382

Teknik Ofis Mühendisi İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Teknik Ofis Mühendisi cancel
Gönüç İnşaat
Merkez Ofis İçin Teknik Ofis Mühendisi
Gönüç İnşaat
Diyarbakır İş Yerinde
Tam zamanlı
Son gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Torkam İnş. ve Yat. A.Ş
Teknik Ofis Mühendisi
Torkam İnş. ve Yat. A.Ş
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Astaş Gayrimenkul Yatırım Ve Turizm a.ş
Teknik Ofis Mühendisi
Astaş Gayrimenkul Yatırım Ve Turizm a.ş
Muğla İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün

İlanları konuma göre filtrele!

K

Teknik Ofis Mühendisi
KENTLER İNŞAAT PROJE YÖNETİM ANONİM ŞİRKETİ
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Pafta İnşaat Mimarlık
Teknik Ofis Mühendisi
Pafta İnşaat Mimarlık
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
9 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 8 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Teknik Ofis Mühendisi İş İlanları

Aktif iş deneyimlerinin teknik işlerden oluştuğu iş dallarının yönetim şeması, teknik işlemlerin yürütüldüğü ilave bir teknik ofisin varlığını şart koşar. Bu bağlamda hem idari birimler hem üretim birimleriyle koordineli olarak çalışacak teknik ofis mühendisi adaylarına ihtiyaç doğar. Farklı sektörler için sunulan güncel teknik ofis mühendisi iş ilanları, bu bağlamda farklı alanlarda mühendislik diploması sahibi adaylar için ideal iş fırsatları sunar. Öte yandan kendi alanında teknik ofis mühendisi olarak çalışabilmeni sağlayan iş fırsatlarına kapsamlı şekilde erişebilmen gerekir. Bunun en kapsamlı yolunu sunan kariyer.net’te kendin için ideal pek çok fırsata ulaşabilirsin. Teknik ofis mühendisi iş ilanları Bursa gibi farklı kentler için sunulan iş olanaklarını yapacağın başvurularla değerlendirebilir, kariyer hayatını beklentilerine uygun biçimde şekillendirebilirsin.

Teknik Ofis Mühendisi Ne İş Yapar?

Teknik ofis mühendisi, kuruluşlar teknik faaliyetleri içerisinde yer alan tüm projelendirme, hazırlık ve proje tamamlama aşamalarından sorumludur. 

  • Proje ve iş planlarının hazırlanması, güncellenmesi, takibi ve kontrolü, teknik ofis mühendisi arayan firmalar tarafından istenen temel iş tanımları arasında gelir. 
  • Malzeme takip ve kontrolü ile bütçe ve gider hesaplamaları, proje süreçlerinin kalite ve maliyet eksenli iş tanımlarını oluşturur. 
  • Hak edişlerin takibi, sözleşme hazırlıkları, işveren teknik yazışmaları, dosyalamalar ve raporlamalar  teknik ofis mühendisi ilanları ile belirtilen dökümantasyon iş tanımlarının bazılarını oluşturur. 
  • Proje ilerleyişinin takibi ve verim analizleri de yine teknik ofis mühendisi iş tanımları arasında gelir. 
  • Bu vazifelere bazı bay ve teknik ofis mühendisi iş ilanları bayan ilanlarında teknik detayların görüşüldüğü tedarikçi ve müşteri diyaloglarını üstlenme görevi eşlik eder.

Teknik Ofis Mühendisi Olmak İçin Hangi Eğitim Ve Belgelere Sahip Olmak Gerekir?

Farklı sektörler için sunulan teknik ofis mühendisi istihdam olanaklarının temel belge koşulunu, 4 yıllık mühendislik diploması oluşturur. Bu bağlamda sahip olduğun mühendislik diploması, kendi alanında teknik ofis mühendisi olmanı sağlar. Örneğin inşaat sektöründe teknik ofis mühendisliği ilanlarında inşaat mühendisliği, enerji sektörü için verilen ilanlarda mekatronik mühendisliği diploma koşuluna rastlayabilirsin. İstanbul teknik ofis mühendisi iş ilanları ve diğer kent ilanları içerisinde ayrıca yabancı dil ve sürücü belgesi koşullarının sunulduğu fırsatlarla karşılaşabilirsin. Autocad, MS Office gibi teknik programların kullanım bilgisi ise kuruluşlar arasında değişen tanımlar eşliğinde karşılaşacağın yetkinlik koşulunu oluşturur. Tüm bu koşullara teknik ofis mühendisi iş ilanları bay kategorisi için askerlik belgesi koşulu eşlik eder.

Teknik ofis mühendisi iş olanakları nelerdir?

Farklı iş dallarınca sunulan teknik ofis mühendisi istihdam olanakları, kariyer.net’te iki farklı biçimde aday karşısına çıkar. Her bir teknik ofis mühendisi iş ilanları yeni yelpazesinde yer alan sürekli ve dönemsel iş fırsatları arasından dilediğini seçebilirsin. Deneyimli veya deneyimsiz olarak başvurabileceğin fırsatlar arasında ayrıca farklı mesai saatleri ve iş ortamları sunan seçenekler yer alır. Ofis, saha, şantiye, arazi veya seyahat koşullarında çalışabileceğin alternatiflerle karşılaşabilirsin.

Teknik ofis mühendisi hangi sektörlerde iş bulabilirim?

Faaliyet alanı mekanik iş deneyimleri üzerine kurulu olan tüm sektörlerde teknik ofis mühendisliği pozisyonuna erişebilirsin. Bu bağlamda kariyer.net teknik ofis mühendisi iş ilanları Ankara ve diğer kent ilanları arasında en yaygın seçeneği inşaat sektörü oluşturur. Enerji, maden, bilişim, teknoloji ve güvenlik sektörleri ise yaygın şekilde iş fırsatı yayınlayan diğer sektörler olarak öne çıkar. Öte yandan kariyer.net ilan listelerinde farklı sektörler tarafından sunulan fırsatlarla da karşılaşabilirsin.

Teknik ofis mühendisi iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Kariyer.net, koşullarıyla sana uygun teknik ofis mühendisliği fırsatlarına ulaşabilmenin en avantajlı yolunu sunar. Zengin içerikli ilan listesinin tamamını inceleyebileceğin gibi, sayfa içerisinde yer alan filtreleme motorlarını kullanarak kriterlerine uygun özel bir liste de oluşturabilirsin. Yahut kariyer.net’te kendin için bir iş alarmı kurabilir, sana uygun teknik ofis mühendisi iş ilanları hakkında bildirimler alabilirsin. Tüm ilanlar için oluşturulan ilan özel kutusu içerisinde yer alan detaylı bilgiler ve işverene soru sorma olanağı ise ilgini çeken ilanların senin için uygunluğuna kolaylıkla karar verebilmeni sağlar.

Teknik ofis mühendisi iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

Kariyer.net’le ilgini çeken ilanlara saniyeler içerisinde başvurabilirsin. Bunun için öncelikle ilgili ilan üzerine bir kez tıklaman ve ilan özel sayfasını açman gerekir. Sayfa içerisinde yer alan ‘başvur’ butonuna tıklamaksa ikinci ve son adımı oluşturur. Öte yandan teknik ofis mühendisi arayanlar tarafından verilen başvuru cevaplarını vakitlice görüntülemen gerekir. Bunun için profil sayfanda yer alan ‘başvurularım’ sekmesini ziyaret edebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Teknik ofis mühendisi iş tanımı nedir?

Teknik ofis mühendisi pozisyonu birçok firmanın sık sık aradığı pozisyonlar arasında yer alır. Teknik ofis mühendislerinin ilgili bölümlerden mezun olduktan sonra çeşitli firmalarda çalışması mümkündür. Teknik ofis mühendisleri; bütçe, hesap, metraj yapımı ve takibi yaparken raporlar hazırlamakla ve sunmakla da sorumlu olur. Aynı zamanda maliyet analizi ve teklif dosyaları yapan teknik ofis mühendisleri birçok farklı sorumluluğa sahiptir. Bu alanda gereken eğitime ve deneyime sahipsen pek çok farklı iş ilanına başvuru yapabilirsin.

Teknik ofis mühendisi iş ilanlarında çalışma alanları nerelerdir?

Teknik ofis mühendisi olarak çalışmak istiyorsan bu alanda yayınlanan güncel iş ilanlarını takip edebilirsin. Teknik ofis mühendisleri birçok farklı çalışma alanına sahiptir. Birbirinden farklı branşlardan mezun olan mühendisler bölümleriyle ilgili firmalarda teknik ofis mühendisliği yapabilir. Teknik ofis mühendislerinin çalışma alanları arasında sanayi bölgesindebulunan firmalar yer alır. Ayrıca mühendislik firmalarında teknik ofis mühendisi olarak çalışıp kariyerinde ilerlemen de mümkündür. Firmaların yayınladığı teknik ofis mühendisi iş ilanlarından sana uygun olan alandaki iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

Teknik ofis mühendisi iş ilanlarında hangi koşullar aranır?

Teknik ofis mühendisi pozisyonunda çalışmak istiyorsan birbirinden farklı sektörlerde yayınlanan iş ilanlarına göz atabilirsin. Teknik ofis mühendisi iş ilanlarına göz atarken firmaların bu alanda aradığı koşulları inceleyebilirsin. Farklı branşlarda eğitim alan kişiler, teknik ofis mühendisi iş ilanlarına başvuru yaparken bu koşullara uygun olup olmadıklarını gözden geçirebilir. Teknik ofis mühendisi iş ilanlarında ilgili bölümden mezun olma koşulu yer alır. Aynı zamanda teknik ofis mühendisi arayan firmalar adayların stajlarını tamamladıktan sonra bu alanda belirli bir süre iş tecrübesine sahip olmasını isteyebilir.

Teknik ofis mühendisi iş ilanlarında çalışma koşulları nasıldır?

Teknik ofis mühendisi pozisyonunda çalışmak istersen adaylar, başvuru yaptıkları firmanın faaliyet gösterdiği sektöre bağlı olarak farklı çalışma koşullarına sahip olabilir. Teknik ofis mühendisleri birçok farklı bölgede yer alan fabrikalarda ya da ofislerde çalışma olanağı bulabilir. Çalışma koşulları firmadan firmaya değişkenlik gösteren teknik ofis mühendisleri, tam zamanlı çalışma saatlerine sahiptir. Bununla beraber mesai saatleri ve maaş miktarları farklı kriterlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Teknik ofis mühendisi iş ilanlarını incelerken eğitim düzeyine ve deneyim sürene bağlı olarak sana uygun olan iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur