69

Vardiya Amiri İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Vardiya Amiri cancel
MEGA YALITIM ÜRETİM PAZARLAMA DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Vardiya Amiri
MEGA YALITIM ÜRETİM PAZARLAMA DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Elazığ İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Modern Karton San. ve Tic. A.Ş
Vardiya Amiri
Modern Karton San. ve Tic. A.Ş
Zonguldak İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Ersaş Alüminyum A.Ş.
Vardiya Amiri / Ergene
Ersaş Alüminyum A.Ş.
Tekirdağ İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
SAADET GIDA PAZARLAMA SAN VE TİC. A.Ş.
Vardiya Amiri
SAADET GIDA PAZARLAMA SAN VE TİC. A.Ş.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
10 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Vardiya Amiri İş İlanları

Vardiya amiri sorumlulukları itibariyle, firmaların üretim miktarı ve kalite hedeflerine ulaşabilmesi adına, tüm faaliyetlerini koordine ve kontrol eden, vardiya takımını yöneten, genel bakım ve tamiratların yapılmasını sağlayan, personeli yönlendiren kişidir. Mevcut sistemde planlanan üretimin gerçekleşmesi için çalışanları idare etme, bilgi, beceri ve yeterliliklerine sahip de olmalıdır. Bu gibi özelliklere sahip olduğunu düşünüyor ve bu alanda bir iş arayışı içinde bulunuyorsan; kariyer.net'te yer alan vardiya amiri iş ilanlarını inceleyebilir, uygun olduklarına başvurunu yapabilirsin.

Vardiya Amiri Ne İş Yapar?

Vardiya amirleri bir planlama oluşturarak vardiyaların zamanında ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlar, süreci yönetir ve yönlendirir. Vardiya amiri iş ilanları Bursa ve diğer illerdekiler incelendiğinde,ilan detayında belirtilen, vardiya amirinin görev ve sorumlulukları kısaca şu şekilde sıralanabilir: 

 • Her vardiya için çalışan sayısını planlamak, 
 • Üretimin devamlılığı konusunda iş organizasyonu yapmak, 
 • Operasyon ve üretim sırasında personel ya da diğer unsurlarda ortaya çıkan problemleri çözmek, 
 • Üretim kalitesini denetlemek, 
 • Kalite departmanı ile koordineli çalışmak, 
 • Kalite denetlenmesini sağlamak, 
 • Üretim sürecinde araştırma ve geliştirme yöntemlerini yönetmek, 
 • Gereken bakım ve tamiratlar için kontrol yapmak, 
 • Ekipmanın doğru bir şekilde kullanılmasını sağlamak ve sorunları çözmek, 
 • Personel gelişimine destek vermek, 
 • Cihaz ve makinelerin bakım ve onarım zamanlarını ayarlamak ve bunun gerçekleşmesini sağlamak, 
 • Personel tarafından tüm makine ve prosedürlerin güvenlik kuralları çerçevesinde kullanılıp uygulanmasını sağlamak, 
 • Vardiyalı çalışanların zamanında işe gelmesini sağlamak ve onları takip etmek, 
 • İş kural ve gerekliliklerini vardiya personeline öğretmek.

Vardiya Amiri İş İlanlarında Aranan Kriterler Nelerdir?

Bu iş ilanlarında firma, eğitim yeterliliği şartından sonra mutlaka çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek bir aday aramaktadır. Burada hem çalışma saatlerine hem vardiya sistemine uyum sağlayabilecek hem de şirketin beklentilerini karşılayabilecek bir aday aranmaktadır. Vardiya amiri işine hâkim olmalı, düzgün bir iletişim kurabilmeli ve çalışanları doğru şekilde yönlendirmelidir. Olası problemlerde sakin tavrını korumalı, süreci göz önünde bulundurarak işe yön vermelidir.Yüz yüze çalıştığı için dış görünüşüne önem vermeli ve planlamadan sorumlu olduğu için dakik, düzenli ve disiplinli olmalıdır. Bir firma için en önemli süreçlerden biri üretim sürecidir, bu sürecin birebir takip edilmesi, yönetilmesi, aynı sürede kalite kontrolün sağlanması, bununla birlikte çalışanların memnun edilmesi gerekir. Bu süreçte vardiya amiri oldukça dikkatli ve titiz davranmalıdır. Burada tecrübe faktörü öne çıkar, iş sürecine hâkim olmak bu işi iyi bilmeyi gerektirir. Bu nedenle tecrübe işe alımda öne çıkan kriterlerin başında gelir. Bu kriterleri incelemek istersen güncel vardiya amiri iş ilanlarına göz atabilirsin.

Vardiya amiri olabilmek için hangi eğitim ve belgelere sahip olmak gerekir?

MYO’lardan ya da lisans bölümlerinden mezun olunması başlıca şarttır. Kişinin oldukça planlı ve düzenli bir çalışan olması gerekir. Bunun yanı sıra özellikle bir sertifika ya da ek eğitim alması beklenmez. Lisans eğitimi bu işi yapmak için gerekli şartları sağlar. Kişi dinamik, kendini geliştirmeye açık, sabırlı ve dikkatli olmalıdır. İş süreci içinde elde edilen tecrübe ile birlikte kendini geliştirebilmelidir. Süreç içinde ilerledikçe daha iyi konumlara da bu sayede gelebilir. Küçük işlemlerden başlayarak büyük firmalarda vardiya amirliği görevini yerine getirebilir. Bu nitelikleri taşıyorsan vardiya amiri iş ilanları Ankara ve diğer illerdekilerine başvuruda bulunabilirsin.

Vardiya amiri nasıl olunur?

Vardiya amiri olmak için meslek liselerinde, meslek yüksekokullarında ve üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinde bulunan gıda, endüstri, kimya ve ziraat bölümleri ile ilgili alanlardan mezun olunması gerekir. Bu alanlardan mezunsan vardiya amiri iş ilanları bay ve bayanlar için yayınlananlara başvuru yapabilirsin.

Vardiya amiri olarak çalışma koşulları nelerdir?

Vardiya amirlerinin çalışma düzenleri firmaya bağlı bir durumdur, bulundukları firmanın çalışma saatlerine uygun olarak vardiyalı olarak çalışırlar. Ek çalışma saatlerinde firma politikasına uygun olarak ek ücretlendirmelerde bulunulur. Çalışma hakları gereği iş yoğunluğu ve şirket politikasına bağlı olarak belirli bir geliri vardır. Bu çalışma koşulları sana uygunsa vardiya amiri iş ilanları bayan ve bay kategorisindekileri inceleyebilirsin.

Vardiya amiri iş ilanlarına nasıl ulaşabilirim?

Vardiya amiri iş ilanlarına kariyer.net üzerinden ulaşabilmen mümkündür. kariyer.net'i ziyaret ederek, burada yayınlanan güncel iş ilanlarına erişim sağlayabilirsin. Vardiya amiri iş ilanları arasından niteliklerine en uygun olanlara başvurunu kolayca yapabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Vardiya amirinin çalışma saatleri nasıldır?

Vardiya planlama görevini üstlenen vardiya amirleri işletmelerin iç işleyişine göre çalışmaktadır. Çalışma saatleri firmanın üretim kapasitesi, kaç vardiya çalıştığı, personel sayısı gibi unsurlara bağlı olarak değişmektedir. Sende mezun olduktan sonra bu alanda bir kariyet planlaması yapıyorsan çalışma koşulları ve mesai saatleri hakkında bilgi almak için firma ilanlarını inceleyebilirsin. Kariyer.net üzerinden vardiya amiri iş ilanlarının seçerek adaylarda aranan kriterler, iş tanımı ve çalışma saatleri hakkında bilgi alarak sana en uygun ilanlara başvuruyapabilirsin.

Vardiya amirinin görev ve sorumlulukları nelerdir?

Vardiya amirlerinin asli görevi vardiya planlaması yapmak ve vardiyaların aksaksız şekilde çalışmasını sağlamaktır. Bu iş tanımı içerisinde vardiyalarda çalışacak kişi sayısını belirlemek, üretim kalitesini denetlemek, üretim hedeflerine göre vardiya palnı yapmak, ekipmanların doğru şekilde kullanılmasını sağlamak, cihaz ve makinelerin bakım, onarım takibini yapmak yer almaktadır. Bunların yanı sıra personel ve yönetim arasında ki olası sorunları çözmek, personelin işe devamlılık takibini yapmak, iş kurallarını personele öğretmekde vardiya amirlerinin görev sorumlulukları arasında yer alıyor.

Vardiya amiri hangi programları kullanabilmelidir?

Vardiya amirleri üretim sürecini geliştirmek ve kapasiteti arttırmaya yönelik çalışmalar yapmaktadır. Bu nedenle bilgisayar kullanımı ve excell, word gibi ofis programlarına hakim olması gerekmektir. Bilgisayar ortamında vardiya planı hazırlamak, verileri bilgisayara girmek için bu programları bilmesi beklenir. Bunun yanı sıra firmalar farklı sistem ve üretim programları kullanabilirler. Kariyer.net üzerinden iş ilanlarını incelerken işletmelerin bu gibi kriterlerine bakabilirsin. Sende CV'ne kullandığın programları, hangi kurslarda öğrendiğini, varsa eğitim sertifikalarını ekleyebilirsin.

Vardiya amiri olmak için hangi bölüm mezunu olmak gerekir?

Vardiya amiri olmak belli bir mesleki tecrübe gerekmektedir. Eğitim olarak en az önlisans eğitimi şartı aranmaktadır. Bölüm olarak herhangi bir zorunlukluk bulunmasa da üretim sektörlerinde çalışacak meslek grupları vardiy amiri olarak görev almaktadır. Lisans ve ön lisans mezunlarının vardiya amiri olabilmesi için bazı eğitimler alması gerekiyor. ISO kalite ve çevre yönetim eğitimlerini almak bu alanda adaylara avantaj kazandırıyor. Mezun olunan bölüm ve mesleğe göre fabrikalar, özel kurumlar, sanayi sektörü gibi birçok yerde vardiya amiri iş olanakları bulunuyor. Kariyer.net üzerinden çalışmak istediğin sektörü ve iş kolunu seçerek vardiya amiri ilanlarına ulaşabilirsin.

notifications İş Alarmı kur