193

Şanlıurfa Satış Danışmanı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Satış Danışmanı cancel
Şanlıurfa cancel
Atasay Kuyumculuk
Şanlıurfa Piazza Avm - Satış Danışmanı
Atasay Kuyumculuk
Şanlıurfa İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
QNB FİNANSBANK
Bireysel Satış Temsilcisi
QNB FİNANSBANK
İstanbul (Tümü) +44 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
7 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Şanlıurfa Satış Danışmanı İş İlanları

Şanlıurfa, özellikle tarım, tekstil ve gıda sektörleri ile öne çıkar. Yaşam koşullarının rahatlığı ve standartların yüksekliği ile tercih edilen şehirde farklı sektörlerde iş imkanı bulunur. Şanlıurfa, sektör çeşitliliği ile farklı iş kollarında çalışma imkanlarına ev sahipliği yapar. Bu sebeplerle Şanlıurfa şehri, iş arayışında olan kişiler için son derece uygun bir şehir olarak karşımıza çıkar. Satış danışmanı olarak çalışmak için Şanlıurfa özelinde yayınlanan iş ilanlarını takip etmen gerekir. Sen de satış danışmanı olarak çalışmaya uygun olduğunu düşünüyorsan, Şanlıurfa satış danışmanı iş ilanları başlığı altında yayınlanmış olan en güncel ilanları incelemeye başlayabilirsin. Yaptığın incelemeler sonucunda koşullarını kendine uygun bulduğun ve kriterlerine uyum sağladığın iş ilanına başvuruda bulunabilirsin.

Şanlıurfa’da Satış Danışmanları Ne İş Yapar?

kilde sıralamak mümkündür:

 • Gelen müşterilerin isteklerine uygun ürünlerin getir götür işlemlerini yapmak
 • Mağaza içerisinde düzeni ve temizliği korumak
 • Müşterilerle sağlıklı bir şekilde iletişim kurarak ihtiyaç tespiti yapmak
 • Alternatif ürünler sunarak müşteri için seçim skalası oluşturmak
 • Güncel satışların takibini gerçekleştirerek olumsuz bir durumda müdahalede bulunmak ve yöneticileri bilgilendirmek
 • Şirket bünyesindeki ürünlerin veya hizmetlerin planlarını çıkartmak ve pazarlamasını yapmak
 • Satış işlemleri öncesi ve sonrası müşterinin isteği doğrultusunda yardımcı hizmetlerde bulunmak

Satış danışmanı olarak çalışmayı istemen hâlinde sen de güncel Şanlıurfa satış danışmanı ilanları arasında incelemeler yapabilirsin. Koşullarına uyum sağladığın ilanlara başvuruda bulunarak bu meslekte istihdam edilme fırsatına erişebilirsin.

Şanlıurfa’da Satış Danışmanı İş İlanlarında Nelere Dikkat Edilmeli?

Şanlıurfa’da yayınlanmış olan satış danışmanı iş ilanlarında dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunur. Bu detaylar şu şekilde sıralanabilir:

 • İlanda belirtilen eğitim düzeyi şartı
 • Tecrübe aranıp aranmaması durumu
 • Çalışma saati aralığı
 • Çalışma opsiyonlarını incelemek ve ilanın yayınlandığı çalışma türü hakkında fikir sahibi olmak
 • Mesleğe alım yapılacak olan cinsiyet tanımına dikkat etmek

Özellikle son maddede belirtilen etken oldukça önemlidir. Kadınların satış danışmanı olarak çalışmak için Şanlıurfa satış danışmanı iş ilanları bayan aramasını gerçekleştirmeleri gereklidir. Bayan eleman alımı yapan firmaların ilanlarına başvuruda bulunarak kısa sürede iş imkanı edinmek mümkündür.

Şehir içerisinde satış danışmanı olarak çalışmak isteyen erkeklerin ise Şanlıurfa satış danışmanı iş ilanları bay aramasını gerçekleştirmesi beklenir. Bay-bayan istihdam sağlanan bu meslekte ilan koşullarına dikkat etmen durumunda kendine uygun ilanlara erişebilirsin. Gerekli incelemeleri yaptıktan sonra koşullarını kendine en uygun bulduğun ilana başvuruda bulunabilirsin.

Şanlıurfa’da satış danışmanı ilanlarına nasıl ulaşılır?

Şanlıurfa içerisinde satış danışmanı ilanlarına ulaşım sağlamak için kariyer.net’ten faydalanabilirsin. Şehir içerisinde bulunan ve aktif alım yapan firmaların ilanlarına ulaşma imkanı edinebilirsin. Kariyer.net’te Şanlıurfa satış danışmanı arayan firmalar hakkında bilgi sahibi olabilir ve en güncel ilanlara erişim sağlayabilirsin. İncelediğin ilanlar arasında çalışma koşulları kendine en uygun olan ve kriterlerine uyumlu olduğun ilana başvuruda bulunabilirsin.

Şanlıurfa’da satış danışmanı olarak tam zamanlı çalışmak mümkün mü?

Satış danışmanı olarak hem tam zamanlı hem de yarı zamanlı çalışman mümkündür. Özellikle tam zamanlı olarak Şanlıurfa içerisinde satış danışmanı alımı yapıldığı görülür. Sen de bu meslekte istihdam edilmek istiyorsan internetten güncel ilanları inceleyebilirsin. Arama kısmında çalışma türünü belirtmen hâlinde kendine en uygun ilanlara erişim sağlayabilirsin. Gerekli incelemeleri yaptıktan sonra Şanlıurfa’da tam zamanlı satış danışmanı ilanlarına başvuruda bulunabilirsin.

Şanlıurfa satış danışmanı iş ilanlarına kimler başvuru yapabilir?

Satış danışmanı olarak çalışmak isteyen kişilerin öncelikle en az lise düzeyinde eğitime sahip olmaları beklenir. Bunun yanı sıra üniversitelerin Pazarlama, İktisat gibi ilgili bölümlerinden mezun olmak da mesleğe katkısı büyük olan etkenlerdir. Çeşitli eğitimlerle ve sertifikalarla da meslek desteklenebilir. Bunun yanı sıra girişkenlik, iletişim becerilerinin yüksek olması, sıcakkanlılık ve pratiklik de bu meslekte çalışmak isteyen kişilerin sahip olması gereken özelliklerdir. Bu koşullara uyum sağlayan kişilerin Şanlıurfa’da satış danışmanı olarak çalışması mümkündür.

Şanlıurfa’da satış danışmanı alımı var mı?

Türkiye’nin pek çok yerinde olduğu gibi Şanlıurfa’da da satış danışmanı alımı yapılır. Kurumsallaşmanın artması ve pazarlama ağların gelişmesiyle birlikte satış danışmanlarına duyulan ihtiyaç artmıştır. Bu sebeple Şanlıurfa içerisinde satış danışmanı olarak çalışmak mümkündür. Sen de mesleğe uygun olduğunu düşünüyorsan bu alanda çalışmak için şehir içerisinde yayınlanan satış danışmanı ilanlarına başvuruda bulunabilirsin. 

Sıkça Sorulan Sorular

Şanlıurfa Satış Danışmanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Şanlıurfa Satış Danışmanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Şanlıurfa Satış Danışmanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Şanlıurfa Satış Danışmanı güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Şanlıurfa Satış Danışmanı iş ilanlarına erişebilirsin.

Bana en yakın Şanlıurfa Satış Danışmanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın Şanlıurfa iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!

Şanlıurfa Satış Danışmanı iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Şanlıurfa Satış Danışmanı iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; pozisyonun iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur