Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
61

Üniversal Torna Ustası İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Üniversal Torna Ustası cancel
Erba Mühendislik Mak. San.Tic.Ltd.Şti.
Üniversal Torna Ustası
Erba Mühendislik Mak. San.Tic.Ltd.Şti.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
12 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Hisarlar Makina
Manuel Torna Operatörü
Hisarlar Makina
Eskişehir İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Üniversal Torna Ustası İş İlanları

Genellikle en az teknik lise mezununa iş verilen üniversal torna ustası mesleğinde 4 yıllık mühendislikten mezunlar da görev alabilir. Tecrübenin ön planda olması, teknik bilgiye hâkimiyetten kaynaklanır. Sıklıkla vazifeleri çizimleri okuyabilmek ve firmaların elinin altındaki makinelerin dilinden anlamaktır. Bu dilleri anlarken önlem ve gerekli donanıma sahip olman şarttır. Çünkü ağır sanayi işi olduğu için görevlerini düzgün ve özenli bir şekilde yerine getirmelisin. Çalışılan firmanın elindeki makineler, sıklıkla tezgâh ve operatör malzemeleridir. Bu malzemeleri korumak ve temizliğini yapmak, imalat yeteneğine bağlıdır. Sen de bu eğitim ve yeteneklere sahipsen bu meslekte çalışmak üzere üniversal torna ustası iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

Üniversal Torna Ustası Olmak İçin Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Üniversal Torna Ustası iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Üniversal Torna Ustası iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Üniversal Torna Ustası iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Üniversal Torna Ustası iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Üniversal Torna Ustası pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Üniversal Torna Ustası iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Üniversal Torna Ustası iş ilanlarına erişebilirsin.

Üniversal Torna Ustası iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Üniversal Torna Ustası için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.