1

Rize Kalkandere İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Rize cancel
Kalkandere cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Rize Kalkandere İş İlanları

Çay, kivi, fındık gibi tarım ürünlerinin üretiminde önemli bir role sahip olan Rize’nin Kalkandere ilçesi şehrin güney batısında kalır. Kalkandere, şehir merkezine sadece 18 km uzaklıktadır. Kalkandere’nin ekonomisi genellikle tarım, hayvancılık, turizm ve hizmet sektörü ağırlıktadır. Özellikle çay tarımının gelişmiş olduğu Kalkandere’de iki adet çay fabrikası bulunur. Sen de Kalkandere’de iş bulmak istersen Rize Kalkandere iş ilanlarını inceleyebilirsin. 

İki adet çay fabrikası bulunan Kalkandere’de çay üretim süreçlerinde görev alabileceğin çeşitli pozisyonlar bulabilirsin. Bu pozisyonlar arasında üretim sorumlusu, makine operatörü, paketleme işçisi, kalite kontrol uzmanı, depo görevlisi, bakım teknisyeni, lojistik koordinatörü gibi roller yer alır. Ayrıca Rize Kalkandere iş ilanlarını incelerken Rize merkezdeki işleri de değerlendirebilirsin. 18 km mesafeyi 15 dakikada bir geçen dolmuşlarla katedebilirsin. Rize şehir merkezinde aldığın eğitime ve iş deneyimlerine uygun eğitim, gıda, turizm, tarım gibi çok sayıda sektörde iş bulabilirsin. 

Kalkandere iş ilanları çay sektörü haricinde ulaştırma, inşaat, balıkçılık gibi sektörlerden sağlık ve eğitim sektörlerine kadar uzanan bir dizi iş olanağı sunabilir. Rize Kalkandere iş ilanlarını incelerken bölgenin yapısını göz önünde bulundurarak tarım, sanayi, tekstil ve balıkçılık alanlarındaki pozisyonları değerlendirebilirsin.

En Güncel Rize Kalkandere İş İlanları

Güncel Rize Kalkandere iş ilanları oldukça çeşitli olabilir. Bölgede arıcılık, küçük ve büyükbaş hayvancılık gibi iş kollarının yanı sıra medikal sanayi alanında işler yürüten araştırma ve geliştirme firmaları da bulunmaktadır. Sağlık ile ilişkili bir mesleğe sahipsen bu firmaların güncel Rize Kalkandere iş ilanlarını arayabilirsin. Aynı zamanda Kariyer.net üzerinden mesleğin ve yeterliliklerine göre sana uygun filtreleme seçenekleri sayesinde ilgi ve yeteneklerine en uygun işleri bulabilirsin.İnsan kaynakları iş ortağı arayan bir firmayla karşılaşabilir, bölge satış müdürü, satış temsilcisi, pazarlama müdürü gibi özel sektör pozisyonlarında istihdam fırsatı yakalayabilirsin. 

Evden çalışmaya uygun içerik yazarı ya da müşteri temsilcisi gibi pozisyonlara ulaşabilirsin. Bölgede zaman zaman mühendisler için inşaat mühendisi, proje müdürü, yazılımcı gibi çeşitli pozisyonlarda Rize Kalkandere iş ilanları olabilir. Rize’den Kalkandere’ye ulaşım mesafesi oldukça kısadır. Dolayısıyla şehir merkezinde uygun bir iş bularak geliş gidiş yapman oldukça kolay olabilir. İlçe merkezindeki turizm faaliyetleri Çağlayan Köyü Şelalesi sayesinde son derece canlıdır. İlçede konaklama tesislerinde, restoranlarda, müzelerde ve diğer turistik tesislerde çalışma imkanları bulunabilir. Aşçı, güvenlik görevlisi, resepsiyonist, temizlik personeli, satış personeli, garson, komi, VIP şoför, turist rehberi gibi turizm sektöründeki çeşitli pozisyonlarda Rize Kalkandere iş ilanları vardır. 

Rize Kalkandere Eleman Arayan Firmalar

Rize Kalkandere eleman arayanlar farklı eğitim geçmişi, tecrübe ve becerilere sahip elemanlara yönelik taleplerde bulunabilir. Kalkandere’de inşaat ekipmanlarının satışını gerçekleştiren çok sayıda işletme bulunur. Bölgede inşaat faaliyetleri yaygın olduğundan Rize Kalkandere eleman arayan firmalar arasında bu konuda satış yapan çok sayıda küçük işletme de bulunur. Beyaz eşya, giyim mağazaları ve elektronik eşya satışı yapan mağazalar da bulunur. Yöresel lezzetler pişiren lokanta, çay bahçesi, ekmek fırını ve pastane gibi işletmeler de yaygındır. Aşçı, fırın ustası, pideci, işçi, satış temsilcisi, muhasebeci, mühendis, öğretmen gibi iş kollarında çalışanlara bölgede ihtiyaç duyulur ve Rize Kalkandere iş ilanlarında bu pozisyonlara yer verilir.

Rize Kalkandere iş ilanları genel olarak ülke geneline paralel miktarlarda maaş teklif eder. Ancak sektörel deneyimin, eğitimin ve sektörün ihtiyaçlarına göre pozisyonun için tatmin edici maaş miktarları da sana teklif edilebilir. Bu durum, işverenin ihtiyacı, senin deneyimin ve eğitimin, iletişim becerilerin gibi birçok kritere bağlıdır. Genel olarak işverenler çalışkan, öğrenmeye hevesli ve iletişimi güçlü kişilik profillerindeki kişilerle çalışmayı arzular. Eğer sen de incelediğin ilana uygun biri olduğunu düşünüyorsan hemen başvuru yapabilirsin. 

Sıkça Sorulan Sorular

Güncel Rize Kalkandere İş İlanları nelerdir?

Güncel Rize Kalkandere İş İlanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek bulabilir ve en güncel Rize Kalkandere İş İlanlarını inceleyebilirsin.

Rize Kalkandere İş İlanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Rize Kalkandere İş İlanlarını Kariyer.net'te listeleyebilir ve sana en uygun pozisyonları inceleyebilirsin. Sana en uygun iş ilanlarına hesabına giriş yaparak veya 1 dakika içinde hızlıca hesap oluşturduktan sonra başvurabilirsin.

Rize Kalkandere İş İlanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Rize Kalkandere İş İlanları için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

Part time Rize Kalkandere İş İlanlarını nasıl bulabilirim?

Part time Rize Kalkandere İş İlanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Yarı zamanlı / Part Time'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve tam zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

notifications İş Alarmı kur