8

Zonguldak Devrek İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Zonguldak cancel
Devrek cancel

Zonguldak Devrek İş İlanları

Karadeniz Bölgesi’nde konumlanan Zonguldak kenti; limanı, ulaşım olanakları ve madenleri ile Türkiye’nin ekonomik alanda en büyük istihdam sağlayan yerlerinden biridir. Zonguldak’a bağlı olan Devrek ilçesi de imalat ve sanayi alanındaki yatırımların her geçen gün arttığı bir bölgedir. Bu nedenle Devrek eleman arayanlar, bölgede istihdam olanaklarının sağlar. Aynı zamanda Devrek, turizm alanındaki potansiyeliyle de öne çıkar. Özellikle ilçede yer alan çok sayıda şelale, yerli ve yabancı birçok turistin ilgisini çeker ve bu sayede Devrek, dört mevsim boyunca turizmde canlılığını korur. Hem imalat ve sanayi hem de turizm alanında birçok iş imkânı sağlayan Devrek ilçesi, istihdam oranının yüksek olmasıyla isminden söz ettirir. İlçenin gelişimine ve istihdam imkanlarına önemli düzeyde katkı sağlayacak olan yeni yatırım çalışmalarının devam etmesi, farklı alanlarda da iş olanaklarının sunulacağını kanıtlar.

Zonguldak Devrek İş İmkanları

İş ilanları Devrek ilçesi için birçok seçenek vadeder. Devrek ilçesi, şehir merkezi ve Ereğli ile daimî olarak bağlantı halindedir. İlçede yaşayan kişilerin büyük çoğunluğu Ereğli’deki demir-çelik fabrikalarında istihdam edilir. Demir-çelik alanında gereksinim duyulan çalışan sayısı, her geçen gün arttığı için bu alandaki iş olanaklarını değerlendirebilirsin. Devrek’in yakınlarında konumlanan Bostandüzü Mesire Yeri ve Yedigöller Milli Parkı, buradaki turizm ve ticaret faaliyetlerinin canlanmasına katkıda bulunur. Aynı şekilde; Beylik Kalesi, Kral Mezarı, Güdüller Kemer Köprüsü, Malya Şelalesi ve Karabuğat Şelalesi gibi alanlar da yoğun olarak turist çeker. Dolayısıyla Devrek’te, turizm, otelcilik, yiyecek-içecek alanlarındaki iş imkanlarına da göz atabilir, sana ve yeteneklerine hitap eden iş fırsatlarını düşünebilirsin. Ayrıca, ilçeye özgü baston üreticiliği de çok sayıda iş imkânı sağlar.

Zonguldak Devrek İş İlanları Konusunda Nelere Dikkat Edilmeli?

Zonguldak Devrek iş ilanları arasından tam zamanlı veya part time olarak çalışabileceğin işlere başvuru yaparken şu detaylara dikkat etmelisin:

  • Firmaların senden bekledikleri vasıflara ve deneyime uygun olup olmadığını anlamak için ilanların genel niteliklerine ve iş tanımlarına muhakkak göz atmalısın.
  • Firmaların hangi eğitim koşullarını istediğini, deneyim süresi detayını ve diğer kriterleri incelemelisin. Bu tarz ayrıntılara bakarak işe uygunluğun doğrultusunda Zonguldak Devrek eleman arayan şirketlere başvurunu yapabilirsin.
  • İş ilanlarını incelerken firmanın sağladığı olanaklara da bakabilirsin. 
  • Zonguldak Devrek iş ilanlarına göz atarken ilandaki firma sektörünün istediği bütün kriterlere uyup uymadığını analiz etmelisin.
  • Firmanın senden beklediği eğitim seviyesi, yabancı dil bilgisi, mezun olduğun okul gibi ayrıntılar da sana uyum sağlıyor ise başvurunu gerçekleştirebilirsin.

Zonguldak Devrek iş ilanlarında hangi çalışma şekilleri bulunur?

Devrek, imalat ve sanayi alanlarında isminden söz ettiren bir ilçedir. Bundan dolayı Devrek’te ağırlıklı olarak mermer, mobilya ya da kauçuk gibi malzemelerin üretildiği kuruluşların iş ilanlarına rastlanır. Bu alanlardaki çalışma şartları ise firmadan firmaya değişiklik gösterir. Ağırlıklı olarak tam zamanlı çalışma şekli talep edilir. Bazı firmaların part-time, serbest zamanlı ve stajyer alımları da olur.

Zonguldak Devrek’te iş bulma imkânı fazla olan meslek kolları hangileri?

Birçok alanda istihdam sunan Devrek, başta fabrika personeli olmak üzere pek çok meslekten insana iş olanağı sağlayan bir ilçe. Burada bankacı, iş güvenliği uzmanı, saha destek elemanı, kaporta ustası, gıda mühendisi, imalat mühendisi, vardiya amiri, döküm elemanı, depo personeli, kurye, satış temsilcisi, makine mühendisi, muhasebeci, sekreter, elektrik mühendisi, teknisyen ve şoför gibi meslek kollarına ihtiyaç duyulur. 

Zonguldak Devrek’te fabrikalarda çalışmak isteyenler için iş ilanları neler?

Devrek’te konumlanan fabrikalar birçok alanda iş ilanı yayınlar. Kimya sanayisi, makine sanayisi, maden sanayisi ve gıda sanayisi gibi çeşitli iş kolları için personel arayışı söz konusu olur. Bu tarz fabrikalarda kargo şoförü, fabrika personeli, işçi, kalite kontrolcü, dağıtım şoförü, depo işçisi, şef ya da müdür olarak çalışabilirsin. Zonguldak Devrek iş ilanları arasından sana hitap eden ve şartlarını karşıladığın ilanlara başvuruda bulunabilirsin.

Zonguldak Devrek’te vasıfsız eleman arayan iş ilanları neler?

Devrek eleman arayan firmalar, vasıfsız eleman iş ilanları da yayınlar. Zonguldak’ın Devrek ilçesinde birçok yerde vasıfsız işçi arayan firma veya kurum bulunur. Destek elemanı, depo personeli, personel elemanı, komilik, işçi ya da ürün kontrol sorumlusu gibi işler yapabilirsin. Firmaların senden beklediği deneyim ve vasıflara, iş şartlarına uygunsan Zonguldak Devrek iş ilanları bölümünden dilediğin ilana başvurunu gerçekleştirebilirsin. Vasıfsız eleman olarak otellerde, marketlerde, mağazalarda veya fabrikalarda iş bulabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Zonguldak güncel iş ilanları nelerdir?

Zonguldak güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Zonguldak iş ilanlarına erişebilirsin.

Zonguldak iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Zonguldak iş ilanlarını Kariyer.net'te listeleyebilir ve sana en uygun pozisyonları inceleyebilirsin. Sana en uygun iş ilanlarına hesabına giriş yaparak veya 1 dakika içinde hızlıca hesap oluşturduktan sonra başvurabilirsin.

Zonguldak iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Zonguldak için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

Part time Zonguldak iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Part time Zonguldak iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Yarı zamanlı / Part Time'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve tam zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

notifications İş Alarmı kur