Zonguldak Devrek İş İlanları

0 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  Aradığınız kriterlere uygun ilan şu an bulunmamaktadır.

  Seçtiğiniz kriterleri değiştirerek tekrar arama yapabilirsiniz.

  Bu aramama uygun yeni ilanları

  Devrek İş İlanları

  Zonguldak ilinin Devrek ilçesi, bastonun başkenti olarak bilinir. Ayrıca, bir kaya üzerinde 75 yıldır mumyalanmış şekilde duran çam ağacı, adeta Devrek ilçesinin sembolü olmuştur. Devrek’te iş arıyorsanız, Kariyer.net Devrek iş ilanları sayfasını inceleyebilir, yetkinliklerinize göre başvuru yapabilirsiniz.

  Devrek’te iş sahası olan mesleklerden biri de özel güvenlik hizmetleridir. Özel mülkler, oteller, şantiyeler, okullar ve daha pek çok yerdeki asayişi, can ve mal güvenliğini sağlamak adına güvenlik elemanına ihtiyaç duyulur. Güvenlik personeli olacak adayların, dikkatli, sakin, soğukkanlı ve iyi iletişim kurabilen kişiler olması önemlidir. Aday, özel güvenlik kimlik kartına da sahipse, Devrek, özel güvenlik iş ilanları sayfasını inceleyebilir, ilgilendiği ilanlara başvuru yapabilir.

  Devrek’te bayan elemanlar için ne gibi iş imkanları vardır?

  Bayan elemanlar, yetkinlikleri ve eğitimleri doğrultusunda, Devrek için açılmış olan iş ilanlarına başvuru yapabilirler. Özellikle bayanların daha kolay yapabileceği, çay temizlik, yaşlı ve hasta bakımı, çocuk ve bebek bakımı gibi işlerde çalışmak isteyen kişiler, Devrek bayan eleman iş ilanlarını inceleyip başvuru yapabilirler. Bakıcı iş ilanları, part time, tam gün veya yatılı şekilde olmaktadır. Özellikle yaşlı ve hasta bakımı için personel talep eden yakınlar, yaşlının yanında yatılı kalacak refakatçi personel tercih edebilirler.

  Devrek, eleman arayanlar ve iş arayanları aynı platformda buluşturan Kariyer.net, yıllardır pek çok adayın iş bulmasına aracılık etmiş, online bir platformdur. Bilindiği gibi günümüzde, profesyonel şekilde hazırlanmış olan özgeçmişler, iş verenler tarafından öncelikli olarak değerlendirilmektedir. Hiçbir grafik tasarım programına ihtiyaç duymadan, profesyonel şekilde özgeçmiş hazırlayabileceğiniz Kariyer.net üzerinde, açılmış olan binlerce iş ilanı vardır. Özgeçmişinizi hazırladıktan sonra, yetkinlikleriniz doğrultusunda ilgilendiğiniz ilanlara, tek tıkla başvuru yapabilirsiniz.