Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down

Zonguldak Çaycuma İş İlanları

14 ilan
Sıralama Önerilen
arrow_drop_down
1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Çaycuma İş İlanları

Zonguldak ilinin, Çaycuma ilçesinde ekonomik faaliyetlerin geneli madencilik ve tarıma dayanmaktadır. Ortalama altı bin kişinin istihdam edildiği sanayi ve maden tesisleri bu bölgede bulunur. Fabrika ve sanayi tesislerinin Çaycuma bölgesi için açtıkları ilanlarda hem mavi hem de beyaz yaka çalışanlar için pek çok iş fırsatı vardır. Çaycuma’da açılan iş ilanlarını incelediğimizde, anadil seviyesinde Almanca bilen çağrı merkezi elemanı, kalite kontrol sorumlusu, restoran sorumlusu, peyzaj mimarı, reyon görevlisi, mağaza satış danışmanı gibi açık pozisyonlar olduğunu görürüz. Siz de Çaycuma’da iş arıyorsanız Kariyer.net Çaycuma iş ilanları sayfalarını inceleyebilir, ilgilendiğiniz ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

Çaycuma’da bayanlar için ne gibi iş fırsatları vardır?

Çaycuma’da bayanların daha kolay yapabileceği işler, örneğin; çay temizlik, evde bakım hizmetleri, yaşlı, hasta, çocuk, bebek bakımı, mutfak işleri, evde yemek işleri gibi konularda bayan eleman tercih edilmektedir. Yaşlı ve hasta bakımında çalışacak adayın genellikle yatılı olması tercih edilir. Bayanlar da yetkinlikleri ve eğitimleri ölçütünde diğer tüm iş ilanlarına başvurabilecekleri gibi ‘Çaycuma bayan iş ilanları’ olarak aratabilir ve başvuru yapabilirler.

Çaycuma şoför iş ilanları nelerdir?

Şoförlük, araç kullanmayı, seyahat etmeyi seven, kişisel bakımına özel gösteren, temel düzeyde de olsa araç tamirinden anlayan, iletişim becerileri güçlü olan kişilerin işe alımda öncelikli olarak tercih edildiği mesleklerden biridir. Şoförler, ehliyetlerinin sınıfına göre işe girerler. Uzun yol şoförleri, motor kuryeler, binek araç şoförleri, yapacakları işe, kullanacakları araca göre ehliyete sahip olmalıdırlar. Çaycuma şoför iş ilanları hakkında araştırma yapabilir, ehliyet sınıfınız ve yetkinliklerinize uygun olan ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, Kariyer.net’e üye olabilir, birkaç kolay adımda öz geçmişinizi oluşturup, ilgilendiğiniz ilanlara başvurabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Zonguldak Çaycuma iş ilanlarında baskın sektörler nelerdir?

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde baskın iki sektör vardır. Bu sektörler; tekstil ve inşaat sektörleridir. Sanayi alanında oldukça gelişmiş olan Çaycuma ilçesinde, tekstil ve inşaat sektörlerinin yanı sıra yağ imalathaneleri ile un, bisküvi, şekerleme gibi gıda maddeleri üreten imalathaneler, kereste, bıçkı, hızar atölyeleri ve maden işçileri için özel ayakkabılar üreten küçük iş yerleri de bulunmaktadır. Kariyer.net üzerinden yapacağın aramalarda Çaycuma ilçesinde bulunan çeşitli sektörlerin iş ilanlarıyla karşılaşabilirsin. Birçok farklı alana yönelik çalışan bu sektörlere, Kariyer.net üzerinden kolayca başvurabilirsin.

Zonguldak Çaycuma'da öğrenciler için iş ilanları var mıdır?

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde, öğrencilere yönelik birçok iş ilanı bulunabilmektedir. Çaycuma ilçesinde, lise veya üniversite öğrencisi olarak part time veya dönemsel/proje olarak çalışabileceğin küçüklü büyüklü pek çok firma bulunmaktadır. Aynı zamanda kapsamlı bir aramayla Çaycuma ilçesinde ilgili firmalarda stajyer olarak çalışıp tecrübe edinebileceğin birçok iş ilanıyla da karşılaşabilirsin. Zonguldak’ın Çaycuma ilçesindeki, öğrencilere dair iş ilanlarına ulaşabilmen için öncelikli olarak Kariyer.net üzerinden yapacağın iş aramalarında, ilgili filtrelemeleri doğru bir şekilde girmelisin. Eğitim seviyesi kısmında, hangi eğitim derecesinde öğrencilik yaptığını belirtirsen sana uygun iş fırsatlarına daha kolay ulaşabilirsin.

Zonguldak Çaycuma part time iş ilanları nelerdir?

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde bulunan çeşitli firmalarda part time olarak çalışabileceğin birçok pozisyon bulunur. Kariyer.net üzerinden kendine uygun filtrelemeleri uygulayarak yapacağın iş aramalarında karşına birçok firma çıkacaktır. Bu firmalar; müşteri temsilciliği, satış danışmanı, saha satış destek elemanı, çağrı merkezi operatörlüğü, kuryelik ve servis elemanlığı gibi birçok pozisyonda part time olarak çalışacak adaylar aramaktadır. Kariyer.net üzerinden hazırlayacağın CV ile bu iş ilanlarından sana uygun olanlara kolaylıkla başvurabilirsin.

Zonguldak Çaycuma iş ilanlarında en çok hangi pozisyonlar aranır?

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesi oldukça gelişmiş bir ilçe olduğundan, içerisinde birçok farklı alana yönelik çalışan sektörleri barındırmaktadır. Bu sektörlerin alanlarının birbirinden farklı oluşu da firmaların, farklı pozisyonlara dair iş başvurusu açmalarını sağlamaktadır. Kariyer.net üzerinden kendine uygun filtrelemeleri girerek Çaycuma ilçesindeki birçok ilana kolaylıkla ulaşabilirsin. Filtrelemelerin yardımıyla, eğitim seviyeni, ilgili olduğun sektörü ve alanının geçtiği departmanı belirleyebilir, bu sayede de sana en uygun iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsin.