22

Yem Sanayi İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Yem Sanayi cancel
ÇAĞLAYANLAR UN SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Beden İşçisi
ÇAĞLAYANLAR UN SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Kırşehir İş Yerinde
Tam zamanlı
Yeni
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
KAYSERİ YEM SAN VE TİC AŞ
Sekreter
KAYSERİ YEM SAN VE TİC AŞ
Kayseri İş Yerinde
Tam zamanlı
4 gün
Abalıoğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş
Laboratuvar Uzman Yardımcısı
Abalıoğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
22 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Yem Sanayi Sektörü İş İlanları

Hayvancılık ve tarım sektörü Türkiye’nin her bölgesinde faaliyet gösterir. Geniş bir kitleye iş olanağı sağlayan hayvancılık sektöründe farklı uzmanlıklara ve yeteneklere sahip adaylar görev alır. Besicilik, tarım ve hayvancılık faaliyetleriyle birlikte gelişim gösteren yem sanayi farklı iş kolları sunar. Yem sanayi sektörü iş ilanları, oldukça geniş iş olanaklarını kapsar. Üretim, yönetim ve satış gibi farklı departmanlar için iş olanakları bu sektörde bulunur. Türkiye’nin farklı şehirlerinde yayınlanan yem sanayi iş ilanları için yeteneklerine ve çalışmak istediğin alana göre iş başvuru yapabilirsin. İlkokul mezunundan üniversite mezununa kadar geniş bir kitleyi kapsayan bu sektörün iş olanakları arasından kendine uygun bir pozisyon bulabilirsin.

Yem Sanayi Sektörü İş Olanakları Nelerdir?

Yem sanayi sektörü farklı yeteneklere ve uzmanlıklara sahip adaylar için çeşitli iş olanakları sunar. Yem sanayi sektörü eleman arayan firmalar ihtiyaçlarına göre kurumun farklı departmanlarında görev alacak adaylar iş ilanları yayınlar. Yem üretimi yapan firmalarda 

 • Fabrika işçisi,
 • Üretim sorumlusu, 
 • Vasıfsız eleman,
 • Depo görevlisi,
 • Şoför, 
 • Çay servis elemanı, 
 • Aşçı, 
 • Bekçi, 
 • Ön muhasebe elemanı, 
 • İnsan kaynakları uzmanı
 • Vardiya sorumlusu gibi farklı iş olanakları bu sektörde bulunur. 

Kariyer.net üzerinden farklı şehirlerde yayınlanan güncel yem sanayi iş ilanları için başvuru yapabilirsin.

Yem Sanayi Sektörü İş İlanlarında Nelere Dikkat Edilmeli?

Farklı eğitime ve uzmanlığa sahip iş arayanlar yem sanayi sektöründe çeşitli unvanlarda görev alabilir. Bu sektörde iş arayan adayların dikkat etmesi gereken bazı durumlar bulunur. Çalışma adresi iş başvurusu sürecinde adayların dikkat etmesi gereken kriterler arasında yer alır. İlanları inceleyerek kolay ulaşım sağlabileceğin adreslerdeki kurumlara başvuru yapabilirsin. İş ilanlarında yer alan aday kriterleri ve sorumlulukları inceleyerek kendine uygun pozisyonlara başvuru yapabilirsin. Çalışma türü ve mesai süreleri adayların başvuru sürecinde dikkat ettiği durumlar arasındadır. Bu detaylara dikkat ederek kendine uygun bir işe yerleşebilirsin. Kariyer.net üzerinden yem sanayi iş ilanları yeni fırsatlara ulaşabilirsin.

Yem sanayi sektörü vasıfsız eleman alımı var mı?

Vasıfsız elemanlara her sektörde ihtiyaç duyulur. Yem sanayi sektöründe vasıfsız elemanlar farklı görev ve sorumluluklarla çalışır. Depoda ürün taşıma, ürün dizme ve sayım gibi farklı işlerle ilgilenen vasıfsız elemanların çalışma yerlerine göre görevleri değişir. Bu sektörde tam zamanlı, yarı zamanlı ve vardiyalı çalışma sistemiyle görev alacak vasıfsız elemanlara ihtiyaç duyulur.

Yem sanayi sektörü iş ilanlarında hangi eğitimler aranır?

Yem sanayi sektörü iş ilanlarına farklı eğitimlere sahip adaylar başvuru yapabilir. İş ilanlarında belirtilen aday kriterleri pozisyonlara göre değişir. Fabrika işçisi, şoför, vardiya sorumlusu ve depo görevlisi farklı iş ilanlarında adaylarda en az ilkokul mezunu olma şartı aranır. Açık pozisyonun uzmanlığına göre adayların eğitim seviyesi mesleki donanımları farklılık gösterir.

Yem sanayi sektörü çalışma koşulları nasıl?

Yem sanayi sektöründe çalışma koşulları ve şartları görev alınan pozisyona göre değişir. Firmaların genel merkezinde çalışan personeller işletmenin çalışma saatlerine göre mesaiye başlar. Muhasebeci, sekreter, pazarlama uzmanı gibi genel merkezlerde görev alan kişiler işlerini genellikle ofis içinde işlerini yürütür. Fabrika ve üretim sahasında görev yapan personellerin çalışma yeri ise fabrika içi ve üretim arazileri olabilir.

Yem sanayi sektöründe şoför ihtiyacı var mı?

Şoför unvanıyla yem sanayi sektöründe tam zamanlı ve yarı zamanlı olarak çalışabilirsin. İşveren kurumunun ihtiyacına göre kamyon şoförü veya servis şoförü olarak görev alabilirsin. Türkiye’nin farklı şehirlerinde yer alan iş olanaklarını Kariyer.net üzerinden inceleyebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Yem sanayisinde eleman pozisyonunda ne tür iş imkanları bulunur?

Yem sanayisinde eleman pozisyonunda iş arayan kişiler vasıflı ya da vasıfsız çalışanlara göre birçok iş imkânı bulabiliyor. Yem üretimi birçok aşaması olan bir üretim olması nedeniyle üretimin tüm aşamalarında üretimi kontrol edecek ve çalışacak elemana ihtiyaç duyuluyor. Özellikle yem üretimi fabrika tipi mekanlarda yapılması nedeniyle bu iş ilanlarında yer alan işler bu mekânda yapılıyor. Yem üretiminde yemin kalite kontrolünden tutun da yemin araçlara yüklenmesine değin birçok işi yapacak personele ihtiyaç duyuluyor. Yem üretiminde teknik operatör, muhasebe elemanı, bölge temsilcisi, raporlama uzmanı, satış asistanı ve enerji mühendisi gibi farklı pozisyonlarda iş imkanları bulunuyor.

Yem sanayisinde kimler çalışabilir?

Yem sanayisinde genellikle vasıflı ya da vasıfsız birçok kişi çalışıyor. Yem üretimi süreçlerinin her birinde farklı görevleri yapan kişiler çalışabiliyor. Yem üretiminde yemin kalitesini ve içeriğini kontrol edecek gıda mühendisleri, yemin üretiminde ise üretim sürecinde makineleri kontrol eden işçiler çalışıyor. Bu alanda çalışmak için gerekli eğitim ve benzeri kriterler bulunmaz. Fakat yem üretiminde çalışacak kişilerin daha önce yem ya da benzeri üretim işlerinde çalışması dışında bu kişilerden herhangi bir kriter beklenmiyor. Yem üretiminde vasıfsız kişiler de çalışabiliyor.

Yem sanayi sektörünün en yoğun olduğu iller hangileridir?

Yem sanayi sektörünün en yoğun olduğu iller genellikle hayvancılığın yoğun olduğu yerlere yakın iller oluyor. Konya, Ankara, bursa, İstanbul, Edirne, Kırşehir ve İzmir yem üretiminin en yoğun yapıldığı iller içinde yer alıyor. Bu iller üretimin yoğun yapılması dışında bölgesel olarak da hayvancılığın yapıldığı ya da yemin ham maddesinin getirildiği bölgelere yakın olmaları ile ön plana çıkıyor. Bu illerin dağıtım açısından da oldukça gelişmiş ulaşım imkanlarına sahip olması yem üretiminin bu illerde yoğunlaşmasına neden oluyor. Bu illerde yem sanayinde, üretim her aşamasında, farklı pozisyonlarda çalışacak eleman ilanları veriliyor.

Yem sanayi sektöründe lise mezunları için iş imkanları nelerdir?

Yem sanayinde lise mezunları için de birçok iş imkânı bulunuyor. Yem sanayinde çalışmak isteyen lise mezunları bu sektör içinde satış sorumlusu, satış elemanı, teknik operatör, ulaşım uzmanı gibi pozisyonların da çalışabilirler. Lise mezunları için de farklı iş pozisyonları sunan yem sektöründe yem üretiminin her aşamasında lise mezunlarına göre işler bulunuyor. Lise mezunları yem üretiminde denetleme ve benzeri aşamalar dışında kalan satış, dağıtım ve reklam gibi birçok alanında iş bulabiliyor.

notifications İş Alarmı kur