177

Sivas Satış Danışmanı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Satış Danışmanı cancel
Sivas cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sivas Satış Danışmanı İş İlanları

Satış danışmanları, mağazalarda satışa sunulan ürünlerin satış işlemlerini gerçekleştirmek, satış sırasında ortaya çıkabilecek sorunları engellemek ve mağazanın düzenini sağlamaktan sorumlu olan kişilerdir. Bu faaliyetleri gerçekleştirerek mağazanın sorunsuz bir şekilde işlemesini sağlayan satış danışmanları, Sivas başta olmak üzere pek çok şehirde aktif olarak çalışma imkanına sahiptir. Eğer sen de Sivas’ta satış danışmanı olarak çalışmak istiyorsan Sivas satış danışmanı iş ilanları için kariyer.net’i inceleyebilir ve senin için uygun olduğunu düşündüğün iş ilanlarına başvuru gerçekleştirebilirsin. Bu sayede zaman kaybetmeden dilediğin işyerinde çalışma imkanını elde edebilir ve Sivas’ta aktif olarak satış danışmanlığı yapabilirsin. 

Sivas’ta Satış Danışmanı Ne İş Yapar?

Sivas’ta faaliyet gerçekleştiren mağazalarda satış danışmanı olarak çalışmak istiyorsan bazı görev ve sorumlulukları yerine getirebilecek olman gerekir. İşverenlerin satış danışmanlarından beklediği görev ve sorumluluklar mağazadan mağazaya değişim gösteriyor olsa da bu konuda genel bir değerlendirme yapmak mümkündür. Genel bir ifadeyle Sivas satış danışmanı arayan firmalar ve işverenlerin satış danışmanlarından beklediği faaliyetler arasında müşterilerle pozitif bir şekilde konuşması, ürünlerin tanıtımını gerçekleştirmesi, ürün satışı konusunda müşterilere yardımcı olması ve mağazanın düzenini sağlaması yer alır. 

Sivas’ta Satış Danışmanı Olmak İçin Sahip Olunması Gereken Özellikler Nelerdir?

Sivas’ta satış danışmanı olarak faaliyet gerçekleştirmek istiyor ve bu pozisyonda aktif bir şekilde çalışabileceğini düşünüyorsan sahip olmanın beklendiği bazı özellikler bulunur. Bu özelliklerin arasında en önemli husus iletişim kabiliyetinin yüksek olmasıdır. Eğer iletişim kabiliyetin yüksekse pek çok kişi ile etkileşim kurabilirsin. Bu durum da mağazanın daha iyi bir şekilde tanınmasını ve müşteri memnuniyetinin artmasını sağlar. Bu nedenle Sivas satış danışmanı il ilanları bayan ve bay kategorilerinde en çok aranan özellik iletişim gücü olarak öne çıkar. Bunun yanı sıra sorumluluk bilincinin olması, el becerinin bulunması ve aktif olarak çalışmanı engelleyecek herhangi bir engelinin bulunmaması da aranan özellikler arasında yer alır. 

Sivas’ta satış danışmanı olarak iş imkanı var mıdır?

Sivas’ta farklı sektörlerde hizmet veren mağazaların sayısı son derece fazladır. Bu duruma bağlı olarak mağazalarda çalışacak olan satış danışmanlarına da oldukça fazla ihtiyaç duyulur. Her gün onlarca iş ilanının paylaşıldığı kariyer.net’i ziyaret ederek Sivas satış danışmanı iş ilanları bay ve bayan kategorilerinde paylaşılan pek çok iş ilanına erişim sağlayabilirsin. 

Sivas’ta satış danışmanı nasıl olunur?

Sivas’ta satış danışmanı olarak faaliyet gerçekleştirmek için işverenlerin senden talep ettiği bazı özelliklere sahip olmalısın. Güncel Sivas satış danışmanı iş ilanları açıklamalarında yer alan bilgiler doğrultusunda satış danışmanı olarak çalışman için mesleki tecrübenin olması ve en az lise mezunu olman gerekir. Bu şartlara uyum sağlaman durumunda Sivas’ta satış danışmanı olarak çalışabilirsin. 

Sivas’ta satış danışmanı iş ilanları nerede yayınlanır?

Sivas’ta satış danışmanı iş ilanları kariyer.net üzerinden iş arayan kişiler ile paylaşılır. Sivas’ta satış danışmanı olarak faaliyet gerçekleştirmek istiyorsan kariyer.net’e giriş yapman gerekir. Kariyer.net’e giriş yaptıktan sonra ana sayfada yer alan filtreleme kutucuğundan yararlanarak Sivas satış danışmanı iş ilanları ve alım fırsatlarını listeleyebilir, koşullarını sana uygun bulduğun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin. 

Sivas’ta satış danışmanı iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

Sivas’ta satış danışmanı iş ilanlarına başvuru gerçekleştirmek için ilk aşamada kariyet.net’e giriş gerçekleştirmen gerekir. Kariyer.net’e giriş gerçekleştirmenin ardından isim, soyisim, e-posta adresi, telefon numarası gibi bilgilerin ile Kariyer.net profili oluşturmalı ve Kariyer.net’in filtreleme özelliğini kullanarak ilanların filtrelenmesini sağlamalısın. Bunun ardından karşına çıkan ilanları inceleyebilir ve senin için uygun olan iş ilanına başvuru gerçekleştirebilirsin. İlan detaylarında yer alan ‘başvur’ butonuna basman durumunda işverene başvurun iletilir. 

Sıkça Sorulan Sorular

Sivas'ta satış danışmanı pozisyonunda part-time işler nelerdir?

Çeşitli eğitim düzeylerine sahip deneyimli ve deneyimsiz çalışanlara iş imkanı sunan Sivas satış danışmanı part time iş ilanları, farklı sektörlere dahil kuruluşlarda çalışma imkanı sunar. Bilişim teknolojileri kullanımı veya yüz yüze gerçekleştirilen iş imkanları içerisinde sabit veya aktif olarak çalışabileceğin seçenekler yer alır. Çeşitli ürünlerin parakende satışının yapıldığı mağaza, market, iletişim merkezi gibi farklı alanlarda sabit satış danışmanı olarak çalışabilirsin. Saha satış danışmanları arasında yer alabileceğin fırsatlarsa yine iletişim sektörü ile eğitim, danışmanlık gibi alanlarda hizmet sunan sektörler tarafından sunulan ilanlar olarak öne çıkar. Çalışma gün ve saatlerin, bu bağlamda kuruluşlar veya projeler arasında farklılık gösterir.

Sivas'ta satış danışmanlarında aranan kriterler nelerdir?

Ürün ve hizmetlerde kalitenin önemli olduğu Sivas’ta görev alacak satış danışmanlarının her şeyden önce kişisel bakım ve hijyen kurallarına özen göstermesi beklenir. Diksiyon kurallarına hakimiyet, etkili iletişim ve dinleme becerilerinin yanı sıra pratik aktarım ve etkili zaman yönetimi önem kazanır. Ağırlıklı olarak lise ve üzeri eğitim seviyeleri arasından seçilen adayların gerekli iş programları, materyalleri ve eğitimlerde aktarılan pazarlama tekniklerini kullanım noktasında yeterli olmasına dikkat edilir. Yoğun çalışma temposu ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek nitelikte adaylar, aynı zamanda mülakat süreçlerinin öne çıkan adayları olur. Bu koşullara uzun vadeli işe alımlarda erkek adaylar için askerlik belgesi, bazı projelerde ise yabancı dil kriteri eşlik eder.

Sivas'ta satış danışmanı pozisyonunda dönemsel işler var mı?

Standart koşullarda satış danışmanlığı tüm çalışma konseptlerinde zengin iş olanakları sunabilen sayılı meslek dalları arasında gelir. Bu bağlamda yılın belirli dönemlerinde satış veya tanıtım aktivitesi düzenleyen Sivas firma ve kuruluşlarında dönemsel iş fırsatları yakalayabilirsin. Beraberinde yılın belirli dönemlerinde artan yoğunluklar, piyasaya yeni sürülen ürün ve hizmet tanıtımları, işyeri açılışı gibi deneyimler de yine çeşitli formlarda dönemsel çalışma fırsatlarına erişmeni sağlar. Bu noktada Kariyer.net’i ziyaret ederek haberdar olabileceğin seçenekler sabit veya saha çalışması şeklinde verilen ilanlar olabilir.

Sivas'ta satış danışmanlarının çalışa ortamı nasıldır?

Gelişen pazarlama teknolojileriyle birlikte çeşitli versiyonlara erişen pazarlama yöntemleri, Sivas’ta da hayat bulan geniş bir yelpaze sergiler. Bu nedenle tamamı güncel Kariyer.net Sivas satış danışmanı iş ilanları ile erişebileceğin çalışma ortamı ve koşulları arasında farklılıklar doğabilir. Telefon veya bilgisayar kullanımıyla, belirli bir ofis ortamında masa başı çalışabileceğin çağrı merkezi satış temsilciliği pozisyonlarını tercih ederek sabit çalışma imkanlarına erişebilirsin. Bir diğer seçenek olan tezgahtan satış yöntemi; marketlerde reyon veya stant arkasında, mağazalarda tezgah arkası veya sergi salonunda çalışabileceğin seçenekler sunar. Araçla, araçsız veya stant kullanımı ile performans sergileyebileceğin saha satış temsilciliği fırsatları ise erişebileceğin aktif iş fırsatını oluşturur.

notifications İş Alarmı kur