444

Tekirdağ Satış Danışmanı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Satış Danışmanı cancel
Tekirdağ cancel

İlanları konuma göre filtrele!

Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 9 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Tekirdağ Satış Danışmanı İş İlanları

Marmara Bölgesi’nde bulunan Tekirdağ konum avantajı sayesinde birçok insanın talep ettiği bir yaşam bölgesi olmuştur. Köklü tarihi ve sahip olduğu kültürel mirası korumayı başarmış ve ilgi odağı haline gelmiştir. Tarım ve sanayide kendini oldukça geliştirmiş olup turizm anlamında da kendini geliştirmeye devam etmektedir. Burada bulunan şirketlerde, mağazalarda satış danışmanı olarak çalışmaya başlayabilirsin. Tekirdağ satış danışmanı iş ilanları inceleyerek şirketlerin senden beklentilerini öğrenebilir ve bu doğrultuda başvurularını sürdürebilirsin. Bu şirketlerin ihtiyaç duyduğu birime yönelik aranılan nitelikler hakkında fikir sahibi olabilirsin. Müşterilerin ürün seçim taleplerine yardımcı olurken, satış faaliyetlerinin mağazanın belirlediği hedefler doğrultusunda gerçekleşmesi için çalışmalarını sürdüren satış danışmanı için pek çok iş ilanı mevcuttur.

Tekirdağ'da Satış Danışmanı İş Olanakları

Tekirdağ’da bulunan tekstil fabrikaları veya mobilya fabrikalarında çalışmak üzere güncel Tekirdağ satış danışmanı iş ilanlarına başvuru yaparak çalışmaya başlayabilirsin. Çalıştığı kuruma bağlı olarak satış ile ilgilenen, sorumlu olduğu işleri düzenli bir şekilde bitiren satış danışmanı birçok farklı kurumda çalışma olanağı bulabilir. Burada bulunan inşaat firmalarında, organizasyon şirketlerinde veya mağazalarda çalışmak üzere iş ilanlarını araştırabilirsin. Bu şirketler senden iş tecrübesi, mesleki yeterlilik gibi birtakım niteliklere sahip olmanı bekler. 

Tekirdağ Satış Danışmanı İş İlanlarına Başvuru Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tekirdağ şehrinde bulunan mağazaların bünyesinde satış danışmanı olarak yer edinmek istiyorsan yayınlanmış olan ilanlara başvuru yaparken dikkat etmen gereken konular bulunur.

  • Satış danışmanı olarak çalışmayı düşünüyorsan en az lise mezunu olman beklenirken bu sektörde belirli bir seviyede tecrübeye sahip olman da istenir. Yayınlanan ilanların ilgili kısımlarından iş ilanını yayınlayan şirketin senden beklentilerini öğrenebilir ve değerlendirme yapabilirsin.
  • Tekirdağ satış danışmanı arayanları inceleyerek Tekirdağ’da çalışmak için ulaşım imkânının uygun olup olmamasını değerlendirebilir ve bu sektörde çalışmak için uygun özelliklerinin olup olmadığını araştırabilirsin. 
  • Farklı çalışma şekilleri kapsamında yayınlanan iş ilanlarından senin için uygun olan seçenekleri değerlendirebilirsin.
  • Başvurmayı düşündüğün iş ilanını yayınlayan şirketin sana sağlayacağı haklar ve sosyal koşullar ile ilgili araştırmalar yapabilir ve başvurunu tamamlayabilirsin.

Tekirdağ'da satış danışmanının çalışma ortamı ve koşulları nasıldır?

Tekirdağ’da bulunan mağazalarda çalışan satış danışmanının, mağazaların belirlemiş olduğu saatlere uygunluk göstermesi beklenir. Mağaza çalışma saatleri genel anlamda esnek çalışma saatlerine göre oluşturulur. Takım arkadaşları ile birlikte mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirmek için çalışmalarını sürdüren satış danışmanı, müşterilerin talep ve ihtiyaçlarına çözümler üretir. Tekirdağ satış danışmanı iş ilanları yeni yayınlanan kategoriler için araştırma yaparak fikir edinebilirsin. Çalışma saatleri boyunca sürekli olarak insanlarla iletişim halinde bulunan satış danışmanının çalışma ortamı mağaza ortamı veya alışveriş merkezi standartlarına uygunluk gösterir.

Satış danışmanı ne iş yapar?

Tekirdağ’da veya farklı şehirlerde çalışan satış danışmanı çalıştığı yere bağlı olarak oradan sorumludur ve belirli görevleri bulunur. Müşterilere ürün hakkında bilgi sunarken ihtiyaçlarına ve isteklerine çözüm üretir. Müşteriye uygun olan ürünü sağlayarak müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışmalarını sürdürür. Tekirdağ satış danışmanı iş ilanları bugün yayınlananları araştırarak bu görev tanımlarının senin için uygun olduğu ilanlara başvurunu tamamlayabilirsin. 

Satış danışmanı nasıl olunur?

Tekirdağ’da bulunan mağazalarda satış danışmanı olarak çalışmak için birtakım niteliklere sahip olman beklenir. Öncelikle en az lise öğrenimini tamamlamış olman veya mağazacılık sektöründe belirli bir süre deneyim sahibi olman beklenir. Aynı zamanda üniversitelerin ön lisans bölümlerinden mezun olarak da mağazaların satış danışmanı departmanlarında çalışma imkânı bulabilirsin. 

Tekirdağ’da satış danışmanı olarak part time çalışma olanağı bulunur mu?

Tekirdağ’da bulunan mağazalarda part time satış danışmanı olarak çalışabileceğin birçok iş ilanı mevcuttur. Tekirdağ’da bulunan alışveriş merkezlerinde veya mağazalarda haftanın belirli gün ve saatlerinde satış danışmanlığı ve kasiyerlik yapabilirsin. Bağlı olduğun mağazanın belirlemiş olduğu saatler ve günler doğrultusunda çalışmaya başlayabilirsin. 

Sıkça Sorulan Sorular

Tekirdağ'da satış danışmanları için part-time işler nelerdir?

Tekirdağ’da satış danışmanı olarak çalışmak istersen tam zamanlı ya da yarı zamanlı olarak çalışabilirsin. Birçok farklı mağazada part-time çalışma şeklinde çalışmak isteyen kişiler için iş imkanları bulunur. Özellikle alışveriş merkezlerinde ve giyim firmalarının yaygın olarak bulunduğu bölgelerde sık sık satış danışmanlarına ihtiyaç duyulur. Part-time satış danışmanı iş ilanlarının yayınlandığı bölgeleri inceleyerek sana uygun olanlara başvuru yapabilirsin. Yarı zamanlı çalışarak eğitimine devam ederken ek gelir elde etmen de mümkün hale gelir.

Tekirdağ'da satış danışmanlarının çalışma koşulları nasıldır?

Tekirdağ’da satış danışmanı olarak çalışmayı planlayan kişiler çalışma koşullarını merak edebilir. Tekirdağ’da yayınlanan satış danışmanı iş ilanlarını inceleyerek çalışma şartları hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Tekirdağ’da satış danışmanları birçok tekstil firmasında çalışma olanağı bulabilir. Tekirdağ’da satış ve pazarlama sektöründe sık sık satış danışmanlarına ihtiyaç duyulur. Bu alanda çalışan elemanlar tam zamanlı ya da yarı zamanlı olarak çalışma imkanı bulabilir. Satış danışmanlarının mesai saatleri, izin günleri ve maaş miktarları firmadan firmaya değişkenlik gösterebilir.

Tekirdağ'da satış danışmanı pozisyonunda lise öğrencileri için iş imkanı var mı?

Tekirdağ’da satış danışmanı pozisyonunda çalışmak isteyen kişiler birçok farklı firmada çalışma olanağı bulabilir. Tekirdağ’da yer alan satış danışmanı pozisyonunda lise öğrencileri için iş imkanı bulunup bulunmadığını merak edebilirsin. Yarı zamanlı olarak çoğu firma çalışma imkanı sunar. Yayınlanan iş ilanlarında aranan eğitim düzeyi belirtilir ve ilkokul ya da lise mezunu eleman alımı yapan firmalara başvuru yapabilirsin. Aynı zamanda eğitimine devam ederken yarı zamanlı olarak boş olduğun günlerde çalışıp ek gelir elde edebilirsin.

Tekirdağ'da nasıl satış danışmanı olunur?

Satış danışmanı pozisyonunda Tekirdağ’da çalışma imkanı bulman mümkündür. Satış danışmanı olarak çalışmak istersen bu alanda gereken özellikleri inceleyebilirsin. Firmalar satış danışmanı olarak çalışabilecek eleman alımı yaparken bazı kriterler belirler. Bu alanda belirlenen kriterler arasında deneyim süresi yer alır. Mağazacılık ya da satış ve pazarlama alanında deneyime sahip olan kişiler Tekirdağ’da satış danışmanı olarak çalışabilir. Bununla birlikte üniversite öğrencileri ya da mezunları satış danışmanı olarak çalışabilir. Firmaların aradığı özellikler arasında mağazacılık alanında kariyer yapma isteği de yer alır.

notifications İş Alarmı kur