keyboard_arrow_down
32

Otopark Görevlisi İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Otopark Görevlisi cancel
İstanbul Medipol Hastanesi
Otopark Görevlisi
İstanbul Medipol Hastanesi
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Alfred Concierge Hizmetleri A.Ş.
Otopark Görevlisi
Alfred Concierge Hizmetleri A.Ş.
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün
OTOMOL
Vale
OTOMOL
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
5 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Otopark Görevlisi İş İlanları

Otoparklarda araç giriş çıkışlarını kontrol eden ve uygun bir şekilde park edilmesinden sorumlu olan otopark görevlisi için çalışma olanakları oldukça geniş. Gerekli olan nitelik ve becerilere uygun olman durumunda otopark görevlisi iş ilanları araştırarak başvurularını tamamlayabilirsin. Pek çok şehirde çalışma imkanı bulunan bu meslekte gerekli mesleki becerilere sahip olman durumunda bu alanda kendine yer edinebilir ve kendini geliştirebilirsin. Çalışmayı düşündüğün şehirde bulunan ilanlara Kariyer.net üzerinden ulaşarak bu meslek grubu için aranılan kriterleri araştırabilir ve senin için uygun olup olmadığını değerlendirebilirsin.

Otopark Görevlisi İş Olanakları

Pek çok farklı şehirde bulunan işletmelerin otoparklarında otopark görevlisi olarak çalışma olanağı bulabilirsin. Çalışmayı düşündüğün şehirde bulunan turizm şirketlerini, ilaç firmalarını, restoranları araştırarak yayınlanan iş ilanlarını inceleyebilirsin. Burada bulunan şirketlerin bünyesinde otopark görevlisi olarak çalışarak gelen müşterilerin araçlarının uygun park edilmesini sağlayabilirsin. Bu şirketler senden alanında tecrübe sahibi olmanı ve kullanacağın araca uygun ehliyete sahip olmanı bekler. Bu alanda gereken mesleki tecrübeye sahip olduğunu düşünüyorsan otopark görevlisi arayanların ilanlarını inceleyebilir ve bu meslekte çalışma imkanı bulabilirsin.

Otopark Görevlisi İş İlanlarına Başvuru Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Farklı işletmelerin bünyesinde otopark görevlisi olarak çalışmayı düşünen kişilerin iş başvurusu yaparken dikkat etmesi gereken detaylar bulunur.

  • Çalışmak istediğin bu sektörde başvuru yapacağın şirketleri araştırarak mülakat öncesi gereken hazırlıkları tamamlayabilir ve bu şirketin özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsin.
  • Otopark görevlisi olarak çalışmak için gerekli olan belgeleri tamamladıysan, eksiğin olup olmadığını görebilmek için ilanda belirtilen detaylarla karşılaştırma yapabilirsin.
  • Güncel otopark görevlisi iş ilanlarını araştırarak farklı sektörde bulunan otopark görevlisi ihtiyacını araştırabilir ve bu şehirler için ulaşım imkanının uygun olup olmadığını değerlendirebilirsin.

Otopark görevlisi olarak hangi sektörlerde çalışma olanağı bulunur?

Farklı pek çok alanda ihtiyaç duyulan otopark görevlisi çalışma alanları oldukça geniş. Çalışmayı düşündüğün şehirde bulunan firmaları araştırabilir ve uygunluğun doğrultusunda kendine bu alanlarda iş imkanı yaratabilirsin. Yayınlanan ilanlarda belirtilen detayları inceleyebilir ve şirketler hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

Otopark görevlisi görev ve sorumlulukları neler?

Otopark görevlisinin çalıştığı işletmeye bağlı olarak belirli görevleri bulunur. 

Burada otoparka gelen müşterileri karşılamanın dışında giriş fişi almalarını sağlamak, giriş kaydını oluşturmak ve müşterinin aracını en uygun yere park etmesi için yönlendirme yapması istenir. Otopark görevlisi iş ilanları İstanbul Avrupa ya da farklı şehirler için yayınlananları inceleyerek başvuru kriterlerini, görev ve sorumlulukları öğrenebilirsin.

Otopark görevlisi olarak hangi şehirlerde çalışma olanağı bulunur?

Pek çok şirkette ve şehirde otopark görevlisi için yayınlanan iş ilanları bulunur. Ankara otopark görevlisi iş ilanları veya farklı şehirlerde bulunan şirketleri araştırarak senin için ulaşımın uygun olduğu ilanlara başvurunu tamamlayabilir ve bu meslekte kendine yer edinebilirsin. Ancak genel bir değerlendirme yaptığında ve Kariyer.net’te yayınlanan  iş ilanlarını incelediğinde İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir başta olmak üzere pek çok şehirde otopark görevlisi olarak çalışabileceğini görebilirsin.

Otopark görevlisinin sahip olması gereken özellikler neler?

Firmaların yayınladığı otopark görevlisi iş ilanlarında belirtilen özellikler arasında sorumluluk bilincinin gelişmiş olması, insan ilişkileri konusunda başarılı, iş takip ve kontrol konusunda deneyimli olması istenir. Yayınlanan iş ilanlarını inceleyerek senin için uygun olan ilanlara başvurunu tamamlayabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Otopark görevlisinin sorumlılukları nelerdir?

Otopark görevlisinin sorumlulukları arasında otoparktaki arabaların giriş çıkışlarını takip etmek, giren araçlara bilet kesmek, çıkan araçların biletlerini kontrol etmek, paraları toparlamak, otoparktaki arabaların güvenliğini sağlamak, herhangi birinin arabalara zarar vermesini önlemek, park halinde ya da park ederken olası kazaları engellemek gibi sorumluluklar yer alır. Otoparka gelen araçların uygun ve doğru park edilmesini sağlar. Otopark görevlisinin aylık maaşı 4.200’ü bulmaktadır. Otopark görevlisinin dış görünüşüne özen göstermesi gerekir.

Otopark görevlisi pozisyonu için istihdam sağlanan iller hangileridir?

Otopark görevlisi pozisyonu için Türkiye’nin genelinde istihdam imkanı sağlanır. Sen hangi şehirde yaşıyorsan ya da hangi şehirlerde iş imkanı arıyorsan Kariyer.net üzerinden şehir filtrelemesi yaparak istediği şehirlerde otopark görevlisi iş imkanlarını görebilir ve başvurunu yapabilirsin. Otopark görevlisi iş ilanlarının bulunduğu başlıca şehirler şunlardır: İstanbul, Muğla, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa ve Konya’dır.

Otopark görevlisi olmak için hangi ehliyet sınıfına sahip olmak gerekir?

Otopark görevlisi olmak için sahip olunması gereken ehliyet B sınıfı ehliyetidir. Otopark görevlisi olarak gişelerde çalışacaksan bazı iş ilanlarında ehliyet gerekmeyebilir. Otopark görevlisini sahip olması gereken nitelikler arasında; tercihen lise mezunu, otomatik ve manuel araç kullanabilen, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli, müşteri odaklı çalışabilecek, askerlik hizmetini tamamlamış ya da bir yıl tecilli, işe evi uzak olmaması gerekir.

Otopark görevlisi için psikoteknik belgesi nasıl alınır?

Otopark görevlisi olmak zor meslekler arasında yerini alıyor. Her gün yüzlerce insan ve araba ile karşılaşmak zorundasın. İnsanları ve arabaları tanımalı herhangi bir karışıklığa yol açmamalısın. Psikoteknik almak isteyen sürücüler psikoteknik merkezlerine giderek 12 farklı test uygulandıktan sonra değerlendirme sonuçlarının pozitif olması durumunda psikiyatri doktorunun onayı ile birlikte psikoteknik belgesine sahip olabilirler. Psikoteknik belgesi E-devlet ve E-nabız üzerinden görüntülenebilir. Psikoteknik belgesi sağlık bakanlığı tarafından onay almış kurumlar tarafından verilir. Otopark görevlisi olabilmek için alınması gereken psikoteknik belgesini yaşadığın şehirdeki psikoteknik birimlerinden alabilirsin.

notifications İş Alarmı kur