75

Reyon Elemanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Reyon Elemanı cancel
Kayapalı Uzan Gıda Ltd. Şti.
Reyon Elemanı
Kayapalı Uzan Gıda Ltd. Şti.
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Migros Ticaret A.Ş.
Fulya Macrocenter Mağaza Personeli
Migros Ticaret A.Ş.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Yetiştirilmek Üzere Pasta Ekmek Reyon Görevlisi
Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
İstanbul (Tümü) İş Yerinde
Tam zamanlı
40 gün

İlanları konuma göre filtrele!

Migros Ticaret A.Ş.
Caddebostan Migros Unlu Satış Elemanı
Migros Ticaret A.Ş.
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Akyurt Süpermarket A.Ş.
Şarküteri Görevlisi
Akyurt Süpermarket A.Ş.
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Reyon Elemanı İş İlanları

Müşterilerin ürün seçim taleplerine yardımcı olurken satış faaliyetlerinin mağazanın belirlediği hedefler doğrultusunda gerçekleşmesi için çalışmalarını sürdüren reyon elemanı, mağazada yer alan ürünler hakkında gerekli bilgilere sahiptir. Aynı zamanda reyon elemanı olarak stok takip işlemlerini yürüterek reyonların düzeninden sorumludur. Çok sayıda şehirde bulunan farklı sektörden pek çok mağazada veya süpermarkette reyon elemanı olarak çalışmak için, belirli eğitim seviyelerini tamamlaman ve birtakım mesleki becerilere sahip olman beklenir. Reyon elemanı iş ilanlarıaraştırarak kariyer.net'te yayınlanan ilanlar hakkında fikir sahibi olabilirsin.

Reyon Elemanı İş Olanakları

Alışveriş merkezlerinde veya mağazalarda reyon elemanı olarak çalışmayı düşünenler için pek çok iş ilanı mevcuttur. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olduysan veya bu sektörde belirli bir aşamaya geldiysen reyon elemanı biriminde çalışma olanağı bulabilirsin. Reyon elemanı müşterinin birçok ihtiyacına çözüm olanağı sağlarken, ürün seçimleri ve satış sonrası hizmeti sağlaması beklenir. Müşterilerinin alışveriş sürecinin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlarken mağazada satışa sunulan ürünlere hâkim olması beklenir. Güncel reyon elemanı iş ilanlarını araştırarak yayınlanan ilanlar hakkında fikir edinebilirsin.

Reyon Elemanı Olarak İş İlanlarına Başvuru Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çok sayıda şehirde bulunan mağaza veya süpermarketlerin bünyesinde reyon elemanı olarak yer edinmek istiyorsan yayınlanmış olan ilanlara başvuru yaparken dikkat etmen gereken konular bulunur.

  • Reyon elemanı olarak çalışmayı düşünüyorsan en az lise mezunu olman beklenirken, bu sektörde belirli bir seviyede tecrübeye sahip olman istenir. Yayınlanan ilanların ilgili kısımlarından iş ilanını yayınlayan şirketin senden beklentilerini öğrenebilir ve değerlendirme yapabilirsin.
  • Çalışmak istediğin şehir için ulaşım imkânının uygun olup olmamasını değerlendirebilir ve bu sektörde çalışmak için uygun özelliklerinin olup olmadığını araştırabilirsin. 
  • Reyon elemanı iş ilanları bayan veya bay kategorisinde başvurmayı düşündüğün iş ilanını yayınlayan şirketin sana sağlayacağı haklar ve sosyal koşullar ile ilgili araştırmalar yapabilir ve başvurunu tamamlayabilirsin.

Reyon elemanının çalışma ortamı ve koşulları nasıldır?

Farklı şehirlerde bulunan mağazalarda veya marketlerde reyon elemanının, mağazaların belirlemiş olduğu saatlere uygunluk göstermesi beklenir. Mağaza çalışma saatleri genel anlamda esnek çalışma saatlerine göre oluşturulur. Takım arkadaşları ile birlikte mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirmek için çalışmalarını sürdüren reyon elemanı müşterilerin talep ve ihtiyaçlarına çözümler üretir. Reyon elemanı iş ilanları bay veya bayan kategorisini inceleyebilir ve koşullar hakkında fikir edinebilirsin. Çalışma saatleri boyunca sürekli olarak insanlarla etkileşim halinde bulunan reyon elemanı olarak part time veya tam zamanlı olarak çalışma imkânı bulabilirsin.

Reyon elemanı ne iş yapar?

Mağaza veya marketlerde reyon elemanı olarak çalışanların birtakım görev ve sorumlulukları bulunur. Ankara reyon elemanı iş ilanları için bu şehirdeki mağazalarda bulunan tezgâh, vitrin, reyon gibi görsel amaçla düzenlenen yerlerin uyumundan ve düzeninden sorumluyken, yöneticilerin verdiği görevleri de etkin bir şekilde yerine getirmek için çalışmalarını sürdürürler. Aynı zamanda ürünlerin sayımını yaparak eksik olup olmadığını denetleyerek işlerin sorunsuz bir şekilde ilerlemelerini sağlarlar. 

Reyon elemanı nasıl olunur?

Öncelikle en az lise öğrenimini tamamlamış olman veya mağazacılık sektöründe belirli bir süre deneyim sahibi olman beklenir. Aynı zamanda üniversitelerin ön lisans bölümlerinden mezun olarak da mağazalarda reyon elemanı departmanlarında çalışma imkânı bulabilirsin. Bursa reyon elemanı iş ilanları inceleyebilir, farklı şehirlerde çalışma olanağı bulabilirsin.

Reyon elemanı olarak part time çalışma olanağı bulunur mu?

Farklı şehirlerde bulunan süpermarket veya mağazalarda part time reyon elemanı olarak çalışabileceğin birçok iş ilanı mevcuttur. Alışveriş merkezlerinde veya mağazalarda haftanın belirli gün ve saatlerinde satış danışmanlığı ve kasiyerlik yapabilirsin. Bağlı olduğun mağazanın belirlemiş olduğu saatler ve günler doğrultusunda çalışmaya başlayabilirsin. 

Sıkça Sorulan Sorular

Reyon elemanlarının çalışma şartları nasıldır?

Reyon elemanlarının çalışma şartlarının başında, bu pozisyon için ilgili firmalara başvuruda bulunacak adayın, esnek çalışma saatlerine ve sürekli/tam zamanlı çalışma şekline uygun olması gerektiği gelmektedir. Aynı zamanda bu pozisyon için ilan açan firmalar adaylardan, en az lise mezunu olmalarını ve bulundukları sektör çapında deneyim kazanmış olmalarını da bekleyebilirler. Bunların yanı sıra, reyon elemanı pozisyonunda iş ilanları açan küçüklü büyüklü firma veya işletmeler, erkek adaylar için askeri yükümlülüğünün bulunmaması gerektiği şartını da iş ilanlarında belirtebilirler.

Reyon elemanı olarak hangi illerde çalışılabilir?

Reyon elemanlığı pozisyonu için açılan iş ilanlarının yoğun olduğu iller hakkında spesifik bir şey söylemek mümkün değildir. Çünkü bu meslek alanı için firmaların açmış olduğu iş ilanları, nüfusun yoğun olduğu illerde daha çok olabileceği gibi, nispeten daha az nüfus yoğunluğuna sahip illerde de bu pozisyona yönelik iş ilanlarına rastlanabilmektedir. Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi illerde Kariyet.net adresi üzerinden yapacağın aramalarda birden fazla iş ilanıyla karşılaşabilirsin. Bu pozisyona yönelik iş ilanlarına Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde rastlayabilir ve bu şehirlerin merkezi bölgelerinde yer alan birçok mağaza veya süpermarkette çalışabilirsin.

Bir reyon elemanında olması gereken özellikler nelerdir?

Bir reyon elemanında olması gereken özelliklerin başında, bu mesleği yapacak kişinin diksiyonunun düzgün ve iletişim becerilerinin gelişmiş olması gerektiği gelmektedir. Bir reyon elemanı; planlı, titiz ve disiplinli çalışma becerilerine sahip olmalıdır. Aynı zamanda, müşterilere karşı güler yüzlü yaklaşmalı, anlayışlı ve sabırlı olmalı; müşteri memnuniyetini benimsemelidir.

Reyon elemanı olarak hangi sektörlerde çalışılabilir?

Bir reyon elemanı olarak Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde, çeşitli sektörlerde çalışabilirsin. Bu sektörlerin başında gıda ve tekstil sektörleri gelmektedir. Ancak bu sektörlerin yanı sıra, ticaret, perakende ve hizmet sektörlerinde de çalışabilirsin. Büyüklü küçüklü giyim mağazalarında veya süpermarketlerde reyon elemanı olarak görev alabilirsin. Kariyer.net adresi üzerinden reyon elemanı iş ilanlarına kolaylıkla ulaşabilir, birçok sektörün açmış olduğu iş ilanlarını tek bir sayfada inceleyebilirsin. Dilersen, kendine uygun filtrelemeleri girerek, sana en uygun illerde bulunan reyon elemanı iş ilanlarına da çok kolay bir şekilde ulaşabilirsin.

notifications İş Alarmı kur