlü ve yazılı iletişim yeteneği gösterebilmesi gerekir. Aynı zamanda matematiksel beceriye sahip olmalı, karşılaşılan problemlere etkili çözümler üretebilmelisin. 
  • Kocaeli muhasebe elemanı arayanların sunduğu iş ilanlarına başvurmak istiyorsan MS Office gibi temel bilgisayar programlarına hâkim olmalısın.
  • Kocaeli muhasebe elemanı arayan firmalarda çalışırken ekip çalışmasına yatkın olmalı, muhasebe departmanında yer alan diğer personellerle etkileşim halinde olmalısın.

Eğer sen de bu niteliklere sahip olduğunu düşünüyorsan Kocaeli iş ilanları sayfasını ziyaret edebilir, muhasebe iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilirsin. 

Kocaeli’de muhasebeci ihtiyacı bulunur mu?

Kocaeli, özellikle sanayi sektörünün yoğun olarak gelişme gösterdiği bir şehirdir. Aynı zamanda birçok farklı sektöre bağlı olarak faaliyet gösteren firmaların yer aldığı Kocaeli’de mali işlerden sorumlu olan muhasebecilere her daim ihtiyaç bulunur. Dilersen Kocaeli muhasebe iş ilanlarına göz atabilir, Kocaeli’de muhasebeci ihtiyacı duyan şirketler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsin. 

Kocaeli’de muhasebeci olmak için hangi eğitim ve belgelere sahip olmak gerekir?

Kocaeli’de muhasebeci olmak isteyen kişilerin üniversitelerde yer alan hukuk, maliye, iktisat gibi bölümlerden mezun olması yeterlidir. En az lise mezunu olan ve muhasebecilik alanında sertifikaya sahip olan kişiler de Kocaeli’de muhasebeci olarak çalışma imkânına sahip olabilir. 

Kocaeli’de muhasebecilerin çalışma alanları nerelerdir?

Kocaeli’de muhasebecilerin çalışabileceği çeşitli alanlar bulunur. Kocaeli’de muhasebeci olarak; muhasebe büroları başta olmak üzere mali müşavirlik bürolarında, ticaret firmalarında, bankalarda, sigorta şirketlerinde, finans kuruluşlarında ve diğer ticari işletmelerde görev alabilirsin. Kocaeli’de muhasebeci olarak mesleğini icra etmek istiyorsan sen de Kocaeli muhasebe iş ilanları sayfasını ziyaret edebilirsin. 

Kocaeli muhasebe iş ilanlarına nasıl başvuruda bulunabilirim?

Kocaeli muhasebe iş ilanlarına başvuruda bulunmak için öncelikle kariyer.net’te yer alan iş ilanları sayfasına gelmelisin. İş ilanları sayfasının sol kısmında yer alan filtre motorunu kullanarak şehir olarak Kocaeli, pozisyon olarak da muhasebe seçeneğini seçtikten sonra ilgili ilanlara ulaşabilirsin. Sana uygun olduğunu düşündüğün ilanın üst kısmında yer alan başvur butonuna tıklayarak Kocaeli muhasebe iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsin. 

Sıkça Sorulan Sorular

Kocaeli muhasebe departmanında part-time çalışma imkanı var mıdır?

Kocaeli muhasebe iş ilanları adaylara part time çalışma fırsatı sunar. Part time çalışmak istiyorsan şehirdeki farklı kurumların yayınladıkları iş ilanlarına başvuru yapabilirsin. Firmaların finans departmanı, müşavirlik ve muhasebe bürolarında part time olarak görev alabilirsin. Part time çalışma sistemi öğrenciler ve yarı zamanlı çalışmak isteyenler için ideal seçenekler arasında yer alır.

Kocaeli muhasebe departmanında kimler çalışabilir?

Kocaeli muhasebe iş ilanlarında tam zamanlı ve part time olarak sunulan iş fırsatlarını değerlendirebilirsin. Muhasebe bölümünde çalışmak istiyorsan Finans, Matematik, Ekonomi ve Muhasebe bölümlerinden mezun olman gerekir. İki veya dört yıllık eğitim veren üniversite programlarının ilgili bölümlerinden mezun olan kişiler muhasebe departmanında görev alabilir. Aldığın eğitim ve staj tecrübelerin doğrultusunda banka, hastane, mağaza ve restoran gibi farklı kurumların muhasebe departmanlarında çalışabilirsin.

Kocaeli şehrinde hangi sektörlerde muhasebe departmanı iş ilanları bulunur?

Muhasebe departmanı; küçük, büyük ve orta ölçekli tüm firmalarda bulunur. Geniş istihdam olanağı sunan muhasebe departmanı farklı sektörlerde faaliyet gösteren kurumlarda bulunur. İnşaat, pazarlama, gıda, kimya ve sanayi sektörlerinin yanı sıra turizm ve hizmet sektörlerinde de muhasebe alanında çalışacak kişilere ihtiyaç duyulur. İşverenlerin gelir gider hesapları, çalışanların maaş ödemeleri ve diğer resmi finans işleri ile muhasebeciler ilgilenir.

Kocaeli muhasebe departmanında eleman pozisyonunda iş ilanları nelerdir?

Türkiye’nin büyükşehirlerinden biri olan Kocaeli’de muhasebe alanında çeşitli iş fırsatları bulabilirsin. Muhasebe bürolarında, büyük firmalar ve fabrikalarda muhasebeci olarak çalışabilirsin.Muhasebe görevlisi, finans ve muhasebe uzmanı, muhasebe stajyeri ve muhasebe müdürü gibi farklı pozisyonlar bulunur. Eğitimin ve iş tecrübelerin doğrultusunda muhasebe departmanında görevli, sorumlu ve müdür pozisyonlarında görev alabilirsin.