112

Yalova Altınova İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Yalova cancel
Altınova cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 3 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Yalova Altınova İş İlanları

Yalova’da bulunan tersaneler şehirde önemli bir istihdam yaratır. Tersanede birçok farklı görev bulunur. Genellikle gemi mühendis iş ilanları vardır. Mekanik personeli proje yöneticisi pozisyonu gibi birçok Yalova iş ilanları bulunur. Yalova Altınova iş ilanları genellikle gemi inşaatı için personel arayışı içindedir. Boya, elektrik bakım, raspa, boya, kaynak şefi pozisyonlarında eleman aranır. Eğer bu niteliklere uygun olduğunu düşünüyorsan iş ilanlarına başvurabilirsin. Yalova Altınova eleman arayanlar planlama programlarını iyi derecede kullanabilen, raporlama hakkında tecrübe sahibi olan adayları tercih eder. Gerekli kurumlardan gelen talepler doğrultusunda, projeye başlamadan önce, planının aktarılması, düzenli olarak kontrolünün sağlanması ve güncel olarak raporlanması gibi sorumluluklar vardır. 

Yalova Şehrinde İş Olanakları

Yalova Altınova iş ilanları bayan ve bay  adaylar için aranan nitelikler arasında, işçilik verimlilik analizi ve raporlama yapma, hazırlık planlama, talep edildiğinde buna benzer görevleri yerine getirmek vardır. Altınova Yalova iş ilanlarından planlama uzmanı pozisyonu için aranan nitelikler; meslek yüksekokulu mezunu olmak, tecrübeli olmak, Microsoft Office ve Microsoft Project programlarına hâkim olmaktır. Yalova Altınova'da iş ilanları planlama sorumlusu pozisyonu için aranan nitelikler; proje planı yapmak,planın güncelliğini korumak ,projelerin durum raporunu hazırlamaktır. Güncel Yalova Altınova iş ilanları üniversitelerin gemi inşaatı ve gemi mühendisliği bölümü veya lise ve meslek yüksekokullarının gemi inşa ve gemi makine bölümlerinden mezun olma şartını koşar. 

Yalova İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Yalova’nın Altınova ilçesinde çalışmak üzere gemi dizaynı tasarımcısı için verilen ilanlar, Yalova Altınova iş ilanları bayan ve bay şeklinde yayınlanır. Sonuç odaklı düşünebilen, iş takibi yapabilen, iş akışını düzenleyebilen tecrübeli adaylar aranır. 

  • Verilen iş tanımını dikkatli bir şekilde okumak önemlidir. İş tanımı, işverenin senden istediği genel niteliklerdir. Eğer bu niteliklere uygunsan iş ilanına başvurabilirsin. 
  • Çalışma ortamı ve koşulları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsan iş ilanını dikkatle okumakta fayda var.
  • Çalışma şartları, işverenin sana sunduğu olanaklar hakkında bilgi sahibi olman gerekir. Başvuru sürecinde bu detaylara dikkat edip başvurmak geri dönüş sağlandığında daha rahat bir şekilde iletişim kurmanı sağlar.

Yalova’da öne çıkan sektörler nelerdir?

3B model programlar hakkında bilgi sahibi olmak genel nitelikler arasındadır. Çelik teşhis formeni pozisyonu için, tersanede istihdam edilmek üzere, endüstri meslek lisesi meslek yüksekokulu, gemi inşaat mezunu olan, fabrika ve gemi inşaat sektöründe tecrübeli adaylar aranır. 

Yalova çalışma ortamı ve koşulları nasıldır?

Yalova Altınova iş ilanları bay ve bayan adaylar için teknik resim okuyabilme niteliği aranır. Gemi onarım kalite sorumlusu pozisyonu için, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tamir, kalite ve kontrol gibi süreçlerde bulunmuş, gerekli sertifikalara sahip adaylar aranır. Yalova ve çevresinde ikamet eden adaylar aranır.

Yalova şehrinde iş bulma imkânı fazla olan meslek dalları hangileridir?

Yalova Altınova eleman arayan firmalar, tarafından yayınlanan ilanlara, gerekli sorumlulukları alabileceğini düşünüyorsan başvurabilirsin. Yalova çelik proje mühendisi pozisyonu için, üniversitelerin gemi makineleri mühendisliği bölümünden mezun adayların başvuruları kabul edilmektedir. İşverenler belirli bir süre deneyime sahip olan adaylar arar. Düzenli olarak toplantı yapmak, bütçeyi tespit etmek gibi sorumluluklar vardır.

Yalova iş ilanlarına başvururken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Gemilerdeki kurallar konusunda bilgili, NDT, UT, RT, MT yönetiminde bilgi sahibi,raspa kaplama, boyama,imalat gibi konulara hâkim, proje takibi yapabilmek için teknik resim, izometrik resim doküman ve raporlama yapabilecek, yeterli düzeyde yabancı dil etkinliği bulunan adaylar aranır. Yalova Altınova iş ilanları yeni bazı firmalar, uzun süreli tecrübe ararken bazıları yetiştirmek üzere eleman alabilir. Tecrübene göre iş ilanlarına başvurunu yapabilirsin. 

Sıkça Sorulan Sorular

Yalova Altınova ilçesinde en çok hangi sektörlerde iş bulunur?

İstanbul, Ankara gibi şehirlere olan yakınlığı ile öne çıkan Yalova, farklı sektörlere hizmet veren kurumlara ev sahipliği yapar. Turizm faaliyetlerinin her geçen gün arttığı Yalova Altınova, iş arayanlara çeşitli fırsatlar sunar. Eğitim, gıda, tarım ve finans gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmaların yayınladıkları ilanları değerlendirerek başvuru yapabilirsin. Aldığın eğitim, yeteneklerin ve tecrübene göre çeşitli pozisyonlarda tam zamanlı, yarı zamanlı ve dönemsel olarak çalışabilirsin.

Yalova Altınova ilçesinde eleman pozisyonunda iş ilanları nelerdir?

Turizm, tarım, gıda, inşaat ve otomotiv gibi sektörlerde hizmet veren firmaların farklı yeteneklere sahip personellere ihtiyacı olur. Yalova Altınova ilçesi eleman pozisyonu iş ilanları çeşitli sektörler için yayınlanır. Muhasebe elemanı, depo elemanı, güvenlik elemanı ve üretim elemanı gibi pozisyonlar için başvuru yapabilirsin. İşverenlerin ihtiyaçlarına göre eleman pozisyonunda görev yapan kişiler tam zamanlı, yarı zamanlı ve dönemsel çalışabilir.

Yalova Altınova ilçesinde nasıl iş sahibi olunur?

Yalova Altınova’da iş sahibi olmak için adığın eğitim, deneyim ve yetkinliklerine göre iş ilanlarını değerlendirebilirsin. Banka, okul, hastane, mağaza, restoran ve otel gibi farklı kurumlarda farklı pozisyonlarda görev alabilirsin. Müdür, müdür yardımcısı, uzman ve uzman yardımcısı pozisyonlarında iş imkanı bulabilirsin. Ayrıca Yalova Altınova’da part time çalışarak iş tecrübesi kazanabilirsin. İş ilanlarında belirtilen çalışma şartları ve sorumluluklarını inceleyerek Kariyer.net üzerinden iş başvurusu yapabilirsin.

Yalova Altınova ilçesinde lise mezunları için iş ilanları nelerdir?

Çeşitli iş fırsatını bünyesinde barındıran Yalova Altınova, lise mezunu adaylar için tam ve yarı zamanlı çalışma fırsatı sağlar. İlçede lise mezunu adaylar için turizm, tarım, gıda ve finans gibi farklı sektörlerde iş fırsatları sunulur. Meslek lisesi mezunuysan aldığın meslek eğitime uygun ilanlara başvuru yapabilirsin. Ticaret lisesi mezunuysan muhasebe bürolarında ön muhasebe ve sekreter olarak görev alabilirsin. Ayrıca lise mezunları ilçede şoför, mağaza sorumlusu, yönetici asistanı ve satın alma sorumlusu gibi farklı pozisyonlarda görevler alabilir.

notifications İş Alarmı kur