Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
21

Konya Teknik Ressam İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Teknik Ressam cancel
Konya cancel
Dikmen Otomotiv

Teknik Ressam

Dikmen Otomotiv
Konya
Tam zamanlı
27 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Mepsan Petrol Cihazları San. ve Tic. A.Ş.

Tasarım Uzmanı

Mepsan Petrol Cihazları San. ve Tic. A.Ş.
Konya
Tam zamanlı
8 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Sıkça Sorulan Sorular

Konya'da teknik ressamların çalışma alanları nelerdir?

Konya ilinde teknik ressam olarak çalışabileceğin çeşitli pek çok sektör bulunur. Bu sektörler arasında otomotiv, üretim/endüstriyel ürünler, makine ve ekipmanları ve petrol ürünleri gibi sektörler ön plana çıkar. Teknik ressamlık bu sektörler için son derece önemli olan bir pozisyondur. Konya teknik ressamlık pozisyonlarına kariyer.net üzerinden ulaşabilir ve kolayca iş başvurusunda bulunabilirsin.

Konya'da teknik ressam olmak için hangi yeterliliklere sahip olmak gerekir?

Konya'da teknik ressam olarak çalışman için bazı yeterliliklere sahip olman beklenir. Özellikle hangi alanda çizim yapman gerekiyorsa o alandaki çizim programlarına hâkim olman ve çizimde pratiklik kazanmış olman önem taşır. Bazı iş yerlerinde çizimin yanı sıra tasarım ve raporlama becerilerine sahip olman da senden istenen yeterlilikler arasında bulunur. Bu sorumluluklarını yerine getirirken ekip halinde çalışman gereken durumlar olabileceğinden ekip çalışmasına da yatkın olman gerekir.

Konya ilinde teknik ressam iş ilanlarında adaylarda hangi kriterler aranır?

Konya ilinde bulunan teknik ressam iş ilanlarında adaylardan bazı kriterleri sağlamaları beklenir. İşverenlerin aradığı kriterlerin ilki; teknik ressamların, teknik çizim alanında kendini geliştirmiş olmalarıdır. Günümüzde çizimler yaygın olarak bilgisayar ortamında yapıldığı için adayların programlara hâkim olması da beklenen kriterler arasındadır. Bazı kurumlar teknik ressamlar için yabancı dil bilme kriterini de eklerken bazıları işe alım öncesi ödevlendirme yaparak çizim yeteneğini ölçmeye çalışabilir. Bu kriterleri sağladığını düşünüyorsan kariyer.net üzerinden ilanlara başvuruda bulunabilirsin.

Konya'da teknik ressamların çalışma ortamı nasıldır?

Teknik ressamlara çoğu sektörde ihtiyaç duyulur. Konya ilinde de çok sayıda teknik ressam iş ilanı bulunur. Teknik ressamların Konya'daki çalışma ortamı çalışılan kuruma bağlı olarak değişir. Belediye gibi kamusal alanlarda teknik ressamlık yapabileceğin gibi pek çok özel ofiste de çalışabilirsin. Teknik ressamların çoğu zaman kendine ait bir masası ve bilgisayarı bulunur. Teknik ressamlar genel olarak masalarında çizim yapar. Teknik ressam olarak çalışmayı düşünüyorsan ekip çalışması yapman gerektiğini de bilmelisin.