73

SAP Danışmanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

SAP Danışmanı cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

SAP Danışmanı İş İlanları

SAP, işletmelere yönelik ERP endüstri yazılımlarını sağlar.  SAP danışmanı, uzmanı olduğu modüller üzerinde işletmelere yol göstererek uygulama entegrasyonunda yardımcı olur. SAP modülleri; işletme yönetimi, abap yazılım geliştirme ve basis modülleri olarak sınıflandırılır. İşletmelerin büyük kısmı SAP modüllerini ERP sistemi olarak kullanır.  SAP danışmanlığı, bilgiye ve tecrübeye göre üçe ayrılır. İşe yeni başlayan ve giriş seviyesinde olan danışmanlar junior olarak nitelendirilir. Tek başına danışmanlık verebilecek ve birçok işi tek başına çözebilen kişilere medium SAP danışmanı denir. Bir ekibi yönetecek düzeyde bilgiye sahip danışmanlara senior danışman denir. SAP danışmanları, SAP modüllerine göre de kategorilere ayrılır. SAP danışmanları, şirketlerin SAP dengesini kontrol etmekle sorumludur.  SAP konusunda şirket çalışanlarına eğitim vermek ve şirketin SAP geçiş sürecinin sağlıklı biçimde ilerlemesinin sağlanması SAP danışmanının sorumluluğudur. SAP danışmanları uzmanlaşacakları modülü belirler. İşletme yönetimi yapmak da SAP danışmanlarının işidir. SAP danışmanlığı yapmak isteyen adayların SAP danışmanı iş ilanları kategorisini takip ederek kendisine uygun seçeneklere başvuru yapması gerekir.

SAP Danışmanı Olmak İçin Hangi Yeteneklere Sahip Olunmalı?

SAP danışmanı olmak isteyen adaylarda birtakım özellikler ve yetenekler bulunmalıdır. Bu durum göz önüne alındığında ilk olarak adayların SAP modül eğitimi ve sertifikasını almış olmaları gerekir. ERP bilgisi ve SAP yazılımının çalışması hakkında geniş bilgiye sahip olması adaylarda aranan temel özelliklerdir. Adayların kendilerini geliştirmeye hevesli olmasının yanı sıra yüksek bir motivasyona sahip olmaları da gerekir. Güçlü iletişim becerisi, SAP danışmanının sahip olması gereken yetenekler arasında bulunur. SAP danışmanı adayı iyi bir dinleyici olmalıdır. SAP danışmanı işletmedeki her bölümle yakın ilişkiler içinde bulunur. Bu durum göz önüne alındığında adayların ekip çalışmasına yatkın olması gerekir. SAP danışmanları yoğun bir tempoda çalışır. Bu nedenle adayların esnek çalışma saatlerine adapte olmaları gerekir. Bu alanda çalışmak isteyen adaylar, SAP danışmanlığı iş ilanları kategorisini takip edebilir ve uygun seçeneklere başvuru yapabilir.

SAP Danışmanı İş İlanlarına Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

SAP danışmanı arayanlar, danışmanlık alanında adayların istihdam edilmesine olanak sağlar. SAP danışmanlığı için farklı firmalardan farklı kriterlerde ve farklı bölgelerde iş ilanları yayınlanır. SAP danışmanlık iş ilanları yayınlayan firmalar, ilanlarında bazı kriterler bulundurur.  Bazı firmalar deneyim aramazken, bazı firmalar özel uzmanlık modülünün bulunmasını şart koşabilir. Eğer siz de iş ilanlarından birine başvuruda bulunmak istiyorsanız,  firmanın koşullarının size uygun olup olmadığına karar vermeniz gerekir. Örneğin,  SAP uzmanı iş ilanları yayınlayan firmaya başvuruda bulunmak istiyorsanız ve deneyimli değilseniz başvurunuzu başka bir firmaya yönlendirmeniz daha doğru bir tercih olur. SAP danışmanlığı için arayışta olan firmalar, diploma ve ERP sertifikası şartı ile ilan açar. Deneyimsiz ancak ERP sertifikası bulunan aday arayışında olan firmalar, iş ilanlarını yetiştirmek üzere SAP Danışmanı iş ilanları kategorisinde yayınlar. İş ilanları belirli süreler için açılır. Adayların firmaların iş ilanlarını her an güncelleyebileceğini göz ardı etmemeleri gerekir. Adaylar, güncel SAP danışmanı iş ilanları kategorisini düzenli olarak takip etmelidir. Adayların başvuruyu gerçekleştirmeden önce firmaların koşullarının kendilerine uygun olup olmadığını değerlendirmeleri, iş bulma süreçlerini kolaylaştırır.

SAP Danışmanı İş İlanlarında Hangi Eğitim ve Belgeler Gereklidir?

SAP uzmanı iş ilanları yayınlayan firmalar, adayların üniversitelerin; işletme, maliye, mühendislik gibi ilgili alanlarından mezun olmasını talep eder. SAP danışmanı olmak isteyen adaylar, mezuniyetlerinin ardından SAP modülü sertifikasının alması gerekir. Adayların aldıkları eğitimi çok yönlü olarak almaları da gerekir.  SAP modülü sertifikası almak için, adayların SAP modülü eğitimi almaları da firmalar tarafından aranan kriterler arasında bulunur. SAP danışmanlarının en az bir yabancı dil bilmesi SAP modül eğitiminde avantaj sağlar.

SAP Danışmanı Görev ve Sorumlulukları Nelerdir?

SAP danışmanı bazı modüller üzerinde çalışarak yazılım geliştirilmek ile sorumlu olur. Şirketlerin SAP dengesini kontrol etmek de SAP danışmanlarının görevidir. SAP danışmanı, şirketlerin SAP geçişini yönetmekle de sorumludur. SAP danışmanı,  şirket çalışanlara eğitim verir. SAP danışmanları, uzmanlaşacakları modülü kendileri belirler. İşletme yönetimi yapmak da SAP danışmanlarının işidir.

SAP Danışmanı İş Olanakları Nelerdir?

SAP danışmanları genel olarak özel sektörde çalışma olanağı bulur. Özel sektörde genel olarak SAP danışmanları büyük ölçekli firmalarda çalışma imkanına sahiptir. SAP danışmanları, gerekli görüldüğü hallerde resmi kurumların SAP geçiş süreçlerine kurum dışından destek verebilir.

SAP Danışmanı Çalışma Koşulları Nelerdir?

SAP danışmanları genellikle ofis ortamlarında çalışır. Ortalama çalışma saatleri 8-10 saat arasında olan SAP danışmanları, esnek çalışma saatlerine adapte olmaları gerekir. SAP danışmanları yüksek stresli ortamda yoğun tempoda çalışmak durumunda kalabilir.  Ekip çalışmasına yatkınlık göstermesi SAP danışmanından beklenir. SAP danışmanlarının çalışma koşulları görev aldığı firmaya bağlı olarak değişebilir.

SAP Danışmanı Ne Kadar Maaş Alır?

SAP danışmanları, çalıştıkları firmaların büyüklüğüne ve çalışma alanına göre farklı maaşlar alır. SAP danışmanlarının maaşı, tecrübesine ve becerilerine göre belirlenir. Deneyimsiz ve işe yeni başlayan bir SAP danışmanı asgari ücret düzeyinde maaş alır. Uzman bir SAP danışmanı, ortalamanın üzerinde maaş alır. Dışarıdan SAP danışmanlığı veren kişiler, ücretlerini firma ile anlaşarak belirler.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı SAP Danışmanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı SAP Danışmanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

SAP Danışmanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

SAP Danışmanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

SAP Danışmanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel SAP Danışmanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel SAP Danışmanı iş ilanlarına erişebilirsin.

SAP Danışmanı iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

SAP Danışmanı için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur