Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
35

Rize Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search

Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi cancel
Rize cancel
Sektöründe Lider Firma

Swedish Customer Representative

Sektöründe Lider Firma
İstanbul (Tümü) +80 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Rize Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İş İlanları

Oldukça eski bir tarihe sahip olan Rize, Pontus Rum İmparatorluğu’nun merkezinde yer almış ve yapısını günümüze kadar koruyabilmiş bir şehirdir. Çay tarlaları ve fındık alanları ile birlikte ün kazanmış olan Rize, doğal güzellikleri sayesinde de birçok kişinin gönlünü feth etmeyi başarmış durumdadır. Tarım ve turizm alanında oldukça etkili olmasının yanı sıra, birçok iş kolunda da istihdam sağlayan Rize, birçok kişi için çeşitli fırsatlara sahiptir. Rize çağrı merkezi iş ilanları bu bağlamda kişilerin karşısına çıkan ve sıklıkla başvurulan ilanlar arasındadır. Artan ilanlar ile birlikte birçok kişiye ana gelir kaynağı olmayı başaran iş ilanları, kimi zaman lokasyondan bağımsız çalışma imkanı da sunar. Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi iş ilanlarında göze çarpan bu özellik, birçok kişi için bu işi oldukça çekici yapan bir kriterdir.

Rize’de Müşteri Hizmetleri Elemanı Olmak İçin Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

Rize’de müşteri hizmetleri çalışanı olmak, birçok kişinin hedeflediği bir iştir. Özellikle de günümüzde uzaktan çalışma sistemini benimsemiş işletmelerin artan sayısı bu mesleği oldukça çekici yapan bir olgudur. Her işte olduğu gibi çağrı merkezinde çalışmanın da gerektirdiği birtakım özellikler bulunur. Bunların en başında yer alan düzgün diksiyon, böyle bir işletmede çalışacaksan eğer oldukça işine yarar. Diksiyonun düzgün olması müşterilerden gelen geri dönüşlerin olumlu olmasını sağlayan bir şarttır ancak, tek başına yeterli değildir. Gün içerisinde çok fazla arama yapmak ya da almak çoğu zaman çalışanların karşılaştığı bir durumdur. Bu durum kişilerin aynı zamanda sabırlı ve anlayışlı olmalarını gerektirir. İradenin güçlü olduğunu ve anlayış sahibi bir aday olduğunu düşünüyorsan, Rize çağrı merkezi elemanı iş ilanlarını inceleyebilir ve çeşitli iş fırsatlarını değerlendirebilirsin. 

Rize’de Müşteri Hizmetleri Elemanları Ne İş Yapar?

Müşteri hizmetlerinde ya da çağrı merkezlerinde çalışacak kişilerin iş tanımları çeşitlilik gösterebilir. 

  • Bu pozisyonda çalışmak isteyen kişiler kimi zaman arama yaparken kimi zaman da dışarıdan çağrı alırlar. 
  • İşletmenin ya da firmanın faaliyet gösterdiği alana göre değişiklik gösteren çağrılar ise birçok dalda olabilir. 
  • Bankaların ya da sağlık kuruluşların çağrıları ile telekomünikasyon firmalarının çağrıları birbirinden farklı amaçlara hizmet eder. 
  • Teknik servis elemanı olarak destek vermeyi sağlayan pozisyonlar da bulunur. 

Rize çağrı merkezi iş ilanları bay ve bayanlar için yayınlanan ilanlar işletmenin faaliyet gösterdiği iş kolu ne olursa olsun yapılması gereken iş temelde benzerlik gösterir. Yüksek iletişim becerisi çağrı merkezi personelinin sahip olması gereken önemli bir özelliktir. Ardından, karşıdaki kişiye yardımcı olmak ve talep edilen hizmeti kusursuz bir şekilde sağlamak gelir.

Rize’de çağrı merkezi iş olanakları nasıldır?

Rize’de gün geçtikçe artan çağrı merkezlerinin sayısı, müşteri hizmetlerinde çalışmak isteyen kişiler için iş olanaklarını artıran bir durumdur. Düzgün bir diksiyona ve ikna edici iletişim kabiliyetine sahipsen kariyer.net üzerinden Rize çağrı merkezi elemanı arayanların yayınladıkları ilanları değerlendirebilirsin.

Rize’de çağrı merkezi çalışma koşulları nasıldır?

Rize’de çağrı merkezi çalışma koşulları tam zamanlı, yarı zamanlı ve uzaktan çalışma şeklinde seçeneklere sahiptir. Bu pozisyonda çalışmak istiyorsan öncelikle hangi çalışma koşuluna uygun olduğunu belirlemen gerekir. Kararını verdikten sonra kariyer.net üzerinden filtreleme seçeneklerini kullanarak istediğin çalışma koşuluna uygun olan Rize çağrı merkezi iş ilanları bayan ve bay seçeneklerini listeleyip başvuru adımına geçebilirsin.

Rize’de çağrı merkezi part time iş olanakları nasıldır?

Çağrı merkezi şirketlerinin uyguladığı prosedürler, tam zamanlı ya da yarı zamanlı iş imkanlarının ortaya çıkmasına neden olur. İş ilanlarının detaylarını inceleyerek sana uygun ilanları değerlendirebilir ve haftada 20 saat çalışabileceğin bir iş bulabilirsin.

Rize’de çağrı merkezi elemanlarının maaş aralıkları nasıldır?

Rize’de yer alan çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri üzerine faaliyet gösteren firmalar, çeşitli fiyat politikalarına sahiptir. Uzaktan çalışma, tam zamanlı ya da part time olarak karşına çıkan ilanlar çalışanlara farklı maaşlar sunabilir. Bununla beraber, yabancı dil gerektiren ilanlarda maaşlar daha yüksek olabilir.