Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
21

Tavan Vinci Operatörü İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Tavan Vinci Operatörü cancel
Akçelik Demir Çelik
Tavan Vinci Operatörü
Akçelik Demir Çelik
Kocaeli İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Zorlu Enerji
Mobil Vinç Operatörü (Hi-Up)
Zorlu Enerji
İstanbul (Tümü) İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Tavan Vinci Operatörü İş İlanları

Tavan vinci operatörünün görevi sağlığı ve güvenliği prensipleri doğrultusunda çevresel önlemleri almak olarak bilinir. Bu önlemleri alırken aktif bir yapıdadır. Tavan vinci operatörlerinin görevleri arasında en uygun şekilde iş sağlığı ve güvenliğini almak gelir. Çalışılan firmanın çalıştırdığı vincin alanına çevresini uyarıcı levha ve bariyerlerle korumaya alarak içeri girenleri engeler. Aynı zamanda sanayi ve hizmet sektörünün, teknoloji ile buluşması sonrası MEB onaylı tavan vinci operatör belgesini almak kolaylaştığından dolayı farklı çalışma vazifelerine sahiptir. Örneğin, kullanacağın vincin teknik isimlerini doğru ve yanlışsız bir şekilde öğrenmen gerekir. Eğer bu meslek grubuna uygun isen bu sektörde çalışmak üzere tavan vinci operatörü iş ilanlarına başvuru yapabilirsin. 

Tavan Vinci Operatörü Olmak İçin Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

Tavan vinci operatörü arayan şirketlerin aradıkları başlıca özellikler şunlardır:

  • Lise mezunu olmak, 
  • Liman veya lojistik sektöründe deneyim elde etmek,  
  • Üretim bölümünde vardiyalı çalışabilmek, 
  • Ekip çalışmalarına uyumlu olmak,
  • Öğrenmeye yatkın olmak, 
  • B ehliyete sahip olmak,
  • Disiplini ve tavan vinci belgesine sahip olmaktır. 

Bunların yanı sıra en az teknik lise eğitimi şarttır. Çünkü tecrübe ve bilgi bu meslekte ön plandadır. Oldukça geniş bir çalışma alanının olması ilkokul mezunlarından alım olmasından kaynaklıdır. Bundan dolayı pek çok kişinin bu mesleğe adım atmasına iş yükün fazla olmaması sebep olur. Tavan vinci operatörü iş ilanlarında baylar için sadece askeri yükümlülüğü bulunmamak önemli iken bayanlar konusunda herhangi bir önemlilik arz edecek konu yoktur. 

Tavan Vinci Operatörünün Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

Tavan vinci operatörü sorumlu olduğu makinayı ve tavan vincinin doğru ve yanlışsız bir şekilde çalışmasını sağlar. Yapılacak çalışmanın en verimli şekilde olması için ilgili personeller ile sıkı bir iletişimi olmalıdır. Bu iletişim için, çözüm odaklı düşünceye sahip olunması önem taşır. Ayrıca vinci doğru bir şekilde kontrol etmek ve vincin temizliği ile düzenini sağlamak en önemli görevidir. Bu görevler çalışma firmalarına göre farklılık gösterse de ortamı ve koşulunda farklılık göstermez. Bu alanlarda çalışma imkanı yakalayabilmek için sahip olduğun tecrübeye, niteliklerine ve aldığın belgeye bağlı olarak senden beklenen sadece iletişim ve disiplin gelir. Bu ve bunun gibi bilgileri tavan vinci operatörü iş ilanlarından araştırıp bu meslekte yer edinebilirsin. 

Tavan vinci operatörü iş ilanları nelerdir?

Tavan vinci operatörü iş ilanları Kocaeli bu meslekte öne çıkan şehirlerdendir. Aynı zamanda tavan vinci operatörü iş ilanları İzmir şehrinde de oldukça sık yayınlanır. Çünkü sanayi, hizmet ve teknoloji sektörlerinin başını çeken bu iki şehir geniş iş imkanlarına sahip olmasıyla göz doldurur. Bu şehirlerde çalışmak üzere araştırma yaparsan vinç operatörü veya mobil vinç moderatörü gibi iş ilanlarını görebilirsin.  

Tavan vinci operatörü iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Tavan vinci operatörü en az teknik lise mezunu veya MEB üzerinden tavan vinci operatör belgesi almış herkes başvurabilir. Ayrıca bu eğitimlerin yanı sıra B ehliyetin ve en az 2 yıllık deneyimin sonrası çalışabilirsin. Aynı zamanda takım çalışmasına yatkınlık gösterebilen seni bu meslekte ön planda tutar. Gerekli belgelerin var ise tavan vinci iş ilanlarına göz atabilirsin.

Tavan vinci operatörü iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Tavan vinci operatörü iş ilanlarına personel eksikliğine göre ulaşabilirsin. Çünkü çalışma mekanına göre uzmanlık gerektiren alanlar ve deneyim isteyen şirketler vardır. Aynı zamanda B tipi ehliyet, yoğun iş temposu ve vardiyalı işe ayak uydurabilecek kişiler seçilir. Sende bunlara uyuyor isen bu iş ilanlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Tavan vinci operatörü iş ilanlarına nasıl ulaşabilirim?

Tavan vinci operatörlüğü için farklı firmalar tarafından iş ilanları kariyer.net’te yayınlanır. Sen de kariyer.net’te bir profil oluşturarak tavan vinci operatörü araması yapabilir, yayınlanan iş ilanlarını sıralayabilirsin. İlanlar arasında kendi kriterlerine en uygun olanlara başvuru yapabilirsin. 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Tavan Vinci Operatörü iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Tavan Vinci Operatörü iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Tavan Vinci Operatörü iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Tavan Vinci Operatörü iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Tavan Vinci Operatörü pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Tavan Vinci Operatörü iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Tavan Vinci Operatörü iş ilanlarına erişebilirsin.

Tavan Vinci Operatörü iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Tavan Vinci Operatörü için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.