CV nasıl yazılır? Acaba mülakatlarda ne giymeliyim, neleri söylemekten kaçınmalıyım? Diksiyon da önemli mi ? Nasıl daha güzel sunum yaparım? …

Career Express üniversiteye başlayan tüm öğrecilerin kafasını kurcalayan en büyük sorunlardan biri olan “Kendimi iş hayatına hazırlamak için neler yapabilirim?” sorusuna yanıt niteliğindeki etkinlikleriyle Bilkent öğrencilerinin kendilerini birçok yönden geliştirmesini sağlamaktadır.

Career Express kapsamında, her sene kampüsün genel istekleri doğrultusunda belirlenen konularda eğitimler, simülasyonlar ve seminerler düzenlenmektedir. Geçtiğimiz sene kariyer.net’le yapılan CV yazma teknikleri eğitimi ve Şişecam’la yapılan mülakat simülasyonu kampüste çok ses getirmişti. Bu sene ise Career Express kapsamında, Bilkent öğrencilerinin kendilerini iş hayatına en iyi şekilde hazırlaması için 17-21 Kasım‘da Bilgeadam ve Kariyer.net’i kampüste ağırlıyor olacağız. Bilgeadam’ın vereceği excel ve powerpoint eğitimi ve Kariyer.net‘in vereceği “Kariyer Tüyoları” semineriyle Bilkent öğrencilerinin kariyerleriyle ilgili sorularına cevap olmaya devam edeceğiz.

Career Express