16

Radyoloji Raportörü İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Radyoloji Raportörü cancel
Memorial Sağlık Grubu
Radyoloji Raportörü
Memorial Sağlık Grubu
Antalya +1 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Biruni Üniversitesi Hastanesi
Radyoloji Raportörü
Biruni Üniversitesi Hastanesi
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
15 gün

Radyoloji Raportörü İş İlanları

Kamu ve özel sağlık kuruluşlarında görev yapan Radyoloji raportörleri sağlık sektöründe aranan bir meslek dalının mensubudur. Radyoloji raportörlerinin görevleri arasında radyoloji bölümlerinde çekilen filmleri incelemek ve gerekli raporların tutmak bulunur. Doktor tarafından çekilen filmler, radyoloji raportörleri tarafından dikkatlice izlenerek raporlanır ve ardından doktora teslim edilir. Bu mesleği icra eden kişiler, devlete bağlı sağlık kuruluşlarında ve özel kliniklerde görev alabilirler. Radyoloji raportörü iş ilanlarının sayısı günümüzde bu mesleğe olan talebin gittikçe arttığını gösterir. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olduysan radyoloji raportör iş ilanlarını değerlendirebilir ve bu mesleği icra etmek için gerekli olan ilk adımı atabilirsin.

Radyoloji Elemanlarının Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

Radyoloji raportörü olarak çalışmak isteyen adayların hangi koşullarda çalışması gerektiğini bilmesi gerekir. Güncel radyoloji raportörü iş ilanları detaylı bir şekilde incelendiğinde adaylar çalışma ortamı ve koşulları hakkında yeterli bilgiye ulaşabilir. Devlete bağlı hastaneler ve diğer özel kuruluşlara ait olan klinikler, radyoloji raportörlerinin görev yapacağı yerler arasındadır. Bununla birlikte özel muayenehaneler de radyoloji raportörlerinin çalışma alanları arasında yer alır. Bu tesislerin herhangi birinde çalışmak istediğin takdirde zamanının büyük çoğunluğunu laboratuvar ortamında geçireceğini bilmelisin. 

Radyoloji Elemanı İş İlanlarına Başvurmak için Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

Radyoloji elemanı olarak çalışmak istiyorsan sahip olman gereken bazı özellikler buşunur.

  • Radyoloji raportörü olarak çalışmak isteyen adayların meslek yüksek okullarının Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinden mezun olması gerekir. 
  • 2 yıllık ön lisans eğitimini tamamlayan adaylar, sağlık kuruluşlarında radyoloji elemanı olarak meslek hayatına başlayabilir. 
  • Radyoloji raportörü iş ilanları İstanbul şehri başta olmak üzere birçok ilde istihdam sağlar. 

Güncel radyoloji raportörü iş ilanlarını incelediğin takdirde birçok ilde bu alanda iş imkanı olduğunu görebilirsin. Ayrıca, radyoloji raportörü iş ilanları yeni mezun adaylar için de merak edilen tüm soruları yanıtlayacak açıklamalara sahiptir. 

Radyoloji raportörünün görevleri nelerdir?

Kamu sağlık kurumlarının ve özel sektörde yer alan kuruluşlarda Radyoloji raportörü olarak çalışmak isteyen adaylardan beklenen kriterler arasında başta 2 yıllık meslek yüksek okulu diplomasına gerekir. Bu eğitimi aldıktan sonra doktor tarafından belirlenen film çekimlerini yapabilecek bilgi ve kabiliyetinin olması gerekir. Ardından çektiğin filmi inceleyip rapor etmek ve doktoru bilgilendirmek de bu görevde çalışan kişinin görevleri arasındadır. Bu alanda çalışmak için kariyer.net’ten ilanları inceleyip başvuru yapabilirsin.

Radyoloji raportörü iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

En güncel ve yeni Radyoloji Raportörü ilanlarına kariyer.net üzerinden ulaşabilirsin. İlan hakkında gerekli olan tüm detayları inceleyebilir, aklına takılan her bir sorunun yanıtını bulabilirsin. Adaylardan istenen gereksinimler ve haftada kaç saat çalışman gerektiği gibi soruların cevaplarını ilanlarda yer alan detaylarda görebilir ve profiline uyacak en ideal işi seçebilirsin. 

Radyoloji raportörü İş ilanlarında hangi detaylara dikkat edilmelidir?

Radyoloji raportörü olarak iş arayan adaylar, kariyer.net üzerinden birden fazla seçeneğe ulaşabilir. İş ilanını veren kurum ve kuruluşların adaylardan beklediği yeterlilikler farklı olabilir. Radyoloji raportörü iş ilanlarına başvuru yapmadan önce çalışma saatleri, görev ve sorumluluklar, eğitim kriterleri gibi detayları inceleyip senin için en uygun olacak ilana başvuru yapman işi alma konusunda şansını artıracak yegane unsurdur. 

Radyoloji raportörü iş imkanı nasıldır?

Sağlık sektörünün önemi her geçen gün daha iyi anlaşılan bir olgudur. Artan nüfus ile beraber her geçen gün bir yenisi daha eklenen sağlık kuruluşları, sağlık sektöründe çalışmak isteyen adaylar için artan istihdamın sembolüdür. Radyoloji raportörü branşı da bu artan istihdamın bir parçasıdır. Adaylar hem devlet hem de özel sağlık kurumlarında çeşitli iş ulaşabilirler. 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Radyoloji Raportörü iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Radyoloji Raportörü iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Radyoloji Raportörü iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Radyoloji Raportörü iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Radyoloji Raportörü pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Radyoloji Raportörü iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Radyoloji Raportörü iş ilanlarına erişebilirsin.

Radyoloji Raportörü iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Radyoloji Raportörü için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur