69

Tekirdağ Elektrik Teknisyeni İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Elektrik Teknisyeni cancel
Tekirdağ cancel
Humanis
Elektrik Teknisyeni
Humanis
Tekirdağ İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
NOBEL İLAÇ SAN.VE TİC.A.Ş.
Elektrik Teknisyeni
NOBEL İLAÇ SAN.VE TİC.A.Ş.
Tekirdağ İş Yerinde
Tam zamanlı
9 gün
Astaş Alüminyum Fabrika
Elektrik Bakım Teknisyeni
Astaş Alüminyum Fabrika
Kırklareli +1 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
E.G.O. Elektrikli Aletler Sanayi A.Ş.
Elektrik Bakım Elemanı
E.G.O. Elektrikli Aletler Sanayi A.Ş.
Tekirdağ İş Yerinde
Tam zamanlı
6 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Tekirdağ Elektrik Teknisyeni İş İlanları

İstanbul’a iki saatlik mesafede, özel bir konumda yer alan Tekirdağ, sahip olduğu finansal olanaklarla Türkiye’nin öne çıkan kentleri arasında gelir. Marmara Denizi ve Karadeniz arasında uzanan kent, bu bağlamda üretim, sanayi, enerji, ticaret, denizcilik ve lojistik iş dallarında yüksek ivme sergiler. Buna bağlı olarak gelişen bilişim ve teknoloji iş dallarıysa elektrik teknisyeni adaylarını avantajlı kılan diğer alanları oluşturur. Aynı zamanda içinde yer aldığı bölgenin öne çıkan turizm, gezi ve alışveriş lokasyonları arasında yer alan kentte hayat bulan sosyal iş dallarının da bir hayli dinamik bir kimlik sergilediği gözlemlenir. Böylelikle kariyer.net’le Tekirdağ elektrik teknisyeni iş ilanları bay, bayan veya genel konseptli olarak sunulan iş fırsatları arasından zengin çalışma olanaklarına erişebilirsin.

Tekirdağ Elektrik Teknisyeni İş İlanlarına Başvurmak İçin Hangi Eğitim ve Belgelere Sahip Olmak Gerekir?

Elektrik teknisyeni olabilmek için bazı şartları sağlamak gerekir:

  • Asıl koşul olan meslek lisesi veya teknik lise mezuniyeti, Tekirdağ kuruluşlarınca sunulan temel işe alım şartını oluşturur. 
  • İlgili liselerin elektrik veya elektrik elektronik bölümlerinden mezuniyet belgesine eşlik eden bir diğer belge koşulunu, zorunlu staj eğitimini tamamladığına dair belge koşulu oluşturur. 
  • Bu kapsamda kent kuruluşları deneyimli ve deneyimsiz adayların tamamından mesleğin teknik mevzu ve becerileri konusunda eğitimli ve yetenekli olma koşulu aradığı gözlemlenir. 
  • kariyer.net Tekirdağ elektrik teknisyeni iş ilanlarının aktif iş tanımına sahip fırsatlarında ayrıca motorlu araç sürüş belgesi şartıyla karşılaşabilirsin. 
  • Tekirdağ elektrik teknisyeni iş ilanlarında erkek adaylardan istenen askerlik belgesi ise karşılaşabileceğin son belge koşulunu oluşturur.

Tekirdağ’da Elektrik Teknisyeni Olmak İçin Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

Riskli uğraşlar arasında gelen elektrik sistemleri, alanı içerisinde çalışan tüm uzmanların özenli, titiz, dikkatli ve detaycı kişilikler olmasını şart koşar. Elektrik sistemlerini ilgilendiren iş dallarının aktif kadroları olan teknisyenler için önemli olan bir diğer özellik koşulunu ise sorumluluk duygusu ve disiplin oluşturur. Etkili iletişim becerisi, kariyer.net güncel Tekirdağ elektrik teknisyeni iş ilanları ile sunulan en yaygın bireysel özellik şartları arasında gelir. İş koşullarında hedeflenen verim adına önem kazanan diğer özellik kriterlerini ise takım çalışmasına yatkınlık ve analitik düşünce tarzı oluşturur. Matematiksel zekaya eşlik etmesi gereken planlama ve zaman yönetimi becerileri, meslek üyelerinin kalıcı başarısı ve kariyer hedefleri üzerinde büyük oranda rol oynar.

Tekirdağ’da elektrik teknisyenleri ne iş yapar?

Elektrik teknisyeni olarak; ekiplerin içerisinde çırak veya vasıfsız elektrik elemanlarının bulunmadığı kent kuruluşlarında işlemler için gerekli malzemelerin hazırlık ve tedariki, çalışma alanları ve sistemlerin kontrol ve düzeni, ayrıca üstlerinden gelen talimatlar doğrultusunda rutin teknik işlerden sorumlu olabilirsin. Bay ve Tekirdağ elektrik teknisyeni iş ilanları bayan kategorilerinin tamamı için geçerli olan bu koşullar, ekip içerisinde tekniker bulunmadığı takdirde bir üst kademe işler olarak kendini gösterir. Bu durumda elektrik sistemlerinin kurulumu, bakımı ve kontrolü ile olası arızaların tespiti ve sorunların giderilmesi işlemlerinden sorumlu olabilirsin.

Tekirdağ’da elektrik teknisyenlerinin çalışma ortamı ve koşulları nasıldır?

Her bir Tekirdağ elektrik teknisyeni iş ilanları yeni kategorisinde sabit bir ortamda, sahada veya arazi koşullarında çalışabileceğin fırsatlar yer alır. Sabit çalışma koşullarına üretim birimleri veya görece daha sosyal alanlarda erişebileceğin gibi, sahada aktif çalışma koşullarında da farklı mesafelerde seyahat gerektiren iş fırsatlarına rastlayabilirsin. Tek veya çift vardiya sistemi içerisinde sahip olabileceğin mesai saatleri ve maaş kazançların da yine yapacağın tercihler arasında farklılık gösterir.

Tekirdağ’da elektrik teknisyeni iş olanakları nelerdir?

Elektrik sistemleri üzerine faaliyet gösteren veya elektrik sistemlerini ilgilendiren yüklü uğraşlara sahip olan tüm kuruluşlar, Tekirdağ’da iş fırsatına erişebileceğin alanları oluşturur. Denizcilik, elektrik, ilaç, gıda, sanayi, ticaret gibi farklı sektör ve iş dallarında sahip olabileceğin iş fırsatları tam veya yarı zamanlı, ayrıca sürekli ve dönemsel çalışma olanaklarından oluşur. Deneyimli ve deneyimsiz adaylar için çeşitli fırsatlar sunan kent kuruluşları arasında holding, şirket, işletme, esnaf, üretim tesisi gibi farklı kimlik ve ölçekte adreslere erişebilirsin.

Tekirdağ elektrik teknisyeni iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

kariyer.net'teki Tekirdağ elektrik teknisyeni iş ilanlarını ziyaret ederek kentin sana sunabileceği iş fırsatlarına kapsamlı biçimde ulaşabilirsin. İlan listesi içerisinde kriterlerin, özelliklerin ve beklentilerine uygun ilanlara pratik şekilde erişmekse ilan sayfasında yer alan filtreleme menülerini kullanarak mümkün olur. Çalışma şekli, sektör gibi filtre menüleriyle sana uygun ilanların yer aldığı spesifik bir liste oluşturabilirsin. Kariyer.net’le sana uygun Tekirdağ elektrik teknisyeni iş ilanlarından haberdar olabilmenin bir diğer yolunuysa Kariyer.net iş alarmı özelliği oluşturur. Kurduğun takdirde sana uygun iş fırsatları hakkında bildirimler almanı sağlar.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Tekirdağ'da elektrik teknisyeninin çalışma koşulları nasıldır?

Tekirdağ’da yaşıyorsan elektrik teknisyeni olarak birçok farklı firmada çalışma imkanı bulabilirsin. Tekirdağ elektrik teknisyeni iş ilanlarını incelerken çalışma koşulları ve ortamları hakkında fikir sahibi olabilirsin. Elektrik teknisyenleri bina, ticari kuruluş ve fabrikalarda yer alan elektrik tesisatının kurulumunu gerçekleştirir. Bununla beraber elektrikli ekipmanların kurulumunu yapan ve çeşitli problemleri çözen elektrik teknisyenleri birçok aletin çalışmasını sağlar. Tam zamanlı olarak çalışan elektrik teknisyenleri çalıştıkları firmaların mesai saatlerine göre çalışır. Sana uygun olan Tekirdağ elektrik teknisyeni iş ilanlarına başvurup bu alanda ilerleyebilirsin.

Tekirdağ'da elektrik teknisyeni pozisyonu için adaylarda aranan kriterler nelerdir?

Elektrik teknisyenleri birçok farklı bölgede çalışabilir. Tekirdağ’da elektrik teknisyeni pozisyonunda iş arıyorsan birçok farklı iş olanağıyla karşılaşabilirsin. Tekirdağ’da yer alan firmalar elektrik teknisyeni alımı yaparken çeşitli kriterler belirler. Aranan kriterleri inceleyerek sana uygun olan elektrik teknisyeni iş ilanlarına başvuru yapabilirsin. Firmalar teknik becerilere sahi olan ve organizasyon yeteneğine sahip kişileri elektrik teknisyeni olarak tercih edebilir. Bu alana uygun olduğunu düşünüyorsan firmalar sana kısa süre içerisinde geri dönüş yapar ve kariyerinde ilerleme kaydedebilirsin.

Tekirdağ'da elektrik teknisyeni pozisyonunda çalışmak için hangi mesleki bilgilere sahip olunmalıdır?

Tekirdağ’da elektrik teknisyeni olarak çalışmayı planlayan kişilerin mesleki bilgilere sahip olması gerekir. Tekirdağ’da elektrik teknisyeni iş ilanı yayınlayan firmalar bu alanda çalışacak kişilerin ilgili bölümlerden mezun olmasını ister. Elektrik teknisyeni olmak isteyen kişilerin teknik lise ya da meslek yüksekokullarının Elektrik Elektronik bölümlerini başarıyla tamamlaması gerekir. Bu sayede teknik plan ve şemaları okuyabilen ve yorumlayan elektrik teknisyeni olarak çalışma imkanı bulmak mümkündür. Aynı zamanda elektrikli ekipmanları kurup işletmeye hazır hale getiren elektrik teknisyenlerine birçok alanda ihtiyaç duyulur.

Tekirdağ'da elektrik teknisyeni pozisyonu için iş verenler tarafından aranan kriterler nelerdir?

Tekirdağ’da yaşıyorsan ve elektrik teknisyeni olarak çalışmak istersen farklı firmaların iş ilanlarına ulaşabilirsin. Tekirdağ’da yer alan elektrik teknisyeni arayan firmalar yayınladıkları iş ilanlarında çeşitli kriterlerden bahseder. Firmaların aradığı kriterleri inceleyerek uygun olup olmadığını değerlendirebilirsin. Tekirdağ’da elektrik teknisyeni olmak için Elektrik Elektronik bölümü mezunu olman beklenir. Ayrıca etkili iletişim yeteneğine sahip olman ve takım çalışmasına yatkın olman firmaların aradığı özelliklerdendir. Bunlarla beraber elektrik teknisyeni pozisyonunda belirli düzeyde bir deneyime sahip olan firmalar tarafından istenebilir.

notifications İş Alarmı kur