Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
459

Tekirdağ Çorlu İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Tekirdağ cancel
Çorlu cancel
AYFLEKS AMBALAJ LİMİTED ŞİRKETİ

Muhasebe Uzmanı

AYFLEKS AMBALAJ LİMİTED ŞİRKETİ
Tekirdağ
Tam zamanlı
13 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 19 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
Tekirdağ Çorlu İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Hatay İskenderun İş İlanları , Muğla Fethiye İş İlanları , İstanbul(Asya) İş İlanları , Çanakkale İş İlanları , Aydın İş İlanları

Çorlu İş İlanları

İstanbul’dan sonra Türkiye Trakyasındaki en büyük ikinci yerleşim yeri olan Çorlu, Tekirdağ’a bağlı olan en büyük ilçedir. Marmara Denizi’ne kıyısı olan ilçenin yüz ölçümü 531 kilometre kare iken, nüfusu en güncel sayıma göre 245.588’dir. İlçe, Tekirdağ’a 38 kilometre uzaklıktadır. Çorlu; ulaşım bağlantıları, elverişli doğal yapısı, iş olanakları ve sanayisi açısından Tekirdağ için stratejik bir öneme sahiptir.

Tekstil sektörü en fazla iş ilanı sayısına sahip

Sanayi ve ticaret açısından ülkenin en gelişmiş ilçeleri arasında yer alan Çorlu, bir büyükşehir gibi iş imkanı sunmaktadır. Çorlu iş ilanları arasındaki tekstil ilanlarında ise üretim ve satış departmanları için personel aranmaktadır. Süpervizör, tekstil mühendisi, kumaş takip sorumlusu ve bilgi işlem destek elemanları pozisyonundaki iş ilanlarının yanı sıra mağazacılık alanında da iş fırsatları var. Mağazacılık için ise satış temsilcileri, pazarlama elemanları ve yöneticiler aranmaktadır.

Danışmanlık kategorisindeki iş ilanları da dikkat çekiyor

Çorlu iş ilanları arasında danışmanlık ve insan kaynakları danışmanlığı sektörlerinden de çok sayıda iş ilanı vardır. Ofis ve masa başı işlerinden oluşan bu sektörlerde işe alınacak adayların eğitim düzeyi de son derece önemlidir. Ayrıca pek çok firmanın deneyim şartı da bulunmaktadır. Sektörün idari pozisyonlarında kalite müdürü, kalite güvence müdürü ve kalite güvence müdür yardımcısı ilanları vardır. Bunların dışında ise, işe alım uzmanı, çevre ve iş güvenliği sorumlusu, yurt dışı satış sorumlusu, müşteri ilişkileri yöneticisi, altyapı mühendisi ve depo sorumlusu gibi pozisyonlar için de iş ilanları bulunmaktadır.

Holding / şirketler grubu ve ilaç sanayisinde de iş fırsatları var

Çorlu bölgesinde yer alan büyük holding ve şirket grupları da düzenli olarak personel almaktadır. Mühendis ve teknisyen ilanları daha fazladır. Bu alanda işletme mühendisi, elektrik mühendisi, inşaat mühendisi gibi pozisyonların yanında bakım teknisyeni, garanti uzmanı, fason takip sorumlusu, iş güvenliği uzmanı ve kalite müdürü gibi pozisyonlarda da personel arayışı devam etmektedir.

Kariyer.net üzerindeki Çorlu iş ilanları 2018 yılında da ilaç sanayisi sektöründen pek çok ilanı kapsamaktadır. Çorlu iş ilanları ilaç sanayi kategorisinde personel ihtiyacı duyulan pozisyonlar ise şöyledir: Araştırma Geliştirme / AR-GE uzmanı, kalite kontrol uzmanı, elektrik teknisyeni, elektrik bakım mühendisi, üretim operatörü, liyofilizatör operatörü, ambalaj elemanı, depo uzmanı, depo operatörü.

Sıkça Sorulan Sorular

Tekirdağ Çorlu sanayi iş ilanlarının avantajları nelerdir?

Çorlu, sanayi bakımından oldukça gelişmiş bir ilçedir. Bu bağlamda özellikle vasıflı ve vasıfsız işçiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Sen de tecrübelerini ve eğitimini göz önünde bulundurarak Tekirdağ Çorlu'da sanayi sektöründe faaliyet gösteren şirketlerde; teknikerlikten vardiya amirliğine, planlama uzmanlığından servis mühendisliğine, CNC operatörlüğünden üretim uzmanlığına kadar onlarca farklı iş imkânını değerlendirebilirsin. Sanayi sektöründe üretimin çok daha hızlı ve pratik yapılabilmesi için çeşitli makineler ve aletler kullanılır. Bu sayede sektörde iş gücünün çoğunu makineler üstlenir. Bu sektörde çalışan bireyler makinelere komut verip iş akışını gerçekleştirir. İş yükün bu sayede hafifler. Çalışanların çalışma şartları ve saatleri iş kanunu ile düzenlenir. Böylece iş sağlığı ve güvenliği yasasına göre belirlenen tüm haklara sahip olma avantajın bulunur.

Tekirdağ Çorlu part-time iş ilanları nelerdir?

Tekirdağ Çorlu, öğrenci yoğunluğu oldukça fazla olan bir ilçedir. Özellikle üniversite öğrencileri burada okurken bir yandan da part time çalışmak isteyebilir. Bu nedenle Tekirdağ Çorlu'daki işverenler tarafından çeşitli part-time iş imkanları sunulur. Gıdadan hazır giyime, üretimden hizmete kadar sayısız sektörde çalışma imkanı mevcuttur. Satış danışmanlığı ya da garsonluk gibi farklı pozisyonların part-time çalışma fırsatlarını değerlendirerek hem eğitimine devam edebilir hem de gelir sahibi olabilirsin.

Tekirdağ Çorlu'da full time çalışma imkânı var mıdır?

Tekirdağ Çorlu’da farklı çalışma şartlarına sahip birçok iş bulunur. Nasıl çalışmak istediğine bağlı olarak part time ya da full time iş imkanlarına yönelebilirsin. Hem sanayi bölgesinde hem de hizmet alanında farklı full time iş imkanları ile karşılaşmak mümkündür. Tamamen senin tercihlerine bağlı olarak farklı alanlarda bulunan full time iş olanaklarını inceleyebilirsin. Full time iş imkanlarının çalışma saatleri farklılık gösterebilir. Bu noktada da kendi beklentilerin ile iş ilanına başvuru yaptığın yerin şartlarının paralel olmasına özen göstermen önemlidir.

Tekirdağ Çorlu iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Tekirdağ Çorlu’da bulunan iş ilanlarını incelemek için Kariyer.net'i ziyaret edebilirsin. Burada istediğin şekilde filtreleme özelliklerini kullanabilir ve kendin için en uygun iş ilanlarına rahatlıkla ulaşabilirsin. İhtiyaçların, istediğin çalışma koşulları, maaş beklentin gibi konularda da kendin için en uygun iş ilanını bularak bu ilanlara başvurma şansını yakalayabilirsin.