176

PHP Yazılım Uzmanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

PHP Yazılım Uzmanı cancel
Men Grup Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş.
PHP Yazılım Uzmanı
Men Grup Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Segedin Telekomünikasyon
PHP Yazılım Uzmanı
Segedin Telekomünikasyon
Kayseri İş Yerinde
Tam zamanlı
7 gün
DCL Bilgisayar Sistemleri Tic.ve San.Ltd.Şti.
Yazılım Geliştirme Sorumlusu
DCL Bilgisayar Sistemleri Tic.ve San.Ltd.Şti.
Adana İş Yerinde
Tam zamanlı
8 gün

İlanları konuma göre filtrele!

KARACA ZÜCCACİYE TİCARET VE SAN A.Ş.
Fullstack Developer
KARACA ZÜCCACİYE TİCARET VE SAN A.Ş.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şenpiliç Gıda Sanayi A.Ş
Yazılım Geliştirme Yetkilisi
Şenpiliç Gıda Sanayi A.Ş
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

PHP Yazılım Uzmanı İş İlanları

Yazılımcı, cep telefonu, bilgisayar ve tablet gibi her türlü elektronik aletin çalışmasını sağlayan programları yazan kişiye denir. Yazılımcı birlikte çalıştığı kurumun beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre yazılım geliştirme alanlarına çalışma yapar ve programlarını tasarlar. Aynı zamanda yazılımcılar projelerde oluşan ya da var olan hataları giderip sunuma hazır hale de getirir. Yazılım, web sitesi, uygulama ve oyun olmak üzere üç ana dalda kategorilendirilir. Dünya çapında 250’den fazla yazılım dili bulunur. Fakat Python, Css, C++, .net, PHP ve HTML gibi yazılım dilleri pek çok firma ve yazılımcı tarafından sıklıkla tercih edilir. Türkiye’de gelişen teknoloji ile birlikte PHP yazılım uzmanı iş ilanları yazılım sektöründe faaliyet gösteren firmalar tarafından yayınlanır. 

PHP Yazılım Uzmanı İş Olanakları

İlerleyen teknoloji ile birlikte Türkiye’de pek çok firma yazılım alanında hızlı bir ilerleme kaydeder. Üniversitelerin yazılım mühendisliği fakültelerinin kodlama bölümlerinde okuyan ya da mezun olan adaylar bilgisayarın var olduğu ve geliştirilmeye devam ettiği her sektörde görev alabilir. Otomotiv, hastane, bankacılık, turizm, hizmet sektörü ve telekomünikasyon gibi sektörler yazılımların görev alabileceği alanlar arasında yer alır. PHP yazılım iş ilanları İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye’de bilişim alanında faaliyet gösteren firmalar tarafından yayınlanır. Sektörün içerisinde yazılım sektöründe personel az olması sebebiyle rahatlıkla iş bulunabilir. Bilişim firmasına bağlı olarak PHP iş ilanları içerisinde yer alan gereksinimlerde farklılık olabilir. Örneğin, PHP yazılım dilinin yanı sıra C++, JavaScript, Python ve Css gibi diğer yazılım dillerine de hakim olmak gerekebilir. Oyun sektöründe faaliyet gösteren firmalar tarafından yayınlanan iş ilanlarının içeriğinde yazılımcının Vue programına da hakim olması gibi detaylar olabilir. Ayrıca web uygulaması ya da mobil uygulama tasarlayan firmalar yılın hemen hemen tüm zamanları yazılımcı istihdam eder. Fakat firmalar yazılımcılardan CSS ve Html5 programlarında da deneyimli olmasını talep eder. Yazılımcılar bu özellikler kapsamında tecrübe edindiği ya da ilgi alanına uygun olan bir ilana başvuru gerçekleştirebilir. Genellikle tüm firmalar tarafından bünyesinde görev aldığı yazılımcıların teknolojiyi yakından takip etmesi istenir. 

PHP Yazılım Uzmanı İçin Hangi Yeteneklere Sahip Olunmalı?

PHP yazılım uzmanı iş ilanları; web site programlama, mobil uygulama programlama ve bilgisayar uygulaması programlama olmak üzere 3’e ayrılır. Web site programlama alanında kariyer hedefleyen ya da kendini geliştirmek isteyen PHP yazılım uzmanlarının mutlaka Bootstrap kodlama biçimine de hakim olması gerekir. Kurumsal olarak faaliyet gösteren bilişim firmaları, üniversitelerin yazılım mühendisliği ya da kodlama bölümlerinden mezun olma şartını arar. PHP yazılım uzmanı olarak görev alacak olan personelin çalışma arkadaşları ile uyum içerisinde olması ve çözüm odaklı düşünebilmesi pek çok firmanın olmazsa olmazları arasında yer alır. Bunun yanı sıra PHP yazılım uzmanının yoğun iş temposuna kolaylıkla ayak uydurabilmesi gerekir. Yazılım esnasında meydana gelen problemleri de hızlı bir şekilde analiz edip değerlendirme yapması oldukça önemli bir noktada yer alır. 

PHP Yazılım Uzmanı İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

PHP yazılım uzmanı olarak görev alacak olan adaylar backend developer, app developer ve frontend developer olmak üzere üçe ayrılır. Dünya genelinde yazılmaya devam eden ve yazılmış olan pek çok yazılım dili bulunur. Php yazılım uzmanı arayanlar adaylardan Python, CSS, HTML, C++ ve .net gibi yazılım dilleri arasından bir ya da daha fazla dili bilmesi gibi detaylar talep edebilir. Kurumsal olarak ya da profesyonel olarak faaliyet gösteren firmalar adaylarının mutlaka üniversitelerin yazılım mühendisliği bölümlerinden mezun olmasını ister. Bunun yanı sıra iş ilanları içeriğinde server ya da web tasarım alanlarında da uzmanlık gerektiği yönünde ibareler de olabilir. Bu sebeple iş ilanlarına başvuru gerçekleştirecek olan adayların mutlaka iş ilanlarını detaylı olarak incelemesi gerekir. Böylece kendinize uygun iş ilanlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

PHP Yazılım Uzmanının Çalışma Ortamı ve Koşulları Nelerdir?

PHP yazılım uzmanı arayan firmalar yarı zamanlı, tam zamanlı, part time ya da freelance gibi çalışma seçenekleri ile adayları istihdam ederler. Proje bazlı olarak tek projeye odaklanan firmalar ise belirli bir zaman süresince PHP yazılım uzmanı arayışı içerisinde olabilirler. Fakat bu durumda proje bittiğinde iş de sona erebilir. 

PHP Yazılım Uzmanı Ne Kadar Maaş Alır?

Farklı alanlarda faaliyet gösteren bilişim firmaları ve kurumsal şirket bünyesinde yazılım uzmanı görevlendirilebilir. PHP yazılım uzmanının maaşları aylık olarak firmanın iş kollarına göre farklılık gösterir. Fakat yazılım uzmanları freelance ya da proje bazlı olarak görev yaptığı firmalardan aldığı ücret, diğer çalışma şekillerine göre farklı olabilir. 

PHP Yazılım Uzmanı Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Yazılım mühendisi ya da kodlama mühendisi olabilmek için üniversitelerin ilgili bölümlerinden 4 yıllık eğitim almak gerekir. Fakat çeşitli eğitim kurumlarından alınan sertifikalar da yazılım uzmanı olmak için yeterli olabilir. Güncel PHP yazılım iş ilanları ilgili üniversitelerden mezun olan adaylara ya da tecrübeli olan adaylara hitap eder. 

PHP Yazılım Uzmanı Olmak İçin Gerekli Belgeler Nedir?

PHP yazılım uzmanı olabilmek için çeşitli eğitim kurumlarından Türk Hava Kurumu Üniversitesi onaylı diploma ya da üniversitelerin yazılım mühendisliği bölümlerinden lisans diploması alınması gerekir. Alınan diploma ya da sertifika sonucunda pek çok firmada görev alabilir, kısa süre içerisinde kendinizi kolayca geliştirebilirsiniz. Kısacası yazılım mühendisliği alanlarından mezun olan her bir aday bilgisayarın var olduğu her ortamda görev alabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı PHP Yazılım Uzmanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı PHP Yazılım Uzmanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

PHP Yazılım Uzmanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

PHP Yazılım Uzmanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

PHP Yazılım Uzmanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel PHP Yazılım Uzmanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel PHP Yazılım Uzmanı iş ilanlarına erişebilirsin.

PHP Yazılım Uzmanı iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

PHP Yazılım Uzmanı için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur