Photoshop Elemanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Photoshop Elemanı cancel
Aramana uygun bir sonuç bulunamadı.
😔
Aramana uygun bir sonuç bulunamadı. 😔
Bu aramana uygun bir ilan yayınlanırsa sana haber vermemizi ister misin?

Doğru sonuçlara ulaşmak için şunlara dikkat etmelisin:

 • Yazım yanlışı yapmadığından emin olmalısın.
 • Daha genel kullanıma sahip kelimeler kullanabilirsin. (Örn: "HR" yerine "İK" ya da "İnsan Kaynakları")
 • Daha farklı kelimeler kullanabilirsin. (Örn: "Yazılımcı" yerine "Backend Yazılım Uzmanı")
 • Kısaltma kullanmak yerine, kelimeleri açık şekilde yazabilirsin. (Örn: "Müh" yerine "Mühendis")"
 • Arama sonuçlarında engellenen şirketin profili ve ilanları görünmez. Arama yaptığın kelimenin engellediğin bir şirketle ilgili olup olmadığından emin olmalısın.

Photoshop Elemanı İş İlanları

Photoshop halihazırda bulunan grafikleri ve fotoğrafları, değiştirip tekrardan yapılandırmaya olanak sağlayan resim editörü olarak tanımlanabilir. Photoshop elemanı ise photoshop uygulamasını etkili bir şekilde kullanabilen kişi olarak bilinir. Photoshop elemanları, sıfırdan bir resim ya da grafik meydana getirmez. Var olan resim ve grafikler üzerinde oynama yaparak istenilen hale getirir. Photoshop uzmanları, işlerini genellikle bilgisayar üzerinden hallettikleri için bilgisayarda yer alan uygulamaların kullanımına hakim olmalılar. Photoshop elemanlarına farklı sektörlerde ihtiyaç duyulur ve bu sayede çalışma alanları oldukça geniş olur. Bu yüzden photoshop elemanı iş ilanları incelendiğinde farklı sektörde faaliyet gösteren firmalara rastlamak mümkün. Photoshop elemanı arayan firmalar eleman açıklarını kapatmak için sık sık ilan verir. İlanları inceleyerek yeni bir iş bulmak için ilk adımı atabilirsin. 

Photoshop Elemanı Ne İş Yapar?

Photoshop elemanının temel görevi resim ve grafikler üzerinde gerekli düzenlemeleri yaparak müşterinin istediği hale getirmek. Çalıştığı sektöre göre yapması gereken görevler değişkenlik gösterebilir. Örneğin; fotoğraf stüdyosunda çalışan bir photoshop elemanıyla, herhangi bir şirketin tasarım bölümünde çalışan elemanın görevleri birbirinden ayrılır. Ancak her photoshop elemanının yapmakla yükümlü olduğu bazı işler bulunur. Photoshop elemanı ilanları kısmında yer alan temel görevler şu şekilde sıralanabilir:

 • Yaratıcı düşünmek ve hayal ettiği fikirleri tasarımına aktarabilmek
 • Müşterinin beklentilerini iyice kavramak ve buna uygun olarak düzenlemeler yapmak
 • Yapılandırma ve onarım işlemlerini doğru bir şekilde yapmak
 • Efektleri ve renkleri kullanarak benzersiz tasarımlar oluşturmak
 • Daha öncesinde oluşturulmuş tasarımlara kendi yorumunu katarak yeniden düzenlemek

Photoshop Elemanı İş İlanlarına Başvurmak İçin Hangi Özellikler Gerekir?

Photoshop elemanı iş ilanları yeni işe başlayacak olan adaylarda birtakım niteliklerin bulunmasını bekler. Photoshop elemanı arayanlar öncelikle kişinin photoshop konusunda ne kadar yetenekli olduğuna bakar. Adayın iş yerine yakın bir yerde oturması da kimi firmalar için büyük önem taşır. Örneğin Ankara photoshop elemanı iş ilanları veren bazı firmalar sadece Ankara’da yaşayan kişileri işe alır. Bunların dışında photoshop elemanının şu niteliklere sahip olması gerekir:

 • Teknolojik gelişmeleri yakından takip edip ayak uydurabilmesi
 • Grafik programlarını etkili bir şekilde kullanabilmesi
 • Tipografi ve renk bilgisine sahip olması
 • Her türlü görsel içerik üretebilecek yeteneğe sahip olması
 • Programlı ve disiplinli çalışan bir yapıya sahip olması
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmesi

Nasıl photoshop elemanı olurum?

Photoshop elemanı olabilmek için herhangi bir üniversitenin grafik-tasarım bölümünden mezun olmak gerekir. Ancak bazı firmalar photoshop alanında eğitim alarak kendini geliştirmiş kişilere de diploması olmasa bile şans verir. Firmanın aradığı niteliklere bakarak grafik-tasarım diplomasının şart olup olmadığını öğrenebilirsin. Diploman bulunmuyorsa ve diploma şartı bulunan bir firmada işe girmek istiyorsan başarılı bulduğun örnek tasarımlarını firmaya yollayarak işe alınma şansı yaratabilirsin.

Güncel photoshop elemanı iş ilanlarına nasıl ulaşırım?

Güncel photoshop elemanı iş ilanları kısmına sürekli olarak yenileri eklenir. Yeni ilanlara başvuru yapman işe alınma şansını arttıracağı için güncel ilanlara ulaşman oldukça önemli. Kariyer.net üzerinden photoshop elemanı iş ilanları bugün gibi aramalar yaparak iş aradığın gün açılmış en yeni iş ilanlarına ulaşabilirsin. Sıralama yöntemini tarihe göre ‘en yeni’ yaparak da güncel ilanları görüntüleyebilirsin.

Kendime en yakın photoshop elemanı ilanını nasıl bulurum?

İş yerinin evinine yakın olması hayat kaliteni yükselten detaylar arasında yer alır. Aradaki mesafe azsa yolda kaybettiğin vakit azalır. Özellikle İstanbul’da trafik çok fazla olduğu için iş ararken daha dikkatli olmalısın. Örneğin Avrupa Yakası’nda yaşıyorsan İstanbul Avrupa Yakası photoshop elemanı iş ilanları kısmında yer alan ilanlara başvurarak trafikte kalma riskini azaltabilirsin. 

Freelance photoshop elemanı olabilir miyim?

Freelance çalışma düzeninde çalışma saatlerini kendin belirlersin ve uzaktan çalışma imkanın olur. Bazı firmalar photoshop elemanlarının freelance bir şekilde çalışmasına olanak sağlar. Bu sayede kendi şehrinde bulunan firmaların yanı sıra farklı şehirlerdeki firmalar için de çalışıp tasarımlarını internet üzerinden iletebilirsin. Örneğin; Bursa’da yaşayan biriysen sadece Bursa photoshop elemanı iş ilanları kısmında gezinmek yerine uzaktan çalışma imkanı tanıyan farklı şehirlerdeki ilanlara da bakabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Photoshop Elemanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Photoshop Elemanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Photoshop Elemanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Photoshop Elemanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Photoshop Elemanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Photoshop Elemanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Photoshop Elemanı iş ilanlarına erişebilirsin.

Photoshop Elemanı iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Photoshop Elemanı için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur