Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
120

Matbaacılık İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Matbaacılık cancel
NAZ Matbaa ve Promosyon Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.

Paketleme Elemanı

NAZ Matbaa ve Promosyon Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
28 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Sektöründe Öncü Firma

Genel Muhasebe Uzmanı

Sektöründe Öncü Firma
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
1 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 5 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Matbaacılık nedir?

Matbaacılık birçok farklı metnin ve görüntünün çoğaltılması anlamına gelir. Matbaacılıkta bu görüntülerin ve metinlerin çoğaltılma işlemi çeşitli kağıt ya da farklı yüzeylere basılarak gerçekleştirilir. Çeşitli dergiler, gazeteler ve kitaplar matbaacılık yardımıyla basılır ve pek çok farklı kişiye ulaştırılması için çoğaltılıp dağıtılır. Matbaacılık alanında birçok farklı pozisyonda pek çok kişiye iş imkanı sağlanır. Matbaacılık alanında çalışmayı düşünen kişilerin bu alanda gereken eğitimleri alması matbaa firmaları tarafından beklenir. Matbaacılık iş ilanlarına göz atarak başvuru gerçekleştirebilirsin.

Matbaacılık iş ilanlarına nasıl başvurulur?

Matbaacılık alanında çalışmak istiyorsan bu alanda yayınlanan iş ilanlarına göz atabilirsin. Kariyer.net adresi üzerinden birçok farklı firmanın yayınlamış olduğu matbaacılık iş ilanlarına göz atmak oldukça pratiktir. Aynı zamanda Kariyer.net adresine üye olarak profil oluşturduğun zaman çeşitli matbaacılık iş ilanlarına başvuru yapman mümkündür. Sitede oluşturduğun profilde kendinle alakalı detaylı bir şekilde bilgi verdiğin takdirde başvuru yaptığın matbaacılık firmalarından geri dönüş alabilirsin. Matbaacılık alanında hizmet veren firmaların aradığı kriterlere uygun olman bu alanda çalışmaya başlamanda büyük bir etkiye sahiptir.

Matbaacılık çalışma ortamları nelerdir?

Matbaacılık sektöründe pek çok kişiye iş imkanı sunulur. Özellikle etiket basımı ve ambalaj üretimi yapan firmalarda yaygın olarak devam eden matbaacılık, bu alanlarda iş olanakları sağlar. Bununla birlikte matbaacılık reklamcılık şirketlerinde de devam eden bir sektördür. Aynı zamanda basım sanayi ve ticaret şirketleri, kartpostalcılık firmalarında da matbaacılık devam eder. Bu alanlarda eğitim alan teknisyenler, müşteri temsilcileri ve grafikerler matbaacılık sektöründe çalışma imkanı bulabilir.

Matbaacılık sektöründe hangi pozisyonlarda iş ilanları yayınlanır?

Matbaacılık, birçok farklı firmada çeşitli pozisyonlarda çalışabilecek kişilere iş imkanı sunan geçerli bir meslek dalıdır. Bu alanda grafiker olarak eğitim alan kişiler yaygın olarak çalışma imkanı bulabilir. Bununla birlikte matbaa ve etiket şirketlerinde sık sık müşteri temsilcilerine ve kalite kontrol elemanlarına ihtiyaç duyulur. Aynı zamanda matbaacılık alanında hizmet veren şirketlerde satış uzmanları da iş olanağı bulabilir.