Ordu Mesudiye İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Ordu cancel
Mesudiye cancel
Aramana uygun bir sonuç bulunamadı.
😔
Aramana uygun bir sonuç bulunamadı. 😔
Bu aramana uygun bir ilan yayınlanırsa sana haber vermemizi ister misin?

Doğru sonuçlara ulaşmak için şunlara dikkat etmelisin:

  • Yazım yanlışı yapmadığından emin olmalısın.
  • Daha genel kullanıma sahip kelimeler kullanabilirsin. (Örn: "HR" yerine "İK" ya da "İnsan Kaynakları")
  • Daha farklı kelimeler kullanabilirsin. (Örn: "Yazılımcı" yerine "Backend Yazılım Uzmanı")
  • Kısaltma kullanmak yerine, kelimeleri açık şekilde yazabilirsin. (Örn: "Müh" yerine "Mühendis")"
  • Arama sonuçlarında engellenen şirketin profili ve ilanları görünmez. Arama yaptığın kelimenin engellediğin bir şirketle ilgili olup olmadığından emin olmalısın.

Ordu Mesudiye İş İlanları

Karadeniz’in en gelişmiş illerinden biri olan Ordu’nun pek çok şirin ilçesi vardır. Bunlardan biri olan Mesudiye ilçesi, denize uzak, hafif eğimli bir arazi üzerine kurulmuştur. Geniş yüzölçümüne sahip olan Mesudiye birçok köy ve yaylaya sahiptir. Yayla turizmi açısından cazip iş fırsatları sunan ilçenin Keyfalan isimli çok meşhur bir yaylası vardır. Topçam ve Yeşilce de yerli ve yabancı ziyaretçiler çeken Mesudiye'nin turistik yaylalarıdır. Mesudiye’de özellikle yaz aylarında turizm sektöründe çeşitli iş fırsatlarıyla karşılaşabilir; tarım, hizmet, hayvancılık, eğitim gibi pek çok sektörde işler bulabilirsin.

Ordu Mesudiye iş ilanları tahıl tarımı, küçükbaş hayvancılık ve özellikle yaz aylarında turizm odaklıdır. İlçe merkezinde bulunan yüksekokul da bölgenin kalkınmasına katkı sağlayan bir unsur olmuştur. İlçe, şehir merkezine 120 km uzaklıktadır. Tokat şehir merkezine 170 km, Sivas’a ise 200 km uzaklıktadır. Ordu genelinde olduğu gibi Mesudiye’de de fındık, çay ve mısır gibi tarım ürünlerinin üretimi yapılabilir. Küçük ölçekli ticaret işletmelerinde güncel iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsin. Otel, restoran ve diğer turistik tesislerin işverenleri Mesudiye iş ilanlarını yayımlayabilir. 

Ordu Mesudiye Güncel İş İlanları

Eskiden ilanlar tarım sektörü ağırlıklı iken Mesudiye yeni iş ilanları artık sanayi alanında istihdam fırsatları sunmaya başlamıştır. Giderek çeşitlenen iş ilanları koyun ve sığır yetiştiriciliğinin yanı sıra arıcılık faaliyetlerini de kapsar. 

Güncel Ordu Mesudiye iş ilanlarını incelediğinde hayvancılığın bölge halkı için temel geçim kaynağı olduğunu fark edebilirsin. Arıcılık ve balıkçılığın profesyonel seviyede yapıldığı ilçede bu alanda uzmanlaşabilir ya da çevre ilçelerdeki hayvancılık iş ilanlarını da değerlendirebilirsin. 

Ordu Mesudiye iş ilanlarında, elverişli yaylaları sebebiyle hayvancılık faaliyetlerine geniş bir yer ayrılır. Aynı zamanda iklimi sayesinde ormancılık faaliyetlerine de çok elverişlidir. Orman mühendisleri, ormancılar, ağaç kesim uzmanları, ormancılık teknikerleri ve harita uzmanları bölgede iş bulabilirler. Ormancılıkla ilgili bir eğitimin veya iş tecrüben varsa sen de Mesudiye’de bu alandaki işlere başvurabilirsin.

Mesudiye’ye çok yakın olan çevre ilçelerde kil, linyit ve bakır yatakları bulunur. Bu yataklara yakın yerlerde çok sayıda insana iş olanağı sunan firmalarda istihdam fırsatı bulabilirsin. Aynı zamanda, hem şehir merkezinde hem de ilçede yer alan yem, balık yağı, un, çimento, kereste, tuğla, lastik ve soya yağı üretimi yapan fabrikalarda açık personel pozisyonlara başvuru yapabilirsin. 

Ordu Mesudiye İş İlanları Çalışma Koşulları

Mesudiye’de birçok sektörde açık pozisyon görebilirsin. Fındık, çay, kivi, mısır, ceviz, zeytin gibi tarım ürünlerini yetiştiren halk, zaman zaman işçiye ihtiyaç duyabilir. Özellikle yaz aylarında ürün hasat zamanlarında çalışma fırsatı bulabilirsin. 

Ordu'nun Mesudiye ilçesindeki iş ilanları sektöre ve işletmeye bağlı olarak farklı çalışma koşulları sunabilir. Bu koşullar, turizm, tarım, hayvancılık, ticaret, ulaştırma, hizmet, kamu, eğitim ve araştırma gibi sektörlere göre farklılık gösterebilir. 

Bir ilana başvururken maaş, çalışma koşulları, çalışma saatleri, iş güvenliği, sosyal ve yan haklar gibi kriterleri göz önünde bulundurmalısın. Özellikle turizm ve tarımda mevsimsel değişiklikler, iş yükünü artırıp azaltabilir. Masa başı işlerde bu durum daha az yaşanır. Bu nedenle, uzmanlık alanına bağlı olarak Mesudiye’de eleman arayan firmalar farklı çalışma koşulları sunabilir.

Ordu Mesudiye’de aşçı, resepsiyonist, güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi, itfaiyeci, garson, turist rehberi, şoför, satış sorumlusu, tarım işçisi, öğretmen, yaşlı bakım hizmetleri sorumlusu, müşteri yöneticisi, saha satış temsilcisi, hemşire, mağaza satış uzmanı, bebek bakıcısı, yabancı dil eğitmeni gibi çok farklı pozisyonlarda işler olabilir. Mesudiye’de uzmanlık alanına göre sağlam bir özgeçmiş hazırlayıp sana en uygun iş ilanlarına kolayca başvuru yapabilirsin. İş seçeneklerini katlamak için Ordu iş ilanlarını da gözden geçirebilirsin. 

Sıkça Sorulan Sorular

Güncel Ordu Mesudiye İş İlanları nelerdir?

Güncel Ordu Mesudiye İş İlanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek bulabilir ve en güncel Ordu Mesudiye İş İlanlarını inceleyebilirsin.

Ordu Mesudiye İş İlanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Ordu Mesudiye İş İlanlarını Kariyer.net'te listeleyebilir ve sana en uygun pozisyonları inceleyebilirsin. Sana en uygun iş ilanlarına hesabına giriş yaparak veya 1 dakika içinde hızlıca hesap oluşturduktan sonra başvurabilirsin.

Ordu Mesudiye İş İlanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Ordu Mesudiye İş İlanları için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

Part time Ordu Mesudiye İş İlanlarını nasıl bulabilirim?

Part time Ordu Mesudiye İş İlanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Yarı zamanlı / Part Time'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve tam zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

notifications İş Alarmı kur