Zonguldak Çaycuma İş İlanları

9 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  Fizik Öğretmeni

  Çaycuma Ebil eğitim

  Zonguldak

  13.08.2020

  Ön Muhasebe Elemanı

  Çaycuma Ebil eğitim

  Zonguldak

  09.08.2020

  Anadili Seviyesinde Almanca Bilen

  ACC DIŞ. TİC. SAN. VE TİC. A.Ş.

  İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.),Adana,Sakarya,Ankara,Antalya,Balıkesir,Bursa,Çorum,Denizli,Erzurum,Eskişehir,Gaziantep,Giresun,Hatay,İzmir ...

  06.08.2020

  Anadili Seviyesinde Almanca/ Çağrı Merkezi Elemanı

  ACC DIŞ. TİC. SAN. VE TİC. A.Ş.

  Adana,Sakarya,Ankara,Antalya,Balıkesir,Bayburt,İstanbul(Avr.),Bursa,Çorum,Denizli,Eskişehir,Gaziantep,Giresun,Hatay,İstanbul(Asya),İzmir ...

  06.08.2020

  Eğitim Danışmanı

  Çaycuma Ebil eğitim

  Zonguldak

  29.07.2020

  Çaycuma İş İlanları

  Zonguldak ilinin, Çaycuma ilçesinde ekonomik faaliyetlerin geneli madencilik ve tarıma dayanmaktadır. Ortalama altı bin kişinin istihdam edildiği sanayi ve maden tesisleri bu bölgede bulunur. Fabrika ve sanayi tesislerinin Çaycuma bölgesi için açtıkları ilanlarda hem mavi hem de beyaz yaka çalışanlar için pek çok iş fırsatı vardır. Çaycuma’da açılan iş ilanlarını incelediğimizde, anadil seviyesinde Almanca bilen çağrı merkezi elemanı, kalite kontrol sorumlusu, restoran sorumlusu, peyzaj mimarı, reyon görevlisi, mağaza satış danışmanı gibi açık pozisyonlar olduğunu görürüz. Siz de Çaycuma’da iş arıyorsanız Kariyer.net Çaycuma iş ilanları sayfalarını inceleyebilir, ilgilendiğiniz ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

  Çaycuma’da bayanlar için ne gibi iş fırsatları vardır?

  Çaycuma’da bayanların daha kolay yapabileceği işler, örneğin; çay temizlik, evde bakım hizmetleri, yaşlı, hasta, çocuk, bebek bakımı, mutfak işleri, evde yemek işleri gibi konularda bayan eleman tercih edilmektedir. Yaşlı ve hasta bakımında çalışacak adayın genellikle yatılı olması tercih edilir. Bayanlar da yetkinlikleri ve eğitimleri ölçütünde diğer tüm iş ilanlarına başvurabilecekleri gibi ‘Çaycuma bayan iş ilanları’ olarak aratabilir ve başvuru yapabilirler.

  Çaycuma şoför iş ilanları nelerdir?

  Şoförlük, araç kullanmayı, seyahat etmeyi seven, kişisel bakımına özel gösteren, temel düzeyde de olsa araç tamirinden anlayan, iletişim becerileri güçlü olan kişilerin işe alımda öncelikli olarak tercih edildiği mesleklerden biridir. Şoförler, ehliyetlerinin sınıfına göre işe girerler. Uzun yol şoförleri, motor kuryeler, binek araç şoförleri, yapacakları işe, kullanacakları araca göre ehliyete sahip olmalıdırlar. Çaycuma şoför iş ilanları hakkında araştırma yapabilir, ehliyet sınıfınız ve yetkinliklerinize uygun olan ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

  Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, Kariyer.net’e üye olabilir, birkaç kolay adımda öz geçmişinizi oluşturup, ilgilendiğiniz ilanlara başvurabilirsiniz.