81

Konya Mağaza Satış Danışmanı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Mağaza Satış Danışmanı cancel
Konya cancel
İmza Giyim
Mağaza Satış Danışmanı
İmza Giyim
İstanbul (Tümü) +49 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
YENİ  YILDIRIM ELEK. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.- Lampo Aydınlatma ve Avize Konya
Mağaza Satış Danışmanı
YENİ YILDIRIM ELEK. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.- Lampo Aydınlatma ve Avize Konya
Konya İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
LC Waikiki
Satış Danışmanı- Konya Kent Plaza
LC Waikiki
Konya İş Yerinde
Tam zamanlı
26 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Konya Mağaza Satış Danışmanı İş İlanları

Bir ürünün hizmet ve sunumunu yapmak, ürün ile alakalı ya da verilen hizmetle alakalı sıkıntıları çözmek, planlama yapmak ve müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışmalar yapmakta görevli olan meslek elemanına mağaza satış danışmanı adı verilir. Konya’da giyim ve mağaza sektörünün gelişmiş olmasından faydalanmak istiyorsan mağaza sektöründe istihdam sağlayabilirsin. Konya şehrinin bünyesinde barındırdığı alışveriş merkezleri ve mağazalarda satış danışmanı olarak çalışabileceğin birçok ilan  bulunur.  Kariyer.net üzerinden Konya mağaza satış danışmanı iş ilanları inceleyerek bu firmaların ihtiyaç duyduğu birime yönelik nitelikler hakkında fikir sahibi olabilirsin. Mağaza müşterilerinin ürün seçim taleplerine yardımcı olurken, satış faaliyetlerinin çalışacağın mağazanın belirlediği hedefler doğrultusunda gerçekleşmesi için çalışmalarını sürdürebilirsin.

Konya’da Mağaza Satış Danışmanı İş Tanımı

Konya’da mağaza satış danışmanı olarak çalışmak istiyorsan bir takım görev ve sorumlulukların olacak. Mağazada bulunan vitrin, tezgah gibi görsel amaçla düzenlenen alanların uyumundan, düzeninden sorumluyken, aynı zamanda yöneticilerin verdiği görevleri etkin bir şekilde yerine getirmek için de çabalamak görevlerin arasında yer alır. Bunların yanında mağaza satış danışmanları, ürünlerin sayımını yaparak ürünlerde eksik olup olmadığını saptayıp müşteriye çıkarılacak ürünlerde sıkıntı olmamasına fayda sağlarlar. Müşterilere ürün hakkında bilgiler vererek müşteri ihtiyaçlarını ve taleplerini gidermek için çalışırlar. Müşterileri isteklerine uygun olan ürünlere yönlendirerek mağaza müşterilerinin memnuniyetini arttırmak için çalışmalarını sürdürürler. Konya’da bulunan mağazalarda satış danışmanı olarak bu görevleri yerine getirebileceğini düşünüyor ve iş ilanlarını araştırmak istiyorsan güncel Konya mağaza satış danışmanı iş ilanları sayfasında bulunan ilanları inceleyebilir, sana uygun olan ilanlara başvurularını gerçekleştirebilirsin.

Konya’da Mağaza Satış Danışmanı Nitelikleri

Konya’da mağaza satış danışmanı olarak görev almak ve bu alanda başarılı olmak istiyorsan sahip olman gereken bazı özellikler bulunur. Bu özelliklere sahip olduğun takdirde mesleki başarı kaçınılmaz hale gelir. Bu özellikler arasında öncelikle 

  • Bu sektörde girişken, işine karşı ilgili olmak, 
  • Müşterilere karşı anlayışlı olmak, 
  • Problem çözme konusunda yetenekli olmak, 
  • Müşteri ve yönetici tutumunda saygılıolmak, 
  • Sorunlara karşı iyimser olabilmek, 
  • Mağaza ürünlerine hakim olmak, 
  • Disiplinli ve mağaza düzenine uyum sağlamak 
  • Ekip çalışmasında başarılı olmak 

bu özellikler arasında yer alır. Konya’da mağaza sektöründe çalışmak için bu özelliklere sahip olduğunu düşünüyor ve kendine iş alanı yaratmak istiyorsan Konya mağaza satış danışmanı iş ilanları arayan firmaların sayfalarını inceleyebilir, burada yer alan ilanları kendi beceri ve yeteneklerine göre değerlendirebilir, kendine uygun olduğunu düşündüğün iş ilanlarına başvurularını gerçekleştirebilirsin.

Konya’da mağaza satış danışmanı olarak iş bulabilir miyim?

Konya’da mağaza ve giyim sektörü kendini belli bir seviyeye geliştirmiş durumda. Bu durumdan faydalanarak mağaza satış danışmanı olarak sahip olacağın iş imkanlarını değerlendirme fırsatı bulabilirsin. Bu fırsatları değerlendirmek için Kariyer.net üzerinden Konya mağaza satış danışmanı iş ilanları bayan ya da erkek fark etmeksizin sayfaları inceleyebilir, kendi bilgi ve deneyimlerine uygun iş ilanlarına başvuru yaparak iş bulabilirsin.

Konya’da satış danışmanı nasıl olunur?

Konya’da mağaza satış danışmanı olmak için birtakım niteliklere sahip olman beklenir. Öncelikle en az lise eğitimini tamamlamış olman ve mağazacılık sektöründe deneyim kazanmış olman beklenir ya da tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden önlisans ve lisans programlarını tamamlamış olman talep edilebilir. Konya mağaza satış danışmanı iş ilanları bay ya da kadın ayrımı olmadan araştırarak kendine uygun gördüğün iş ilanlarına başvurularını yapabilirsin.

Konya’da mağaza satış danışmanının sahip olduğu özellikler nelerdir?

Konya’da bulunan mağazalarda çalışan satış danışmanlarının sahip olması gereken özellikler bulunur. Çalışıldığı süre boyunca müşterilerle iletişim halinde olan satış danışmanlığı mesleğinde iletişim becerilerinin kuvvetli olması beklenir. Aynı zamanda analitik düşünme becerilerinin gelişmiş olması istenirken, müşterilere karşı olumlu tutum sergileyerek motivasyonel bir çalışma biçimiyle çalışılması bu sektörde istenir. Bu doğrultuda çalışmayı düşünüyorsan ve kendine bu alanda iş arıyorsan Konya mağaza satış danışmanı iş ilanları sayfasından faydalanarak iş imkanı bulabilirsin.

Konya’da mağaza satış danışmanı olarak part time iş bulabilir miyim?

Konya’da yer alan mağazalarda part time satış danışmanı olarak çalışabileceğin birden fazla iş olanağı mevcut. Konya’da bulunan alışveriş merkezlerinde veya mağazalarda belirli saat dilimlerine tabi olarak mağaza satış danışmanlığı yapabilirsin. Bağlı olacağın mağazanın çalışma şekli doğrultusunda çalışmalarını sürdürebilirsin. Konya mağaza satış danışmanı iş ilanlarını araştırarak senin için uygun olan ilanlara başvuru yapabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Konya'da mağaza satış danışmanı olmak için hangi kriterlere sahip olmak gerekir?

Konya’da mağaza satış danışmanı olmak için temelde sahip olunması gereken belirli özellikler ve çalışma geçmişine dayanan iş deneyimi özellikleri bulunuyor. Mağaza satış danışmanı olabilmek için birçok işveren adaylardan daha önce mağazada satış danışmanı ya da satış asistan olarak çalışmış olmasını bekleyebiliyor. Bunun dışında mağaza satış danışmanı olabilmek için satış becerileri yüksek, kolay iletişim kurulabilen ve güler yüzlü bir karaktere sahip olunması bekleniyor. Bu özelliklerin dışında mağaza satış danışmanı olmak için belirli bir eğitim seviyesi almış olmak aranmıyor. Güler yüzlü bir kişiliğe sahip olmak mağaza satış danışmanı için müşterilerle daha kolay bir şekilde iletişim kurmayı sağlıyor.

Konya'da mağaza satış danışmanlarının çalışma koşulları nasıldır?

Konya’da mağaza satış danışmanlarının çalışma koşulları işveren ve iş yerinin çalışma düzeni ve koşullarına göre birbirinden farklı olabiliyor. Her iş yeri mağaza satış danışmanları için aynı çalışma koşullarını sunmaya biliyor. Özellikle mağaza satış danışmanı olarak çalışan kişiler tam zamanlı ya da yarı zamanlı olarak çalışıyor. Mağazanın açılış ve kapanış saatleri yani müşterilere hizmet verdiği saat aralıklarında vardiya gibi çalışma süresi ve çalışma koşullarının birbirinden farklı olmasına neden oluyor. Genellikle bir mağaza satış danışmanı mağaza içinde ekipler halinde diğer arkadaşları ile birlikte ekip olarak çalıştırılıyor.

Konya'da mağaza satış danışmanı pozisyonu için part-time işler var mı?

Konya’da mağaza satış danışmanı pozisyonu için tam zamanlı olduğu gibi yarı zamanlı iş imkanları da bulunuyor. Özellikle öğrenci gibi adayların çalışması için daha uygun çalışma koşulları sağlayan bu yarı zaman işler genellikle mağaza içindeki çalışma düzenine göre değiştiriliyor. Mağaza satış danışmanları kendi içlerinde mağaza müdürü ile birlikte geri zamanlı olarak çalışacakları saat aralığını karar veriyor. Yeme içme, kozmetik, giyim gibi sektörler içinde mağaza danışmanı olarak çalışabileceğiniz birçok iş olanağı yer alıyor.

Konya'da mağaza satış danışmanları için hangi sektörlerde istihdam sağlanır?

Konya’da mağaza satış danışmanları genellikle isminden de anlaşılacağı üzere hizmet sektörü içinde çalışan ve çoğunlukla alışveriş yapılan mağazalarda istihdam ediliyor. Yeme içme sektörü, kozmetik sektörü, giyim sektörü, kişisel bakım sektörü ve sanayi sektörü mağaza satış danışmanları için farklı iş imkanları sunan sektörler içinde yer alıyor. Özellikle sanayi sektörünü ve hizmet sektörünün sağladığı iş imkanları diğer sektörlere nazaran daha fazla ön plana çıkıyor.

notifications İş Alarmı kur