Psikolog İş İlanları

16 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  20.08.2019

  19.08.2019

  19.08.2019

  19.08.2019

  19.08.2019

  19.08.2019

  19.08.2019

  08.08.2019

  Psikolog

  Cihangir Okulları

  İstanbul(Avr.)

  29.07.2019

  29.07.2019

  22.07.2019

  16.07.2019

  25.06.2019

  Health Psychosocial Support Program Specialist

  KIZILAY GENEL MERKEZİ

  Adana,Gaziantep,Hatay,Kahramanmaraş,Kilis,Konya,Mardin,Mersin,İstanbul(Avr.) ...

  29.04.2019

  Psikolog İş İlanları

  Üniversitelerin psikoloji bölümlerinden mezun olan adaylar, psikolog ünvanını alırlar. Psikologlar, belirli kural ve teknikler çerçevesinde, hastaların ruhsal sorunlarına çözüm bulur, iyileşmelerini sağlarlar. Psikolojik olan rahatsızlıkların zamanında çözümlenmesi, hastayı kalıcı olarak etkilememesi adına oldukça önemlidir. Psikoloji mezunları, hastaneler, poliklinikler, aile sağlığı merkezleri, ruh sağlığı merkezleri, adliyeler, huzurevleri, okullar, ıslahevleri, şirketler ve daha pek çok yerde çalışabilmektedir. Şirketlerin insan kaynakları departmanlarında çalışan psikologlar, şirket çalışanlarının eğitimlerinin verilmesi, psikolojik sorunlarının çözüme ulaştırılması, işe alımlar sırasında psikolojik testlerin uygulanıp yorumlanması gibi alanlarda hizmet verirler. Reklam sektörü, psikologların çalıştığı diğer alanlardan biridir. Reklamların hedef kitle üzerinde istenilen psikolojik etkiyi yaratacak şekilde hazırlanması konusunda, psikologlardan destek alınabilmektedir. Siz de psikolog olarak iş arıyorsanız, Kariyer.net psikolog iş ilanları sayfalarına bakabilir, ilgilendiğiniz iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

  Psikologlar için ne gibi iş fırsatları vardır?

  Bazı firmalar, deneyimsiz psikolog iş ilanları yayımlayarak, yeni mezun, mesleğe yeni atılmış adaylarla çalışmayı tercih ederken, bazıları deneyimli adaylarla görüşmeyi tercih eder. Kurumlarda çalışan psikologlar, tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışabilmektedirler. Bazı kurumlar, part time psikolog iş ilanları vererek, yarı zamanlı çalışabilecek adayları değerlendirirler. Part time psikologlar, yarım gün şirkete gelerek, psikoloji seanslarını gerçekleştirir veya insan kaynaklarının yönlendirdiği test sonuçlarını değerlendirirler. Özel hastanelerde çalışmak isteyen adaylar, hastane psikolog iş ilanları sayfalarını takip eder ve uygun olan ilanlara başvuru yaparlar. Hastane çalışmaları, esnek çalışma saatlerine uyum gerektirebilir ve diğer şirket işlerinden daha yoğun olabilir.

  Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, Kariyer.net iş ilanlarını inceleyebilir, yetkinliklerinize uygun olan ilanlara hızlıca başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için hazırlamış olduğunuz öz geçmişinizi, kariyerinizdeki değişiklikler doğrultusunda güncellemeniz, başvurunuzun görünürlüğü açısından faydalı olacaktır.