keyboard_arrow_down
5

Zonguldak Çaycuma İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Çaycuma İş İlanları

Zonguldak ilinin, Çaycuma ilçesinde ekonomik faaliyetlerin geneli madencilik ve tarıma dayanmaktadır. Ortalama altı bin kişinin istihdam edildiği sanayi ve maden tesisleri bu bölgede bulunur. Fabrika ve sanayi tesislerinin Çaycuma bölgesi için açtıkları ilanlarda hem mavi hem de beyaz yaka çalışanlar için pek çok iş fırsatı vardır. Çaycuma’da açılan iş ilanlarını incelediğimizde, anadil seviyesinde Almanca bilen çağrı merkezi elemanı, kalite kontrol sorumlusu, restoran sorumlusu, peyzaj mimarı, reyon görevlisi, mağaza satış danışmanı gibi açık pozisyonlar olduğunu görürüz. Siz de Çaycuma’da iş arıyorsanız Kariyer.net Çaycuma iş ilanları sayfalarını inceleyebilir, ilgilendiğiniz ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

Çaycuma’da bayanlar için ne gibi iş fırsatları vardır?

Çaycuma’da bayanların daha kolay yapabileceği işler, örneğin; çay temizlik, evde bakım hizmetleri, yaşlı, hasta, çocuk, bebek bakımı, mutfak işleri, evde yemek işleri gibi konularda bayan eleman tercih edilmektedir. Yaşlı ve hasta bakımında çalışacak adayın genellikle yatılı olması tercih edilir. Bayanlar da yetkinlikleri ve eğitimleri ölçütünde diğer tüm iş ilanlarına başvurabilecekleri gibi ‘Çaycuma bayan iş ilanları’ olarak aratabilir ve başvuru yapabilirler.

Çaycuma şoför iş ilanları nelerdir?

Şoförlük, araç kullanmayı, seyahat etmeyi seven, kişisel bakımına özel gösteren, temel düzeyde de olsa araç tamirinden anlayan, iletişim becerileri güçlü olan kişilerin işe alımda öncelikli olarak tercih edildiği mesleklerden biridir. Şoförler, ehliyetlerinin sınıfına göre işe girerler. Uzun yol şoförleri, motor kuryeler, binek araç şoförleri, yapacakları işe, kullanacakları araca göre ehliyete sahip olmalıdırlar. Çaycuma şoför iş ilanları hakkında araştırma yapabilir, ehliyet sınıfınız ve yetkinliklerinize uygun olan ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, Kariyer.net’e üye olabilir, birkaç kolay adımda öz geçmişinizi oluşturup, ilgilendiğiniz ilanlara başvurabilirsiniz.