Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
157

SAP Uzmanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

SAP Uzmanı cancel
Pratik Aday Servisi

Junior SAP Scm Consultant (Yetiştirilmek Üzere)

Pratik Aday Servisi
İstanbul(Asya)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
MBIS Danışmanlık

SAP FI Danışmanı

MBIS Danışmanlık
İstanbul (Tümü)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

SAP uzmanı iş ilanlarında adaylarda hangi özellikler aranır?

Şirketteki çeşitli süreçlerin durumunu bilgisayar üstünden takip eden ve gerektiğinde destek veren kişiye SAP uzmanı denir. Firmaların proje geliştirmesinde oldukça önemli bir yere sahip olan SAP uzmanları için yayınlanan ilanlarda çeşitli şartlar aranır. SAP uzmanı olarak çalışmak istiyorsan bu şartların büyük bir kısmını sağlaman gerekir. Bu şartların başında SAP sistem bilgisine sahip olmak gerekir. Ayrıca planlama, raporlama ve takip becerilerinin yüksek olması, başvurunun olumlu sonuçlanması açısından oldukça önemlidir. Yabancı dil bilmek, MS Office programlarına hakim olmak, iletişim becerisinin güçlü olması ve araştırmacı olmak da önemli özellikler arasında yer alır.

SAP uzmanı olmak için hangi eğitimleri almak gerekir?

SAP uzmanı olabilmek için öncelikle üniversitelerin endüstri mühendisliği, bilgisayar mühendisliği ya da işletme gibi bölümlerinden mezun olmak gerekir. Sonrasında bu alanda yeterli bilgi sahibi olabilmek ve uzmanlık sertifikası alabilmek için çeşitli eğitim ve kurslara katılabilirsin. Yabancı dil bilmek de bu iş kolunda oldukça önemlidir.

SAP uzmanlarının görevleri nelerdir?

Firmalar için büyük öneme sahip olan SAP uzmanlarının birçok görevi bulunur. Bu görevlerin başında ise uygun bir modül yaratmak gelir. Sonrasında gelen değişiklik taleplerini yerine getirir ve önerileri uygular. Şirketin altyapısını dikkate alarak gerekli süreçleri oluşturur ve belgeler. Risk analizi yapar, yazılım geliştirme faaliyetlerini yürütür, meydana gelebilecek hata ve bulguları tespit eder ve gerektiğinde düzeltir.

SAP uzmanı iş ilanlarına kimler başvurabilir?

SAP uzmanı iş ilanlarına başvurmak için öncelikle üniversitelerin ilgili bir bölümünden mezun olmak gerekir. Şirketlerin öncelikle tercih ettikleri bölümler arasında genellikle endüstri ve bilgisayar mühendisliği yer alır. Ayrıca işletme, iktisat mezunları da bu alanda çalışma şansı yakalayabilir. SAP uzmanı pozisyonuna başvuru yapabilmek için geçerli bir sertifika alman önemlidir. Çeşitli kursları başarıyla tamamlayarak sertifikanı alabilir ve uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.