41

Tanker Şoförü İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Tanker Şoförü cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Tanker Şoförü İş İlanları

Tanker şoförlüğü birçok kişiye istihdam olanakları sunar. Bu mesleği icra etmek isteyen kişiler, tanker şoförü iş ilanları sayfalarından firmaların verdiği iş ilanlarına bakabilir. Bu ilanlarda işin tüm gereklilikleri ve detayları verilir. Özellikle bu iş koluna büyükşehirlerde daha sık rastlanabilir. Büyükşehirlerde ticaret geliştiği için ithalat ve ihracat için tanker şoförlerine ihtiyaç duyulur. Bu alanda çalışmak isteyen kişiler, istihdam olanaklarından faydalanabilmek için büyük şehirlerde yer alan firmalara başvuruda bulunabilirler. Tanker kullanılarak ulaşımı sağlanan yakıt ve benzeri ürünlerin, firmanın ya da müşterilerin bildirdiği yerlerlere ulaşımının sağlanmasında tanker şoförleri etkin rol alır. Mesleğin sorumlulukları arasında şoförlerin tanker kullanabilmek için gerekli bilgi ve beceriye de sahip olması gerekir. Aynı zamanda tanker şoförleri müşterilerin talep ettiği ürünü ulaştırırken de sevkiyat sırasında farklı sorumluluklara sahip olur. 

Tanker Şoförü Olmak İçin Hangi Yeteneklere Sahip Olunmalı?

Tanker şoförü iş ilanları için başvuruda bulunmak isteyen kişilerin sahip olması gereken belirli yetenekler ve beceriler bulunur. Öncelikle adayların uzun yolda araç kullanabilen, uyku konusunda problemi olmayan ve disiplinli kişiler arasında bulunması oldukça önemlidir. Tanker şoförlerinin mekanik aksamlara karşı yeteneğinin olması da istenen nitelikler arasında bulunur. Adayların firmaların ya da müşterilerin belirlediği ürünlere uygun olabilecek şekilde araç kullanabiliyor olması da oldukça önemli olur. Bu belgelere sahip olmanın yanı sıra adayların diksiyon alanında da gerekli becerilere sahip olması gerekir. Aynı zamanda tanker şoförlerinin mesleki yeterlilik belgesine de sahip olması gerekir. SRC belgeleri arasında mesleğin verimliliğini sağlayabileceğiniz belgeye sahip olmanız da oldukça önemli hususlar arasında yer alır. SRC 5 belgeli tanker tır şoförü iş ilanları kategorisinde yer alan niteliklere dikkat ederek şoförlük için sahip olmanız gereken nitelikleri daha iyi bir şekilde analiz edebilirsiniz. Tanker şoförü olarak yurt dışı ticaret aralığında çalışmak isteyen kişilerin uluslararası şoför ehliyetine sahip olması gerekir. Tanker şoförlerinin esnek çalışma koşullarına da uyum sağlaması, firmalar tarafından istenen hususlar arasında bulunur.

Tanker Şoförü İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Tanker şoförü olmak isteyen kişiler, iş ilanları aracılığıyla ülkedeki ve hatta yurt dışındaki işlere ulaşabilir. Tanker şoförü iş ilanları sayfaları incelendiğinde işin çalışma süresine ve koşullarına dikkat edilmesi gerekir. Bazı işlerde şehir dışında uzun süre kalmanız istenebilir. Bu sebeple ilanlarda konaklama imkânlarına, maaş miktarına ve sosyal haklara yer verilmesi oldukça önemlidir. Bu detaylar iş başvurusu aşamasında belirleyici olur. Tanker şoförü arayan firmalar sayesinde ilanlara başvuruda bulunurken dikkat etmeniz gereken nitelikleri detaylı bir şekilde görebilirsiniz. İlanlara başvuruda bulunurken adaylar tanker şoförlüğü alanında sahip olunması gereken görevlere ve sorumluluklara da dikkat etmelidir. Bu özelliklerin yanı sıra kişilerin sahip olması gereken belgelere de dikkat etmesi oldukça önemli olur. Tanker şoförlüğü için yayınlanan iş ilanları şehirlere göre farklılık gösterebilir. 

Tanker Şoförü Olmak İçin Hangi Eğitim ve Belgeler Gerekir?

Tanker şoförü iş ilanları sayfalarından başvuru yapan kişilerde eğitim konusunda yüksek seviyede bir mezuniyet şartı aranmayabilir. Ortaokul mezunu olan ve tanker kullanabilmek için sürücü belgesine sahip olan kişiler iş ilanlarına başvuruda bulunabilmek için firmaları inceleyebilirler. Tanker şoförü olabilmek için gerekli belgeleri sağlayabilmek için lise diploması gerekebilir. Bunun yanı sıra kişilerin şoförlük alanında etkin performans gösterebilmesi için psikolojik testlere de sahip olması gerekir. Ayrıca tanker kullanmak için SRC 5 Tehlikeli Mal Taşımacılığı Sürücü Eğitimi alınması gerekli olan eğitimler arasında bulunur. Bu eğitim sonunda alınan belge, iş ilanlarına başvuruda bulunabilmek için gereklidir. Resmi kurumlar ya da özel kurumlar tarafından verilen belgelere sahip olabilmek için gerekli eğitimlerin sağlanması gerekir. Tanker şoförü ilanları ile istihdam olanaklarından oldukça kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz. 

Tanker Şoförü Ne İş Yapar?

Tanker şoförü iş ilanları aracılığı ile bir işe girecekseniz çalışma ortamının ve şartlarının iyi incelenmesi oldukça önemlidir.  Müşteriler arasında belirlenen yerlere ürün ulaşımını sağlayan kişilere tanker şoförü denir. Tankerde taşınılacak ürünün zamanında ve kusursuz bir şekilde teslim edilmesi tanker şoförlerinin önemli görevleri arasında bulunur. Trafik kurallarına uygun bir şekilde sürüş yeteneğine sahip olan kişiler meslek alanında etkin faaliyet gösterebilmek için ilanlara başvuruda bulunabilir. Siz de Antalya tanker şoförü iş ilanları gibi şehir belirtilen başlıklara göz atarak ikamet ettiğiniz bölgede geniş istihdam olanaklarından faydalanabilirsiniz. Kullanılan aracın temiz ve düzenli bir şekilde kullanılması da önemli sorumluluklar arasında yer alır. Aynı zamanda tanker şoförlerinin olası mekanik araç problemlerine karşı da bilgili olması istenen niteliklerdendir. Tankerin dolum ve boşaltımı sırasında çalışanlara yardımcı olmak da şoförlerin yerine getirmesi gereken görevler arasında yer alır. Bunların yanı sıra tanker şoförlerinin etkili konuşma becerisine de sahip olması müşteriler ile iyi bir iletişim kurması açısından oldukça önemli bir yere sahip olur. İş ilanlarında yer alan detaylara dikkat ederek tanker şoförü olabilmek için firmaların yayınladığı ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz. 

Gözlük Kullananlar Tanker Şoförü Olabilir Mi?

Gözlük kullanan kişiler, tanker şoförü olup olmayacaklarını merak edebilir. Ancak bu durumun tanker şoförü olmaya engel olmadığı görülür. Çok aşırı bir görme kaybı yoksa gözlük kullanan kişiler tanker şoförü olabilmek için iş ilanlarına başvuruda bulunabilir. Bunun haricinde gözlük kullanan herkes, sağlık kontrolünden geçirilerek tanker şoförlüğü yapabilir. Tanker şoförlüğü iş ilanları Ankara şehrinde yer alan ilanlar geniş istihdam seçenekleri sunar. 

Tanker Şoförünün Maaşları Ne Kadar?

Tanker şoförünün maaşı, tamamen çalıştığı kuruma bağlıdır. Günlük ücret ile çalışılan kurumlarda alınacak ücret gün sonunda verilir. Aylık olarak çalışan kişiler ise kurumun belirlediği miktardaki maaşı ayın belirli bir gününde toplu şekilde alır. Eğitim, tecrübe ve diğer kriterler alınacak maaşın miktarında etkili olur. 

Tanker Şoförü Olmak İçin SRC 5 Eğitimi Nereden Alınır?

Tanker şoförlüğü mesleğini icra edebilmek için gerekli olan birtakım belgeler bulunur.  SRC 5 eğitiminin alınması bu belgeler arasında oldukça önemlidir. Bu eğitim özel olarak faaliyet veren sürücü kurslarından kolaylıkla alınabilir. Kaydını yaptıran her yetişkin birey, bu eğitimi alarak tanker şoförlüğü için bir adım atabilir. Alınan bu eğitim sonrasında kendinize uygun ilanlara iş başvurusu yapabilirsiniz.

Tanker Şoförü Olmak İçin Yaş Sınırı Bulunur Mu?

Tanker şoförü olmak için en az 23 yaşında olunması gerekir. Normal şartlarda araç kullanmak için 18 yaş şartı olsa da ağır ve tehlikeli olan bu iş için aranan yaş şartı daha yüksek olur. 23 yaşından küçük olan kişilerin bu eğitimleri alamayacağı ve tanker şoförü olamayacağı yasalar ile belirtildiği için dikkat edilmesi gereken hususlar arasında bulunur. Güncel tanker şoförü iş ilanları ile birlikte adaylarda aranan yaş, ehliyet ve nitelikler gibi gerekli hususlara oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Tanker Şoförü iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Tanker Şoförü iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Tanker Şoförü iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Tanker Şoförü iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Tanker Şoförü pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Tanker Şoförü iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Tanker Şoförü iş ilanlarına erişebilirsin.

Tanker Şoförü iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Tanker Şoförü için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur