Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
390

Üretim İşçisi İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Üretim İşçisi cancel
Akçansa Çimento Sanayi ve Ticaret. A.Ş.

Üretim İşçisi

Akçansa Çimento Sanayi ve Ticaret. A.Ş.
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
19 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
ARSLAN DIŞ TİCARET SANAYİ A.Ş.

Üretim İşçisi

ARSLAN DIŞ TİCARET SANAYİ A.Ş.
İzmir
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 16 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Üretim işçisi iş ilanlarında hangi sektörleri kapsar?

Üretim işçileri, uzmanı oldukları alanda üretim aşamasına katkıda bulunur. Üretim işçisi pozisyonunun yer aldığı çeşitli sektörler mevcuttur. Birçok farklı sektörde üretim işçisi iş ilanları yayınlanır. Sanayi alanı en yaygın iş gücüne ihtiyaç duyulan alanlardan biridir. Aynı zamanda çeşitli alanlarda faaliyet gösteren ticaret ve bilişim şirketleri üretim işçisi olarak çalışacak elemanlar arayabilir. Farklı sektörlerde yayınlanan iş ilanları arasından eğitimine ve deneyimine uygun olan iş ilanına başvuru yapabilirsin.

Üretim işçisi iş ilanlarında hangi eğitim şartları aranır?

Üretim işçisi alanında çalışmayı planlayan kişilerin bazı eğitimleri tamamlaması beklenebilir. Firmalar, bünyesinde çalışacak üretim işçilerinin çalışan profilini önceden belirler. Aranan kriterler arasında belirli bir eğitim düzeyi yer alır. Üretim işçisi olarak fabrikalarda, ticaret ve sanayi şirketlerinde çalışacak kişilerin lise mezunu olması beklenebilir. Lise mezunu olan kişiler üretim işçisi iş ilanlarına başvuru yapabilir. Bununla beraber bazı firmalar ön lisans ya da lisans mezunu olan kişileri üretim işçisi olarak tercih edebilir.

Üretim işçicisi iş ilanlarında çalışma ortamları nerelerdir?

Üretim işçilerine birçok farklı alanda ve sektörde ihtiyaç duyulur. Farklı bölgelerde yer alan firmalar üretim işçisi iş ilanları yayınlayabilir. Üretim işçisi olarak çalışmayı planlıyorsan bu alanda yaygın olarak eleman arayan ortamlara göz atabilirsin ve başvuru yapabilirsin. Üretim işçileri gıda üretimi yapan şirketlerde çalışabilir. Üretim işçileri genellikle atölye ve fabrika ortamında çalışırlar. Bununla beraber çeşitli kategorilerdeki ürünlerin ticaretini yapan firmalar sıklıkla üretim işçisi iş ilanları yayınlar. Sanayi alanında yer alan firmalarda üretim işçisi olarak çalışma imkanı bulabilirsin.

Ürerim işçisi iş ilanlarına nasıl başvurabilirim?

Üretim işçisi iş ilanlarına Kariyer.net ile başvuru yapabilirsin. Kariyer.net filtreleme özelliğini kullanarak sana uygun olan birçok farklı üretim işçisi iş ilanını listeleyebilirsin. Ardından başvuru yapmak istediğin üretim işçisi iş ilanlarına tıklayıp aranan kriterleri inceleyebilirsin. Sana en uygun olan iş ilanına sayfada oluşturabileceğin özgeçmiş ile başvuru yapabilirsin. Güncel iş ilanlarından anında haberdar olmak istiyorsan alarm oluşturma özelliğini kullanabilirsin.