Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
10

Zonguldak Devrek İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Zonguldak cancel
Devrek cancel
Kariyer Etkinlikleri

Gdsc Bülent Ecevit Üniversitesi / Mülakat 101

Kariyer Etkinlikleri
Zonguldak
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Devrek İş İlanları

Zonguldak ilinin Devrek ilçesi, bastonun başkenti olarak bilinir. Ayrıca, bir kaya üzerinde 75 yıldır mumyalanmış şekilde duran çam ağacı, adeta Devrek ilçesinin sembolü olmuştur. Devrek’te iş arıyorsanız, Kariyer.net Devrek iş ilanları sayfasını inceleyebilir, yetkinliklerinize göre başvuru yapabilirsiniz.

Devrek’te iş sahası olan mesleklerden biri de özel güvenlik hizmetleridir. Özel mülkler, oteller, şantiyeler, okullar ve daha pek çok yerdeki asayişi, can ve mal güvenliğini sağlamak adına güvenlik elemanına ihtiyaç duyulur. Güvenlik personeli olacak adayların, dikkatli, sakin, soğukkanlı ve iyi iletişim kurabilen kişiler olması önemlidir. Aday, özel güvenlik kimlik kartına da sahipse, Devrek, özel güvenlik iş ilanları sayfasını inceleyebilir, ilgilendiği ilanlara başvuru yapabilir.

Devrek’te bayan elemanlar için ne gibi iş imkanları vardır?

Bayan elemanlar, yetkinlikleri ve eğitimleri doğrultusunda, Devrek için açılmış olan iş ilanlarına başvuru yapabilirler. Özellikle bayanların daha kolay yapabileceği, çay temizlik, yaşlı ve hasta bakımı, çocuk ve bebek bakımı gibi işlerde çalışmak isteyen kişiler, Devrek bayan eleman iş ilanlarını inceleyip başvuru yapabilirler. Bakıcı iş ilanları, part time, tam gün veya yatılı şekilde olmaktadır. Özellikle yaşlı ve hasta bakımı için personel talep eden yakınlar, yaşlının yanında yatılı kalacak refakatçi personel tercih edebilirler.

Devrek, eleman arayanlar ve iş arayanları aynı platformda buluşturan Kariyer.net, yıllardır pek çok adayın iş bulmasına aracılık etmiş, online bir platformdur. Bilindiği gibi günümüzde, profesyonel şekilde hazırlanmış olan özgeçmişler, iş verenler tarafından öncelikli olarak değerlendirilmektedir. Hiçbir grafik tasarım programına ihtiyaç duymadan, profesyonel şekilde özgeçmiş hazırlayabileceğiniz Kariyer.net üzerinde, açılmış olan binlerce iş ilanı vardır. Özgeçmişinizi hazırladıktan sonra, yetkinlikleriniz doğrultusunda ilgilendiğiniz ilanlara, tek tıkla başvuru yapabilirsiniz.