Arşivler

18. İTÜ Sektör Günleri – Bilişim Sektörü

18. itü sektör günleriİTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü’nün gerçekleştirdiği Sektör Günleri üniversite öğrencilerini ileride çalışabilecekleri sektörler, firmalar ve departmanlar hakkında karar vermelerini sağlamakta, firma yöneticilerini ve öğrencileri bir araya getirmesiyle Türkiye’nin en büyük öğrenci-yönetici buluşması konumunda bulunmaktadır.

İnternet üzerinden kayıt alınan organizasyonda fuaye alanındaki şirket standlarından katılımcılar iş ve staj başvurusunda bulunabilecek, şirket yetkilileri ile birebir görüşme fırsatını yakalayabileceklerdir.

30 Ekim Çarşamba günü, saat 09.30’da başlayacak 18. İTÜ Sektör Günleri “Bilişim Sektörü”ne sektörünün lider firmaları Google Türkiye, Microsoft ve HTC’den üst düzey yöneticilerin oturumları ile devam edilecek.

Katılımcı Firmalar ve Konuşmacılarımız:
– Google Türkiye: Mustafa İçil – Genel Müdür Yardımcısı

– Microsoft: Cavit Yantaç – Türkiye, Ortadoğu ve Afrika Pazarlama Müdürü

– HTC: İbrahim Tunçay – Güney Doğu Avrupa Ürün Direktörü
– Stratejik Partner: ‘’Kariyer.net’’

 

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü 18. İTÜ Sektör Günleri ‘‘Bilişim Sektörü’” ile tüm bölümlerden ve üniversitelerden öğrencileri 30 Ekim’de İTÜ Maçka Kampüsü İşletme Fakültesi’nde ağırlayacak ve oturumların  hepsine katılanlara katılım belgesi verilecektir. Katılım ücretsizdir.

 

Başvurular Kariyer.net üzerinden alınmaktadır.

Başvuru için tıklayın>>

**İçeriklerimizle ilgili görüş ve önerilerinizi editor@kariyer.net adresinden bize iletebilirsiniz.