keyboard_arrow_down
1027

Mağaza Müdür Yardımcısı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Mağaza Müdür Yardımcısı cancel
Adil Işık Group
Mağaza Müdür Yardımcısı -Mersin
Adil Işık Group
Mersin İş Yerinde
Tam zamanlı
Yeni
Beymen Group
Şaşkınbakkal Network-Mağaza Müdür Yardımcısı
Beymen Group
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Yeni

İlanları konuma göre filtrele!

Gözalan Group
Mağaza Müdür Yardımcısı (Kentpark- The Moose Bay)
Gözalan Group
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Jimmy Key Mağazacılık
Mağaza Müdür Yardımcısı-İzmir Genel
Jimmy Key Mağazacılık
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 21 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Mağaza Müdür Yardımcısı İş İlanları

Pek çok sektörden satış yapmak üzere mağazalar bulunur. Neredeyse her il ve ilçede pek çok sayıda bulunan mağazalarda farklı sorumluluklar üstlenmek üzere çalışanlar bulunur. Mağaza içinde önemli sorumluluklara sahip olan çalışanlardan biri ise mağaza müdür yardımcıları. Çoğu mağaza, mağaza müdür yardımcısı alımı yapar. Mağaza müdür yardımcısı iş ilanları, bulundukları konum, çalışma şekli, şirket türü ve sektör bakımından farklılık gösterir. Bu pozisyondaki iş imkanlarına Kariyer.net üzerinden mağaza müdür yardımcısı arayan firmaların oluşturdukları ilanlar ile ulaşabilirsin. Mağazaya göre farklı çalışma koşullarına sahip olan mağaza müdür yardımcısı iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

Mağaza Müdür Yardımcısı İş Tanımı

Mağaza müdür yardımcılarının önemli sorumlulukları bulunur. Bu sorumluluklar ve iş tanımına mağaza müdür yardımcısı iş ilanlarında yer verilir. Mağazanın sektörüne göre iş tanımı farklılık gösterse de mağaza müdür yardımcılarının yaptıkları işler benzer olabilir. 

  • Mağaza müdür yardımcıları özellikle, mağazadaki ürünlerin satış ve stok durumlarını takip ederek ürünlerin kontrolünü sağlarlar. 
  • Mağaza müdür yardımcıları, mağaza içinde çalışan diğer çalışanlar arasındaki organizasyonu sağlayarak verimli bir çalışma ortamı kurgulamaya çalışır. 
  • Mağaza müdür yardımcılarının, müşterilerle iletişim sağlama, ürün satış potansiyelini artırma ve sektördeki yenilikleri takip etmek gibi önemli sorumlulukları bulunur. 

Mağaza Müdür Yardımcısı Çalışma Ortamı ve Koşulları

Mağaza müdür yardımcılarının çalışma ortamı ve koşulları güncel mağaza müdürü iş ilanlarına göre farklılık gösterir. Mağazanın sektörü, çalışma şartları ve diğer faktörler bu farklılıklarda etkili olur. Mağaza müdür yardımcıları genelde faaliyet gösterecekleri mağazada ve varsa mağazanın deposunda çalışırlar. Mağazanın kapalı alanda olması çalışanların sıcak ve soğuk havalardan etkilenmesini önler. Çalışma koşulları ise yine mağazadan mağazaya farklılık gösterirken mağaza müdür yardımcılarının çalışma saatlerini genel olarak mağaza müdürü belirler. Mağaza müdür yardımcısı iş ilanları İstanbul'da çoğu mağazada tam zamanlı olarak çalışan mağaza müdür yardımcılarının, öğle arası ve dinlenme molası gibi çalışmaya ara verebilecekleri hakları bulunur. 

Mağaza müdür yardımcısı iş ilanlarında hangi detaylara dikkat edilmeli?

Mağaza müdür yardımcısı iş ilanlarını incelerken bazı detaylara dikkat etmek önem taşır. Bu detaylar arasında, mağazanın çalışma şekli, çalışma saatleri ve evine olan konumu bulunur. Bu noktaların yanı sıra ilan detaylarında belirtilen diğer açıklamalara dikkat etmek de önem arz eder. Bu detayları incelemenin ardından takıldığın noktalarda Kariyer.net üzerinden firmaya soru sorabilirsin.

Mağaza müdür yardımcısı iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Mağaza müdür yardımcısı iş ilanlarına, ilanlarda belirtilen kriterleri sağlayan herkes başvuruda bulunabilir. İlanlarda belirtilen kriterler arasında genellikle lise veya üniversite mezunu olma, ekip çalışmasına yatkın olma ve belirtilen ilde ikamet etme gibi bazı şartlar bulunur. Bu noktada İzmir’de çalışmak isteyen adaylar mağaza müdür yardımcısı iş ilanları İzmir’e başvuruda bulunmalı. Bu şartların yanı sıra bazı işyerleri deneyim, ekstra dil bilgisi ve farklı yetkinlikler isteyebilir.

Mağaza müdür yardımcısı iş ilanlarına nasıl ulaşabilirim?

Mağaza müdür yardımcısı iş ilanlarına Kariyer.net üzerinden ulaşabilirsin. İlanlarda tercihin olan konum var isa filtreleme seçeneklerini kullanarak yalnızca o konumdaki ilanları görüntüleyebilirsin. Kariyer.net'te ilanları farklı özellikler bakımından filtreleme ve sıralama özelliği seçenekleri de mevcut. Ulaştığın ilanlar arasından dilediklerine başvurabilir veya kaydedebilirsin.

Mağaza müdür yardımcısı iş ilanları maaşları nasıl?

Mağaza müdür yardımcılarının aldığı maaşlar bazı iş özelliklerine göre değişir. Bu özellikler arasında, çalışma saatleri, çalışma şekli, iş yoğunluğu ve çalışan sayısı bulunur. Mağaza müdür yardımcılarına bazı işyerleri prim, yemek ve yol ücreti gibi ek haklar tanırken, mağaza müdür yardımcılarının ek mesai yapmaları durumunda ek ücret almaları da söz konusu olabilir. 

Sıkça Sorulan Sorular

Mağaza müdür yardımcısının görev ve sorumlulukları nelerdir?

Muhasebe müdür yardımcısının belirli görev ve sorumlulukları bulunuyor. Mağaza müdür yardımcısı çalıştığı mağaza içindeki mağaza müdürüne yardım edip onun yetişemediği işlerde onun yerine görev alabiliyor. Mağaza müdür yardımcısının başlıca görevleri içinde mağaza içinde çalışan personelle ilgilenmek ve işleyişin düzenli kontrol altında tutmak yer alıyor. Mağaza müdür yardımcısının başlıca bir diğer görevi de mağazaya giren ya da çıkan ürünlerin sayılarını kontrol altında tutmak bulunuyor. Giren ürün ve çıkan ürün sayıların doğruluğu günlük ya da haftalık olarak mağaza müdür yardımcıları tarafından kontrol ediliyor.

Mağaza müdür yardımcısı nasıl olunur?

Mağaza müdür yardımcısı olabilmek için yerine getirilmesi gereken herhangi bir eğitim koşulu bulunmuyor. Lise ilköğretim ya da üniversite mezunu olan tüm adaylar mağaza müdür yardımcısı olarak çalışabiliyor. Mağaza içinde müdür yardımcısı pozisyonunda çalışacak kişilerin daha önceki iş deneyimlerinden bu pozisyonda çalışmış olmaları bekleniyor. Mağaza müdür yardımcısı olabilmek için bir yönetici özelliklere sahip olmak ve ekip çalışmasını yani ekip ruhuna uygun bir karakterde olmak gerekiyor. Mağaza müdür yardımcılığı alınan eğitimler ve benzeri eğitim belgeleri ile sağlığına biliyor.

Mağaza müdür yardımcısı hangi bilgisayar programları hakkında bilgi sahibi olmalıdır?

Bir mağaza müdür yardımcısı genel olarak gelir ve gider ürün girdisi ve ürün çıktısı gibi işlemleri kontrol altında tutabilmek için bilgisayar programlarından yardım alıyor. Özellikle mağaza müdür yardımcısı olarak çalışacak adayların bilgisayar programlarını ve bilgisayarda yer alan Office programlarına hâkim olmaları bekleniyor. Ofis programlarında rapor ve çizelge gibi belgeleri oluşturabilecek düzeyde bilgisayar programlarına hakim olan mağaza müdür yardımcıları işverenler tarafından daha çok tercih ediliyor. Bunun dışında mağaza müdürü yardımcılarının özellikle e-posta benzeri iletişim programlarına da hakim olmaları bekleniyor.

Mağaza müdür yardımcısının çalışma koşulları nasıldır?

Bir mağaza müdür yardımcısının çalışma koşulları genel olarak birbirinden farklı olabiliyor. Bir mağaza müdür yardımcısı çalışma koşulları yaptığı işe, işinin kapsamına, çalıştığı yerin çalışma koşulları ve çalışma sürelerine göre birbirinden farklı olabiliyor. Genel olarak mağaza müdüründen sonraki ikinci kişi olan mağaza müdür yardımcılarının çalışma koşulları diğer mağaza personellerine göre daha farklı olabiliyor. Sorumluluk açısından mağaza müdüründen sonraki en büyük sorumluluğu üstlenen mağaza müdür yardımcıları esnek çalışma koşullarına uyum sağlayacak özelliklere sahip oluyor. Mağaza müdür yardımcıları tam zamanlı ya da yarı zamanlı olarak çalışabiliyor.

notifications İş Alarmı kur